• promptná komunikácia so zákazníkom hneď po prijatí objednávky

• uvidím, keď vysávač vyskúšam
    • kuriér mi odmietol vyniesť balík pred byt , doniesol ho iba pred vchod už som o tom písala do Geisu

Čakal som síce dlhšie ale všetko prišlo spolahlivo a som veľmi spokojný

• Za hlavnú výhodu považujem komunikáciu, prvý pracovný deň po objednaní ma telefonicky kontaktovala milá pani a informovala má o ďaľšom postupe. Takže nevadilo ani trochu dlhšie čakanie na tovar.

Tovar prisiel tf.som dostala termin dorucenia.

• výborná komunikácia
    • Nizka cena
    • Seriozny pristup k zakaznikovi
    • Celkom rychle vybavenie objednavky

• Široká ponuka tovaru a niektoré až neuveriteľné ceny..komunikácia po telefóne na úrovni.
    • Vyššie uvedená výhoda vyplýva z toho že žiaden tovar nie je na sklade.
    • U tovaru skladom, kľudne týždňová dodacia lehota.
    • Tovar v super akcii samozrejme vypredaný(aj keď objednávate ako tovar skladom)

Neodporúčam. Po objednávke väčšinou obdržíte telefonát v ktorom vám oznámia že tovar buď nie je skladom alebo je vypredaný. 5 hviezd dávam za slušné jednanie pani na telefóne, inak nič moc.

• Zavádzajú

Napriek nepriazni recenzii som dal naivne sancu tomuto eshopu. Vysledok asi tusite. Tovar deklarovany na sklade 35 ks, na sklade nebol. Dodanie do 14 dni :)). Tovar som potreboval surne co najskor. Dakujem tomuto skvelemu podniku ze mi zobral den a zdvojil pracu. Dostali ste moju prvu a zaroven poslednu objednavku. Na webe stale svieti tovar skladom v pocte 35:)

• Tovar je predavany ako kulmofen pritom je to len kulma!!! Zavadzanie kupujucich
    • V baleni chyba slovensky alebo aspon cesky navod, ale mozete si precitat napr. arabsky

Som nespokojný s týmto obchodom a to z toho dôvodu že uvádzajú na svojej stránke tovar na sklade , ale po objednávke tovaru zistia že daný tovar nemajú na sklade. A ponúkli mi iný tovar vo výrazne drahšej cene. V dnešnej dobe by mali vedieť čo máju a čo nie.....

z nakupom ziadny problem

• Zavádzajúca reklama

Reakcia obchodu PVDshop.sk

ospravedlňujeme sa za komplikácie , ktoré Vám vznikli tým, že sme mali daný produkt vypredaný. Kontaktovali sme Vás ihneď po vytvorení Vašej objednávky. Z našej strany to určite nie je forma reklamy, ale aktualizácia , ktorá na našej stránke prebieha každé 2 dni pre vysoký počet produktov.

PVDshop

• nižšie ceny a dobrý výber tovaru
    • pomalšie načítanie stránok chce to viac trpezlivosti pri prezerani

• výhodné ceny
    • velmi pomalá web stránka

ďakujeme za pozitívne hodnotenie.
    V prípade pomalom načítaní stránky - tejto závažnej chyby sme si vedomí avšak pre vysoký počet nevieme ovplyvniť rýchlosť , samozrejme pracujeme na odstránení tejto chyby.
    Ďakujeme za pochopenie .

PVDshop

najskôr mi volali že to bude až o týžden - aj ked bolo písané že na sklade, čo som bol smutný, ale v podstate mi to až tak nevadilo. no prekvapili ma a prišlo to o dva dni :)

PVDshop

Vsetko prebehlo ako ma byt. Pani po telefone bola velmi ochotna.

PVDshop

Slubeny termin dodania a vyborna kumunikacia s kupujuci

• Nemaju tovar
    • Nevedia ho ani zohnat
    • Na eshope som objednaval asi na 12 krat pretoze zalazdym stranka sekla a resetovala sa
    • Komunikacia so zakaznikom na nulovej urovni

Reakcia obchodu PVDshop.sk

ospravedlňujeme sa , že sme Vám nevedeli ponúknuť tovar o ktorý ste mali záujem - konkrétne o tovar Ventilátor stojatý čierny s ovládačom.
    Objednávka bola vytvorená v čase , keď bol tento tovar vysoko - obrátkový.
    Z našej strany bola komunikácia na dobrej úrovni , nakoľko na všetky emaily Vám bolo promptne odpovedané.
    Nakoľko ste uviedli , že máte záujem len o ventilátory s ovládačom nevedeli sme Vám v daný čas ponúknuť ani alternatívu.

PVDshop

Rýchle a seriózne jednanie, telefonicke potvrdenie vybavenia o jednavky rovnako tak aj terminu odovzdania aj doručenia k vám domov, aspoň viete že sa tomu naozaj niekto venuje.