• objednavka do dnes neprisla, uz ju ani nepotrebujem pretoze to mal byt darcek k narodeninam , tie uz boli, ziadna informacia o tom kedy bude tovar dodany kedy bol odoslany. Do buducna určite nie . dakujem

• Ziadna komunikacia zo strany obchodu. Absolutne nic. Ziadne potvrdenie objednavky, odpoved na mail. Nic.

Týmto odstupujem od kúpnej zmluvy, objednávka č. 19413.
    Dôvod: Nesplnenie si obchodného záväzku.
    Nedodanie tovaru, ktorý v čase objednávky podľa zobrazovanej informácie bol skladom v počte 7 ks.
    Tovar objednaný 02.11.2018 nebol do dnešného dňa dodaný, t.j. do 11.12.2018.
    Tovar mi už neposielajte, nebude od kuriéra prebratý !!!
    Žiadam potvrdiť zrušenie tejto objednávky.
    ********************************************
    Žiadna odpoveď z internetového obchodu !!!

• obchod nekomunikuje
    • objednávku nevybavili, neoznámili dôvod

RUKY PREČ, EŠTEŽE SOM NEPOSLALA PENIAZE VOPRED. NEODPORÚČAM!!!

• žiadna
    • nepslali potvrdzovací email
    • na emaily nereagujú
    • telefónne číslo uvedené na stránke neexistuje

Tento obchod je pravdepodobne len poriadny scam určite z neho neho nikdy viac nebudem nakupovať a nikomu to ani neodporúčam, keď už určite plaťte dobierkou

• Majú neexistujúce číslo,,nepotvrdia objednávku,,nereagujú na mail..
    Neodporúčam vôbec..

písala som aj mail ohľadne objednávky a ani na tú nebola odpoveď, v akom stave sa nachádza objednávka.

• Neprišiel potvrdzujúci mail objednávky, čakáme 2 týždne

Obchod je celkom dobrý len dodanie je zdlhavé. Tovar objednaný a už prešlo 14 dní a zatiaľ nič tak čakám ďalej :-)

Neexistujuce tel. číslo, nedovolate sa ani na mail nikto neodpovedá, stačí si pozrieť IČO a hneď viete že odtiaľto si tovar radšej nekupujte.

Za 10 dní mi tovar neprišiel, resp ma ani neinformovali o stave mojej objednávky.

• Rýchle vybavenie a dodanie som spokojná

Obchod uvadza neexistujuce cislo 09050000000 a vobec sa od objednavky neozval takze ziadna komunikacia

• Mali napisane ze skladom a trvalo to 10 dni

• najnizsia cena na internete
    • komunikacia so zakaznikom
    • ked objednany tovar uz nebol zohnatelny ponukli mi iny a na ten som uz nedostal fakturu s cenovou ponukou, tuto som dostal az od kuriera... cize som dopredu nevedel kolko to bude stat ...

• Spoľahlivosť
    • Rýchle dodanie tovaru

• Bezproblemovosť

• Dobrá komunikácia s obchodom.

Zatiaľ žiadna.

• Ani po troch dňoch mi neprišlo potvrdenie o objednávke k tovaru ktorý mal byť skladom. Ťažko potom vedieť ci je objednávka prijatá a v akom stave je vybavenie.

• Dobrá komunikácia