Položka č. 1 - iná ako v objednávke (nesúhlasí počet ani prevedenie)
    položka č. 4 - nebola dodaná v balíku (bežný produkt, nepozornosť)

• Dňa 15.4.2024 som si objednala tovar z Vašej lekárne, aj v tej istý deň som tovar uhradila v sume 80,88 €, ale do dnešného dňa nič neprišlo. Číslo objednávky je: 248004863. Moje meno je Jucková Anastázia, Osuského 1/a, 85103 Bratislava, telefon: +421 905 691 768. Prosím o vysvetlenie, kde je zásielka zabrzdená. Ďakujem

Tovar mi bol doručený domov /Šahy/ a nie na zvolené výdajné miesto /Alza box Bratislava OC Cubicon/. Neviem, či došlo k pochybeniu zo strany obchodu, alebo doručovacej spoločnosti SPS.

Lekáreň má super ceny ale dodanie veľmi dlhé. Neodporúčam ak potrebujete lieky čo najskor. Tato objednávka trvala 5pracovnych dní. Iné lekárne majú oveľa skoršie doručenie.

Tovar objednany 18.3.2024, vsetky polozky skladom. V podmienkach dodania info, ze odosielate do 48 hodin, 25.3.2024 poziadavka o hodnotenie a 26.3.2024 info o expedovani zasielky.... :-( uvidim, kedy realne pride, ale vzhladom na to, ze ide o lieky, doba dodania je dlha

• Tovar nakoniec prišiel
    • Na dnešnú dobu dlhá dodacia doba
    • Nulová komunikácia zo strany obchodu

Pri zlyhaní platby kartou, nie je možné platbu zopakovať, obchod nereaguje, na telefónnom čísle je nastavená očividne automatická odpoveď, že je obsadené (lebo som to skúšal asi 30 krát), toto mi osobne príde ako nas**tie zákazníkovi rovno do huby, kedy poskytnú číslo v maily po vytvorení objednávky o ktorom dobre vedia že nefunguje. Nakoniec mi nezávisle od toho, že som im písal, za 3 dni poslali mail že mám objednávku uhradiť na účet...A ešte pikoška...v krabici ktorá mi prišla, boli nejaké dodacie listy skrčené a dožužlané týkajúce sa úplne iného tovaru. Toto mi len potvrdilo že u seba musia mať riadny bordel...Prvá lekáreň - u mňa už navždy posledná a v rámci dobrej rady iným ľuďom a pomoci NEODPORÚČAM (Verím tomu že pokiaľ prebehne všetko v poriadku, tak môže byť človek s objednávkou dokonca aj spokojný, ale pokiaľ sa objaví problem tak je zákazník odkázaný jedine na vyžšiu moc…)

• pomalé doručenie
    • zlá organizácia dopravy

Tovar objednaný 28.2 bol doručený až 6.3 - 5PD, musel som zakúpiť ten istý tovar aj fyzicky v kamennej lekárni.
    Vyzdvihnutie v alza boxe, ako bolo v objednávke bolo realizované až po mojej požiadavke u prepravcu, ktorý mal zadané doručenie na adresu - prepravca doručil do alza boxu ešte v deň doručovania

objednaný tovar nezodpovedal skutočnosti. Prišiel mi iný druh tovaru ako som si objednal.

Tovar bol doručený na iné miesto sko som si objednala

Dosť pomalé balenie a doručenie objednávky.

neodporúčam , čakám na doručenie

• Fajn ceny
    • Platba prevodom, vobec mi neprisli podklady k platbe mailom, az po napisani 2 mailov sa veci pohli, ale radsej som zvolila zmenu a to dodanie na dobierku, potom tovar rychlo prisiel..

extrémne,extrémne dlhá doba doručenia :(
    nečakala som,že sa doručovacia doba ráta v týždňoch,aj pri tovaroch,ktoré vyzerali byť dostupné na sklade.

Nedokazali ste mi za niekolko dni poslat fakturu na uhradu tovaru ani odoslat objednavku na dobierku. Neviem pre koho ponukate sluzbu bankovy prevod? Musela som urobit dalsiu objednavku a zaplatit kartou. Mate neschopnych ludi.

Objednávka zaplatená dňa 5.12.2023 od vtedy email od nich

"Vážený zákazník,
    Vaša objednávka č. 238015454 vytvorená na e-shope www.prva-lekaren.sk bola odoslaná na vybavenie av tejto chvíli prebieha jej kompletizácia.

O jej ďalšom priebehu Vás budeme aj naďalej informovať.

V prípade akýchkoľvek nejasností nás neváhajte kontaktovať

Pekný deň Vám praje tím Prvá-lékáreň.sk"

Bez ďalšej komunikácie.

Nie som schopná sa dovolať na uvedený tel. kontakt.

Po 8. dňoch od objednania tovar stále neprišiel a ani žiadna informácia k jeho expedícii. Na telefónny kontakt sa nedá dovolať "s volaným číslem se nelze spojit"..., zato mi už 2x prišiel odkaz na hodnotenie spokojnosti....

• Nedobre
    • celkom sklamaním

Dlho trvá dodanie objednaného tovaru viac ako jeden týždeň

• Doručený tovar bol iný ako som objednala, namiesto 3 ks balení po 180 ks boli doručené 3ks balení po 120

Bol mi zaslany iný tovar ako som si objednala