Jedna nálepka je uplne super drží na stene je to velmi pekne. Ale ta druha drahšia. Ta nedrží že absolutne do hodiny bola cela dole. Už som vam aj pisala email ze to chcem reklamovať vymeniť kus za kus ale bohužiaľ nikto mi neodpovedal. Tak píšem zvonu. Som s to veľmi sklamaná a smutna. Už dufam že ma niekto kontaktuje.
    Bašova Dana

• Objednala som farbu v spreji, odtieň kameň, čiže som čakala neakú jemnú, sivo-hnedú farbu, no farba, čo prišla je jednoduchá bielá...

• Tovar som si objednal zaplatil a po dvoch dňoch sa mi ozvali že ho nemajú.

Za mňa sklamanie pretože obchod mal skvelé recenzie.Bohuzial neni to jediný obchod ktorý ponúka tovar ktorý už nemá.

Objednali zme si stropne kazety aj listy a tie uzsie listy nam nedodali my zme zaplatili a oni nam ich nedodali

Reakcia obchodu R-interiér

ďakujeme za Vašu reakciu.

Ak Vám prosím akákoľvek položka z Vašej objednávky neprišla, kontaktujte nás prosím.

Vopred ďakujem.

Želáme krásny deň

R-interiér Team

Týždeň čakám na tovar, ktorý je skladom.

Reakcia obchodu R-interiér

tovar Vám bol expedovaný, prosím kontaktuje nás alebo kuriéra.

Pekný deň Vám želá

R-interiér Team

Obchod uvádza že tovar je skladom,realita je však iná.skladom to nemajú.
    Prvý a posledný nákup v tomto eshope.

Reakcia obchodu R-interiér

ďakujeme za Vašu reakciu.

Pekný deň

R-interiér Team

• Veľmi oneskorené reakcie na objednávku...

Žial, treba fungovať pružnejšie, ak chcete na internetovom trhu uspieť! Predajcov je ako maku! Čakať týždeň, kým sa zobudíte...

Reakcia obchodu R-interiér

pri tovare bola dostupnosť 2-3 pracovné dni, na tretí pracovný deň bol od nás tovar expedovaný.

Ak Vám tovar nebol doručený, je potrebné nás kontaktovať.

Želáme Vám krásny slnečný deň a ešte krajší víkend

R-interiér Team

Objednany tovar nikdy neprisiel, rovnako ako ziadna informacie o stave objednavky. Na priamu otazku, ze co je s objednavkou, som dostal klasicku odpoved - preverime. Asi preveruju stale, lebo odpoved zatial neprisla.

Reakcia obchodu R-interiér

o nedostupnosti produktu a dôvodoch nedodania sme Vás informovali mailom.

R-interiér Team

tovar nebol skladom, aj ked uvadzane bolo, ze skladom je
    cena na heureke bola o cca 40 eur nizsia ako v sjkustocnosti stal - https://farby-laky-drevo.heureka.sk/osmo-tvrdy-voskovy-olej-farebny-3073-hneda-zem-2_5l/

Reakcia obchodu R-interiér

ihneď sme Vám ponúkli tovar v inom balení za rovnakú cenu a doručenie grátis.

R-interiér Team

• Dlha dodacia lehota a chcete ohodnotenie bez doruceneho tovaru

• 2 týždne čakám na tovar, ktorý stále nedorazil

Reakcia obchodu R-interiér

ďakujeme za Vašu reakciu. Tak ako sme Vás pred Vianocami informovali, tovar sme Vám dnes expedovali. V prvý možný deň po sviatkoch :-).

Verím, že Vám bude zajtra doručený.

Prajeme krásny deň

R-interiér Team

• Objednávka bola rýchlo prijatá, no po 5 dňoch som musela volať či bude aj dodaná,nakoniec mi bolo povedané,že to čo som si objednala na sklade nemajú aj ked im stále v ponuke svietilo:,, na sklade" bola mi ponúknutá náhradná verzia,čo som pre časovú tieseň bola nútená prijať. Moja sksenosť:,,Nikdy viac!"

ďakujeme za hodnotenie.

Ak tovar nie je ihneď skladom, snažíme sa zvoliť vhodné alternatívy, aby ste mali objednávku čo najskôr doma. Ak Vám z akéhokoľvek dôvodu nevyhovujú, nemusíte si ich samozrejme kúpiť.

Želáme krásny deň

R-interiér Team

Nálepky na stene nedržia. Su mensie ako sa uvádzacia na stranke

Reakcia obchodu R-interiér

ďakujeme za hodnotenie , ak Vám však nálepky nedržia alebo ich rozmer nesedí, je potrebné nás akýmkoľvek spôsobom kontaktovať (telefonicky, mailom, osobne u nás na predajni), aby sme Vám mohli pomôcť.

Dôležité pri lepení nálepiek je, aby bol podklad hladký, suchý a súdržný a taktiež počkať po maľovaní aspoň 2 týždňe :-).

Pekný deň želá R-interiér Team

Pred 10 dňami som si objednala nálepku na stenu magnólia a do dnešného dňa mi tovar nebol doručený.

Tovar- objednaný pred cca 13dňami -nemám. Tak neviem, iné e-obchody komunikujú , uznámia, dá sa tovar trackovať. Tuto nič. Manžel, že či som to objednala v Číne.

Reakcia obchodu R-interiér

Dobrý deň, Vami objednaný tovar je s dodacou lehotou 2 týždne. Ešte chvíľku strpenia poprosíme.

Komunikácia horšia, tovar neprišiel

Reakcia obchodu R-interiér

Dobrý deň, prosím skontrolujte si maily, niekoľkokrát sme sa s Vami snažili spojiť. Ďakujeme.

• Viem, že boli sviatky ale aby som na tovar čakal 12 dní a to ešte neviem, či v pondelok príde, tak to sa mi zdá strašne veľa. Na stránke je akože sledovanie stavu zásielky, ale ten sa vôbec nemenil. Na platbu som upozornil na obed v jeden deň, potom mi prišla správa, že druhý deň mi ho pošlú. Teda nie poobede, až na druhý deň. No strašné!!!

Tu už fakt nemám čo napísať. Snáď len toľko, že to boli posledné eurá, ktoré tento obchod odo mňa získal. NIKDY VIAC!!!!

Reakcia obchodu R-interiér

je nám ľúto, tovar nebol ihneď dostupný a keďže pracujeme v obmedzenom režime, nestihli sme všetko tak ako by sme si priali.

Aj napriek tomu želáme všetko dobré a krásny slnečný deň

• tovar mi zatial nedosiel....a v podmienkach sa piše ze ho nemozem vratiť späť

• Nekvalitný materiál

Reakcia obchodu R-interiér

veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie. Všetky reakcie nás posúvajú vpred :-).

R-interiér Team

Objednal som si šablonu na stenu prisla mi pokrivena nedala sa pouzit zatekala pri malovani . Celkovo neodporucam tento obchod. Cena neprimerana kvalite.