• Rýchlosť dodávky
    • Nekvalitné vyhotovenie rožky na mnohých kusoch sú poškodené - odsavajú smerom nahor

Reakcia obchodu Venus Puzzle

ďakujeme že ste si našli čas, aby ste nám napísali recenziu. Nakoľko sa popisovaný problém bežne pri našich produktoch nevyskytuje, domnievame sa, že išlo o nejakú chybu pri výrobe. Boli by sme Vám preto vďační, ak by ste nám poslali zopár fotiek, aby sme vedeli nájsť príčinu a problém eliminovať.
    Samozrejme Vám radi pošleme náhradný produkt, vyrobený s nadštandardným dohliadnutím na kvalitu.
    Prosím odpovedzte na email, ktorý sme Vám poslali, aby sme mohli problém bližšie preskúmať a vyriešiť.
    Vopred vďaka, tešíme sa na Vašu odpoveď.
    ~
    VenusPuzzle

• Kvalita je čistý otras. Poslala som fotky s minimálne 4 Mpix ale prišli mi puzzle, ktoré vyzerali, ze fotky na nich boli fotene minimálne kalkulačkou. Cele puzzle som vyhodila do koša. Nikdy v živote si odtiaľ už nič neobjednam a nikomu neodporúčam.

Reakcia obchodu Venus Puzzle

ďakujeme za Vašu reakciu. Mrzí nás že puzzle, ktoré ste obdržali boli nevyhovujúcej kvality. Kontaktovali sme Vás emailom, aby sme získali viac podrobností o probléme a dokázali ho vyriešiť. Pokiaľ sa jedná o technický problém, radi Vám zašleme nové puzzle vyrobené v najvyššej možnej kvalite.
    Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prvoradá a vážime si Vašu spätnú väzbu.
    ~
    VenusPuzzle

• Obchodu nefungovala platobná brána

Reakcia obchodu Venus Puzzle

Ďakujeme za Váš čas a recenziu. Je nám ľúto, že Vám platba nefungovala.

Podľa emailu z 13.12 sme Vám odporučili platbu zopakovať prípadne zvoliť alternatívny spôsob platby.

Každopádne nás mrzí Vaša skúsenosť a dúfame, že v budúcnosti svoju objednávku ešte zopakujete.

Krásne sviatky prajeme.

Venus Puzzle Team

Dala som objednávku na vyzdvihnutie v meste, ale doniesol mi ju kuriér domov. Bolo to prekvapenie pre môjho muža, tak proste videl čo ho čaká ako vianočný darček. Bol uvedený datum 12.12., ale prišlo mi to 11.12., čo som bola v robote. Volal mi kuriér a sme sa dohodli, že donesie mi to na ďalší deň o 13:00. Kvôli tomu som si zariadila veci na poobede. Volala som kuriérovi o 13:30 lebo objednávku mi nedoniesol, neraz mi nezodvihol. Potom mi volal späť a dohodli sme sa na stretnutí. Systém doručenia je fakt o inom, ako uvádzate na stránke.

puzzle ktoré mi prišli som do teraz nevedela poskladat pretože je obrazok rozmazaný ... horšiu kvalitu som ešte nevidela a to som si objednavala asi 2 týždne potom z ineho obchodu a tam mi došli z užastnej kvality že som ich mala poskladane do 4 hodin...

Reakcia obchodu Venus Puzzle

Ďakujeme za Váš čas a recenziu. Veľmi nás mrzí, že nie ste s výrobkom spokojná. Kvalita puzzle veľmi závisí od zadanej fotografie a veľkosti vybraného puzzle. Našim zákazníkom ponúkame možnosť zaslania fotografie na posúdenie a zhodnotenie pred zadaním objednávky, a poradenie na aké puzzle by bola daná fotografia vhodná.

Každopádne, nechceme, aby ste zostali nespokojná s našim výrobkom a preto by sme vám radi navrhli riešenie. Kontaktovali sme Vás emailom ohľadne Vašej objednávky.

Venus Puzzle

• slabá kvalita tlače

Reakcia obchodu Venus Puzzle

Ďakujeme za Váš čas a reakciu, veľmi su ju vážime. Každopádne mrzí nás, že nie ste spokojný s našim výrobkom.
    Vysokú kvalitu tlače a sýte farby zabezpečujeme tlačiarňami s vysokým rozlíšením tlače a tlačovými radičmi EFI Fiery. Rozlíšenie 1200 DPI je dostatočnou zárukou ostrého výstupu. Obraz puzzle má plné farby a kontrast, a výsledok veľmi záleží od kvality fotografie.
    Každopádne nechceme, aby ste zostali nespokojný s naším výrobkom a koktaktovali sme Vás emailom, aby sme pre Vás navrhli vhodné riešenie.
    Venus Puzzle