Je tyzden po objednavke a tovar mi nebol doruceny...

• Topanky oznacene ako panska zimna obuv absolutne bez akehokolvek zateplenia ,co nebolo uvedene

Reakcia obchodu RADOSPORT

Dobrý deň. Nie každá zimná obuv je zateplená. Kľudne ste nám mohli zavolať alebo poslať mail a s radosťou by sme vás informovali
    o danom tovare. A ak nie ste spokojná s tovarom, máte zo zákona nárok ho vrátiť do 14 dní odo dňa doručenia.

• Objednany tovar nedorucili

Objednavku, ktora pozostavala z dvoch tovarov, ktore boli uvedene, ze su skladom nedorucili. Po dvoch dnoch od objednavky mi volal zamestnanec uvedeneho obchodu so slovami..." neviem ako sa to mohlo stat, ale ani jeden ani druhy objednany tovar nemame". Je rok 2021, myslim, ze konkurencia v uvedenom obore je nie mala....takze prajem veeeela uspechov v dalsom podnikani

Reakcia obchodu RADOSPORT

Dobrý deň. V prvom rade sme sa vám ospravedlnili, že uvedené produkty nemáme. Mali sme nejaký problém so stránkou.
    A telefonát nebol o dva dni, ale hneď na druhý deň do obeda. Objednávka prišla 23.11.2021 o 22:36:25 a volali sme vám 24.11.2021 o 11:13 hod. Takže je to trochu mylná informácia. Sme ľudia a robíme chyby... Napriek tomu Vám prajeme veľa zdravia a úspechov.