• Rychlost dodání .
    • Vzhled zboží neodpovídal očekávání.

Moc jsem se těšila na dřevěnou poličku v antik vzhledu, aby mi ladila k ostatnímu
    nábytku. To co mi přišlo : téměř černá police a určitě ne ze dřeva, vypadá dost
    uměle. Takže velké zklamání a asi ji budu muset otapetovat.

• Rýchlosť vybavenia zákazky a dobrá cena dopravy
    • neviem o žiadnej

Tovar ktorý som si zakúpil (lacná podnožka) pôsobil oveľa luxusnejšie ako realita. Taburetka z nepohľadovej spodnej strany trochu odfáknutá (ale to je teraz realita aj pri naozaj drahých výrobkoch) a aj technické riešenie a použité materiály z nepohľadovej strany za veľa nestáli ale asi to odpovedá cene (videl som aj obchod ktorý sa tváril, že pôvodná cena bola 2x väčšia a teraz to zlacnel na cca. podobnú ako rection).

Vsetko nacas a v poriadku,spokojnost

• Nekvalitny

Nekvalitny polsky nabytok!!! Nic nevydrzi, po roku standardneho pouzivania sa konferencny stolik doslova rozpadol

• Rýchle, profesionálne jednanie.
    • Dodržanie termínu dodania podľa dohody.
    • Doba dodania 10 dní, čo považujem za o.k.

Krásny masívny nábytok.
    Dodaný bez akéhokoľvek poškodenia.
    Určite som tu nenakupovala posledný krát.
    Môžem len odporúčať.

• nic
    • Neochota komunikovať so zákazníkom.

Pri telefonickom kontakte ohľadom dostupnosti tovaru ma odbili odpoveďou že "dostupnosť preverujú". Objednávka obsahovala tovar, ktorý bol pri objednávaní skladom (preverené aj cez online chat), po objednaní tovaru ma však pani pri telefóne odbila odpoveďou že tovar je už vypredaný. Úplná neochota komunikovať so zákazníkom.

• nic
    • tovar bol dodany poskodeny, predavajuci odmieta uznat svoju zodpovednost

firma REACTION - predajca nabytku je len obycajny priekupnik, ktory kupuje tovar zo zahranicia a prihadzuje si nan o 40% viac.

konkretny priklad: vyrobky nemeckej znacky Kare. staci porovnat ceny v reaction a v Kare v Lightparku na Racianskej. Reaction je od nich drahsi o 40%.

Tovar nam dosiel poskodeny, a podarilo sa nam zistit, ze tovar uz dosiel poskodeny od dodavatela k priekupnikovi Reaction, ale ten nam ho poslal dalej v domneni, ze cierny peter ostane nam. to sa vsak myli.
    Pan Lukas Lazarcik nam vrati vsetko do posledneho centa vratane nakladov na dopravu.

stol v cene 720 eur prisiel poskodeny, poskodenie vsak nebolo sposobene prepravnou spolocnostou.
    pracovnik fi. reaction odmieta prevziat zodpovednost, odmieta prevziat tovar spat, odmieta vymenu alebo vratenie penazi.
    dookola sa odvolava na obchodne podmienky, ze boli odkliknute a tym to je pre nich vybavene.

MAXIMALNE NESERIOZNY OBCHOD, ODPORUCAM SA VYHNUT OBLUKOM KAZDEMU ICH POTENCIALNEMU ZAKAZNIKOVI!!!

neostava nam nic ine len sa domoct svojich prav zalobou.

• Vsetko super

• Rýchlosť vybavenia objednávky a aj odoslania tovaru.

• dosť dlhá čakacia doba, nakoľko tovar mi ešte nebol doručený

• Rychle spracovanie objednavky, informovanost a dodanie
    • Nie je mozna platba na dobierku

Odporucam

• Krásny nábytok v primeranej cenovej kvalite

určite odporúčam, služby sú kvalitné a personál veľmi ochotný s akoukoľvek pomocou

• Originální zboží
    • ... žádné

komunikace i doručení bylo velice rychlé. Perfektní spolupráce

• Výborná komunikace, rychlost dodávky
    • žádné

vřele doporučuji

• Nasla som tam nieco uplne ine
    • nenasla som ziadnu

Maximalna spokojnost a vrele odporucam

• showroom
    • nie všetko je na showroome, ale to je logické

• Tovar je prehľadný.
    • Zaujali ma jednotlivé výrobky.
    • Výhodou sú aj akciové ceny.

Doporučila by som tento obchod ostatným zákazníkom, pretože tovar ná stránkach je dobre odprezentovaný.

• Moderný dizajn
    • Nepostrehla som žiadne

Veĺmi pekný a noderný nábytok ako aj doplnky. Nadčasový

• krasny tovar, aj nakup na splatky

doporucujem vsetkym kto hlada zaujimave kusky