• Široký výber
    • Kvalitné výrobky
    • Dobrý pomer kvalita - cena

• Skvely vyber modernych a kvalitnych bicyklov
    • Odborny servis a profesionalita
    • Dorucenie nad 100€ zdarma
    • Vyhodne ceny

• Široký vyber
    • Komunikácia
    • Prehľadnosť

Rychlosť, ochotný personál, dobre ceny

• Skvele bicykle

Ak clovek potrebuje kvalitny bicykel tu ho najde. Urcite odporucam

• Rýchle dodanie
    • Dobrá cena
    • Bicykel prišiel nafúkaný a nastavený

• Kvalitné bicykle

• Ochotný personál
    • Prijemné ceny
    • Veľký výber
    • ústretový prístup
    • nič som nenašiel

Výborne poradili s výberom modelu a ohľadom veľkosti bicykla, ústretoví aj pri následnej garančnej prehliadke bicykla.

• Ochotný predávajúci
    • Kvalitné bicykle za rozumné ceny
    • Odborné a praktické poradenstvo
    • Zaujímavé zľavy a bonusy
    • Prispôsobenie bicykla požiadavkám zákazníka

Bicykel sme kupovali pre dcéru. Predávajúci ochotne cez mail doporučil niektoré modely a poradil, na čo sa zamerať pri výbere bicykla pre 11-ročné dievča.
    Po vytypovaní niektorých modelov sme sa rozhodli navštíviť predajňu v PB osobne, kde sme si vybrané bicykle pozreli "naživo", a takisto si ich dcéra mohla aj vyskúšať.
    Predávajúci bol veľmi ochotný, nastavil vybraný bicykel podľa dcérinej výšky a bez okolkov ponúkol aj zdarma výmenu plastových pedálov za kovové. Kúpili sme k bicyklu aj nákupný košík na riadidlá, ktorý po odrátaní navrhnutej zľavy na bicykel a košík bol "prakticky" zadarmo (alebo sa nám zaplatila cesta z Prievidza do Považskej Bystrice).
    Hľadali sme nejaký mestský bicykel s radením prevodov a vzpriameným posedom, farbou vhodný pre 11-ročné dievča. Vybrali sme bicykel Kenzel Boulevard 2018 v bielo-tyrkysovom prevedení s tyrkysovými plášťami.
    Bicykel sme si nechali zaslať kuriérom za cenu 4€ (čo je zaujímavá cena), pretože by sa už do plne obsadeného auta nezmestil.
    V piatok sme bicykel vybrali a zaplatili, v pondelok ho dali do prepravy a v utorok nám ho kuriér doručil domov. Doma som bicykel vybalil z velikého kartónového obalu a iba som namontoval pedále a nákupný košík, otočil riadidlá z prepravnej polohy o 90 stupňov a dcéra mohla ísť na prvú jazdu.
    Predajňu môžem len odporučiť a keď budeme vyberať daľší bicykel, určite si pôjdeme vybrať bicykel z tejto predajne (e-shopu).
    Predávajúcim patrí moje veľké ĎAKUJEM.

• Super obsluha
    • Kvalitné bicykle
    • Prispôsobenie bicykla presne k požiadavkam

Predajňa/pobočka v Považskej Bystrici ma veľmi milo prekvapila. Perfektný personál, veľmi ochotný a nápomocný. Milí komunikatívni, vtipní a veselí predavači s odborným prístupom. Som absolútne spokojná, úplne vyhoveli mojim požiadavkam na nový horský dámsky bicykel. Vrelo odporúčam!

• ústretový a ochotný personál
    • profesionálny prístup a poradenstvo
    • rýchle vybavenie a dodanie

Maximálna spokojnosť

• Rýchlosť
    • Ochota
    • Zlé nainštalované bovdeny

Odporúčam

• Ústretový a ochotný personál
    • Super ceny
    • Rýchlosť dodania tovaru

Personál obchodu bol veľmi ochotný a nápomocný pri výbere toho správneho bicykla. Bicykel som mal doma do 24 hodín, takmer pripravený na jazdu. Napriek najlacnejšej ponuke pridali ešte aj darček.

• chalani veľmi ochotní, ústretoví
    • výborný prístup a poradenstvo
    • cenovo najlepší obchod
    • Zatiaľ sme nezistili

Spokojnosť a určite odporúčame.

• ustretovost
    • komunikacia
    • vyber
    • fakt nic

Bol som osobne na predajni v PB, vyborna komunikacia, mam uz druhy bajk z tejto predajne a budem kupovat len tu. Vyber a cena bicyklov je na vybornej urovni. Po mojej prvej skusenosti uz ani inde nepozeram..takze pre mna su na prvom mieste.

• Ústretový personál a rýchle vybavenie objednávky. Som veľmi spokojný s prístupom, odporúčam všetkým čo hľadajú dobrý Bike

Vrelo odporúčam

• Super výber
    • Ochotný personál
    • Dodanie

Spokojnosť s jednaním aj s dodaným bicyklom. Pracovníci boli veľmi milí a ochotní. Odporúčam :-)

• Skvelý výber
    • Milý a ochotný personál ktorý sa vyzná
    • Najlepšie ceny!!

Model bicykla som si vyhliadol práve na tejto stranke a kedže niesom z Považkej Bystrice kde sídli Krásna Kamenná predajna rozhodol som sa tam vycestovať, mal som zálusk na minuloročný výpredajovy model bicykla ktorý chlapci mali za vybornú cenu. Po príchode na predajňu ma privítal milý personál a taktiež široký výber bicyklov rôznych značiek.Od prvej chvile som sa citil velmi príjemne,môj vysnený bicykel mali posledný kus vo velkosti na moju výšku a tak som ani na moment nezaváhal a kúpil som ho:) čo by som chcel VYZDVIHNÚŤ a čo sem určite musim napísat je že ked som si chcel vziať bicykel do autobusu pri ceste domov tak ma šofer vyhodil ževraj bicykle nemôže prevažať. Vrátil som sa do predajne kde v momente mali riešenie môjho problému a ponúkli sa že mi bicykel zašlú za pár eur domov na adresu vraj to je bežny postup. Súhlasil som a poviem vám pravdu nelutujem ani troška.Bicykel bol na druhy deň u mňa
    Krásne zabaleny poskladaný a pripraveny na jazdu. Naozaj som milo prekvapeny z prístupu týchto chlapcov z Považia je vidieť že ich predaj bicyklov baví a robia svoju prácu s chuťou a nadšením myslím že ostatny predajcovia si možu brat príklad:) len tak dalej chalani prajem vám vela spokojných zakazníkov a nech vám takýto prístup vydrží. A bicykel ? Vybormý :) Čoskoro sa uvidíme zase pri pohlade na priatelkin bicykel bude potrebovat nový a jedine od vás :)

Odporúčam tento obchod :)

• Veľký výber
    • Ochotný a milý personál
    • Super jednanie
    • Dlhoročné skúsenosti

Jednoznačne odporúčam

• Veľký výber bicyklov
    • Rýchla komunikácia
    • Rýchle dodanie

Veľmi odporúčam túto internetovú stránku na predaj bicyklov.
    Som nadmieru spokojná so svojim novým bicyklom.

• Predavači boli veľmi ochotný mi poradiť pri výbere mojho bicyklíku Nostalgic.. Kedže som žena a v bikoch sa veľmi nevyznám veľká vďaka chalanom ktorí somnou strávili ČAS a venovali sa mi na 100%. Poradili aj nastavili celý bicyklik.
    • Chalani moc dík. Určo ešte objednám u vás bike :))

Nastavili mi v cene celý bike
    Rýchlosť dodania hneď odoslaný
    Veľmi ochotní chalani