• Bicykel bol doručený druhý deň od objednávky
    • Perfektná komunikácia

• Personál ochotný poradiť.
    • V piatok som objednal a v pondelok som už jazdil.
    • Pri niektorých bicykloch nie su na webe aktuálne dostupné veľkosti. Je nutná telefonická konzultácia .

nakupoval som už u nich druhý raz a určite budem znova. maximálna spokojnosť . Vrele odporúčam

• Dobrá komunikácia cez telefón.
    • Oborna rada
    • Nedotianuty objednávkovy systém.

• veľký výber bicyklov
    • nízke resp. výhodné ceny oproti iným e-shopom
    • možnosť vyskúšať si bicykel na predajni (Považská Bystrica)
    • počas vybavenia objednávky poradia s výberom, prípadne odporúčia iný model aj vo vzťahu k skladovým zásobám aj vo vzťahu k osobe cyklistu
    • veľmi dlhá doba vybavenia objednávky počas karanténneho obdobia
    • horšia komunikácia čo sa týka dlhšieho času vybavenia objednávok - neupozornili na to, a ťažko sa dalo dovolať kontaktu cez tel./mail

Trvalo asi mesiac kým začali vybavovať moju objednávku, a asi 1,5 mesiaca kým mi boli bicykle doručené. Dostala som však zľavu a poradenstvo pri výbere bicyklov, vďaka tomu som s tovarom, ktorý stojí nemalé peniaze spokojná a v rámci porovnania cena/čas/hodnota - určite sa oplatilo počkať.

Všetko v poriadku až na odrazky všetky v polovičnej zásielke skrutky,objimky,poiska odraziek kolies-roztrhnutý obal s týmito odrazkami

• Vrelo odporúčam. Príjemný personál ochotný ,trochu dlhšia dodávka tovaru ale teraz na jar toho majú asi nad hlavu.

• Predávajúci ochotný, férové jednanie. Všetko prebehlo podľa dohody.

kupovala som online bicykel uz druhykrat a vzdy ma kontaktoval predajca, potvrdil, ze bicykel maju (alebo mi ponukol iny), potvrdil den odoslania. s kupou som maximalne spokojna

V obchode boli veľmi trpezliví, ochotní poradiť a pomôcť. 100% spokojnosť.
    Dodanie expresné.