• výborné ceny
    • krátka doba dodania objednaného tovaru
    • poradenstvo

Spokojný

• Maximálna spokojnosť
    • Dobré ceny a servis
    • Rýchle dodanie objednaného tovaru

Rýchle dodanie

Tovar bol v priebehu dňa pripravený na vyzdvihnutie.

Vyborny pristup, mily personal, odborne rady!

Odporúčam

• Super predajca odporúčam

• ziadna komunikacia,totalny amaterizmus,

• neodpovedaju na emaily, ani telefon chcel som reklamovat tovar a nik sa mi neozval ani som sa nedovolal, Zaroven obrazky produktov nesuhlasia s popisom

• Neplatná e-shop ponuka. Zdĺhavé jednanie.

Obchod má neplatnú ponuku v e-shope. Namiesto info o ukončení predaja zaslal iný tovar.

• Ste vynikajúci , objednávala som deň pred dodaním tovaru- sud na kapustu. Veľmi dôkladne zabalený, mi prišiel na druhý deň, Vďaka.

Ste spoľahlivá firma - Jednička, s takou rýchlosťou dodania tovaru som sa ešte nestretla. Veľmi ste mi tým pomohli, veľmi, veľmi, veľmi. Budem stále odporúčať Remeslo. Nemám slov a chváliť budem pred mojimi známymi, ak budú niečo z ponuky, ktorú máte potrebovať. Mladý muž , ktorý tovar priniesol , mi ho pomohol vyniesť k výťahu. Prajem Vám do budúcnosti veľa spokojných zákazníkov. Pekné a spokojné dni prajem tiež.

• Veľmi rýchlo doručený tovar už na druhý deň.
    • Otočná rukoväť výhodou pri práci

• Rýchlosť

• Výborné