Reklama
Prihlásiť sa a pridať príspevok
  • Oblukom sa vyhnite tomuto obchodu ak mate slabsie nervy.
    Tovar uvadzany ako na sklade objednavaju v pl, teda asi v Polsku. Ak zaplatite vopred pride len automaticke potvrdenie z platobneho systemu Comgate, ale priamo od obchodu ziadne potrdenie, na svojom konte na ich stranke tiez nevidite, ze prijali platbu.
    Ked som sa snazil overit status objednavky, tak cez Chat ci cez Komunikaciu s obchodom vobec nereaguju. Telefon bud obsadeny, alebo neberu vobec.

    Peniaze nakoniec vratili po 10 dnoch od stornovania objednavky a az ked som sa povyhrazal policiu a obchodnou inspekciou.
    Najneserioznejsi eshop od akeho som v SR kedy objednaval, tie troska nizsie ceny za to nestoja.

  • Pri snahe kontaktovať obchod ohľadom dostupnosti tovaru som sa veľmi sklamal, na maily neodpovedajú, pokúšal som sa tam dovolať 2x v priebehu dňa medzi 10-14 ako uvádzajú, po minútovom zvonení zrušili hovor. Takto si teda komunikáciu internetového obchodu nepredstavujem.

  • Bohužiaľ tento obchod je celé zle.
    29.10.2020 som objednával cez heureku telefón skladom ,zaplatil a čakal.
    Nastalo ticho.
    Po troch dňoch som písal mail na heureku čo je s objednávkou.
    Odp. že kontaktovali e-shop a bude ma eshop kontaktovať.
    Samozrejme ticho.
    4.11. som písal mail do e-shopu či sa ešte tovaru dožijem...
    Aspoň my odpísali že tovar nemajú a či chcem niečo iné alebo vrátiť peniaze.
    Načo by niekto dal vediet že tovar nemajú ,hlavne že na stránke vsetko skladom, šak je to len blbych 500€.
    Tak dufam že my vrátia peniaze , keď to heureka garantuje.

    Komunikácia nula bodov, ulakomil som sa na cenu a garanciu heureky .
    Veľká chyba.
    Nechápem ako moze takto jeden obchod fungovať .