• neprišlo žiadne potvrdenie obj,na email nereagujú. tovar doručený nebol. ešteže som to neplatil vopred.

zrejme nefunkčný obchod

Nereagujú vôbec na objednávku, iba automat mi poďakoval za objednávku, odvtedy nič. Neodporúčam - nech si takto podnikajú ďalej, či sa im bude dariť. A že "dotazník spokojnosti" - skôr "DOTAZNÍK NESPOKOJNOSTI"!

• Žiadna komunikácia. Tovar zaplatený, zatiaľ nemám ani potvrdenie

Ziaden telefonicky kontakt. Na mail neodpovedaju.

Po dlhšej dobe ale predsa sa pán ozval a dohodli sme sa na doručení. Dúfam, že už to bude v poriadku.
    Céčka je hra môjho mladí tak trochu nostalgie a ukázať svojím deťom čo je skutočne hra a nie len tv a mobily.

Využila som túto možnosť prvýkrát, som maximálne spokojná, mám darčeky pre dieťa.

• rýchle vybavenie objednávky

Po objednaní tovaru mi prišiel potvrdzujúci mail o zaregistrovaní objednávky a následne o prijatí platby za tovar. Prešli 3 týždne a tovar nedorazil ani žiadna informácia o vyexpedovaní tovaru. Písala som 2 maily a jednu správu do messengera a nedostala som žiadnu odpoveď. Takže nemáme ani peniaze ani tovar

• Tovar objednany 5.12. do dnesneho dna neprisiel a obchod nereaguje na mail ani telefony nedvihaju!!!

Momentalne vobec neodporucam! Tovar nedorazil a obchod nekomunikuje!!!

• Riadne zaplateny tovar nedorazil.
    • eshop nekomunikuje

Urcite neodporucam, riadne zaplateny tovar, dokonca dopredu za tyzden nedorazil. Ked som emailom vyziadal stav objednavky, tak ani do 24 hodin mi nikto neodpisal. Cez tento eshop uz nikdy nenakupim.

• predavaju cecka, ktore vyzeraju kvalitne
    • Tovar neprisiel
    • Na email neodpovedaju

Vyzera, ze sa na nas vykaslali, tovar nedorazil ani na email neodpovedaju. Platila som vopred, este dam tomu chvilu, mozno maju toho vela a verim, ze sa mi peniaze aspon vratia. Skoda, lebo predavaju tovar, ktory je pre rodica nostalgicky a pre decka “hot”. Za mna teda tento obchod nula bodov.

• Som spokojna s tovarom aj s dodanim

• Ja som s doručením spokojná. Všetko bolo v poriadku. Už som 2 krát objednala.

• Komunikácia obchodu ma sklamala (obj.odoslaná a zaplatená 3.7. a do 7.7. žiadna komunikácia zo strany obchodu ohľadom prijatia objednávky. Na telefonáty 7.7.obchod nereagoval, následne do 1 hod zaslané potvrdenie o odoslaní.
    • Pri informácié k céčkam dostupné skladom, ma sklamala dĺžka doručenia 1 týždeň (skôr to vnímam, že zabudol obchod napísať skladom u dodávateľa v Čechách), pretože pri doručení kuriérom to je max 48.hod.

Tovar zatiaľ neprišiel, obchod ignoruje moje požiadavky na doručenie tovaru.

Odrážalo FUNNY WHEELS Rider SuperSport najlepšie na trhu

• Kvalita

Pripomenutie starých dobrých časov :-)

Bezproblémový nákup, rýchle dodanie.

• Spokojnosť

Retro céčka nedoporučujem kupovať, majú veľmi veľmi ďaleko ku kvalite ozajstných retro céčiek, sú omnoho tenšie, vyrobené akoby z odpadu, nedočistené. Pravé retro céčka mám ešte doma, ale tieto im nesiahajú ani po päty v kvalite.

Reakcia obchodu Retrocecka.sk

Dobrý deň prajem,

céčka máme od nášho dodávateľa z ČR kde ich vyrába podľa tradičných foriem ešte sa nám nestalo aby niekto nebol spokojný s kvalitou keďže máme stovky spokojných zákazníkov takže s tým určite nesúhlasíme že ich neodporúčate kupovať mohlo sa stať že bol chybné balenie kľudne nás môžete kontaktovať vieme Vám ich prípadne vymeniť.

Prajem krásny úspešný deň

Retrocecka Tím