"Vyrobene v Cine, s Polskou potlacou, dorucene z Ciech"

OBJEDNAVKA STALA 18EUR

Ale produkt sa rozpadol (stal absolutne nepouzitelnym) minutu od odchodu kuriera

8 eur stalo postovne spat do CR

Za tie peniaze som mohol mat rovnaky produkt z ciny.

Osoba nedostane vianočný darcek

• žiadné výhody
    • Tovar som objednal 28 júna a dnes je 9 atého júla a tovar nikde,pruvého júla som dostal email od Vás že tovar bol odoslaný!!!!!!!!!!!!!

keď nemusíte nekupujte odnich

Reakcia obchodu Quito.sk

Vaše reakce nás velice mrzí, zboží bylo opravdu odesláno 1.7.2016. Dle protokolu GLS nebylo zboží doručeno z důvodu nezastižení adresáta viz. https://gls-group.eu/CZ/cs/sledovani-zasilek?match=902424731470

V případě, že jste měl problém s doručením jste nás, nebo společnost GLS, měl ihned kontaktovat, abychom se vyhnuli těmto nepříjemnostem na obou stranách.

S pozdravem,
    Quito.sk

• Primerana cena a dodacia lehota. Ponuka produktov, ktore inde nie su dostupne.
    • Nekorektne nazvy a fotky produktov.
    • Napr. nazov produktu na webe obsahoval aj produkt, o ktorom som si myslel, ze je sucastou objednavky. Taktiez na fotke objednavaneho produktu je zobrazeny aj tento produkt, preto som sa domnieval, ze ide o set a z tohoto dovodu som si ho objednal.
    • V texte je tento produkt spomenuty, ale v popise balenia uz nie je, co bol dovod zamietnutia mojej reklamacie. Povazujem to za nie zrovna ferove jednanie.

Pozerajte, co obsahuje balenie, aby ste predisli sklamaniu. Nazov a fotografie nemusia korespondovat!

Reakcia obchodu Quito.sk

mrzí nás vaše negativní zkušenost, ale fotografie slouží pouze k ilustraci. V popisu výrobku je jasně určeno, co balení obsahuje. V případě nejasností nás můžete vždy kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.

S pozdravem,
    Quito.sk