• vsetko fajn CHYBA CELY SORTIMENT PROTEIN KOLIBA 4200g ...DOST VELKA HAMBA

Tovar mi mal byt doruceny do 48hodin...uz su to dva tyzdne a zatial nic

Reakcia obchodu PROTEIN4YOU

Ďakujeme pán Andrej za recenziu, napriek negatívnemu hodnoteniu. Vaša objednávka bola vyexpedovaná hneď na druhý deň, avšak Slovenská pošta nám balík vrátila ako nedoručený. Po vzájomnom telefonáte ste nás informovali, že balík si už nemôžete vyzdvihnúť preto sme Vám ho dodatočne nevedeli doručiť. Vzniknutá situácia nás mrzí a budeme ju riešiť so SK poštou.

• Tovar mi ešte stále neprišiel.

Reakcia obchodu PROTEIN4YOU

Ospravedlňujeme sa za meškanie, sme radi, že problém sa nakoniec podarilo vyriešiť s naším poskytovateľom prepravných služieb.

Objednávka prebehla bez problémov ako aj komunikácia s dodávateľskou spoločnosťou ale po rozbalení balenia bol tovar už otvorený. To vravi za všetko.

Reakcia obchodu PROTEIN4YOU

Išlo o výrobnú chybu tovaru, pričom, pod uzáverom bola uvoľnená ochranná fólia. Toto sa žiaľ pri vizuálnej kontrole, ktorú naši pracovníci robia pri naskladňovaní každého kusu tovaru, nedalo odhaliť. Tovar bol samozréjme hneď nahradený novým k spokojnosti pána Lukáša. Sme radi, že sme nestratili vašu dôveru.

• dodacia lehota

Tovar som si objednal v utorok poobede a bol mi doručený až v piatok pričom som zaplatil aj za 24h dodanie....neodporúčam

Reakcia obchodu PROTEIN4YOU

Vaša objednávka bola vytvorená 14. jún 2016 o 17:01.
    Objednávka bola vyexpedovaná hneď v nasledujúci deň a mala nasledovný priebeh:

Zásielka podaná na pošte Bratislava 44
    15. jún 2016 17:57
    Zásielka v preprave
    15. jún 2016 21:18
    Zásielka prevzatá na doručenie
    17. jún 2016 08:08
    Zásielka doručená adresátovi
    17. jún 2016 13:02

Jednodňový sklz bol spôsobený kuriérskou službou, a bol mimo našu kompetenciu. Budeme samozrejme požadovať vysvetlenie od kuriérskej spoločnosti. Takýto sklz registrujeme prvý krát.
    Za recenziu ďakujeme.

• Balenie

Nieje to žiadna sláva. Okrem ceny by som povedal, že je to podpriemerný obchod. Tovar som si objednal vo štvrtok večer a bol dodaný v stredu nasledujúci týždeň. Boli to asi tri pracovné respektíve 5 normálnych dní (žiadny rekord netrhli). To by mi však nevadilo lebo až tak mi dodanie nesúrilo . Zarazilo ma až to keď som rozrezal obal. Celkom mi bolo do smiechu keď som videl ako to je zabalené. Pre predstavu som si objednal 2 x 1 kg proteínu v klasickom (vrecovom) balení. Obe balenia boli natlačené na čo najtenšiu hrúbku a dookola prekryté akýmsi kartónom (zrejme zvyšok z nejakej škatule) a kol dokola olepené lepiacou páskou. Vypadalo to ako keby to balili slepé deti v škôlke :D. Našťastie balenie nebolo pretrhnuté ani jedno (aj keď obal je nejakí mastný-to radšej neriešim). Čo sa tíka nejakého pribaleného tovaru ten tam bol samozrejme tiež. Za ten čas čo si objednávam tovar tohto druhu po eshopoch tak som dostal dostal maličkosť v každej objednávke (od originál malých sáčkov proteínov až po šejker). Takže pre mňa je to už samozrejmosť, že do balenia nejakí ten propagačný materiál pribalia. Ale znovu keď som toto videl tak som mal dosť. Bolo to 5 tabletiek (kpsúl) v tenkom filme ku ktorému bolo prišpendlené o čo ide. Nehovoriac o tom, že tie tabletky boli vytrasené (zrejme kvôli takému skvelému baleniu zásielky :)-vo filme sa nachádzal aj prášok s kapsúl), tak ak si niekto myslí že strčím do huby niečo čo nieje v originál obale tak musí byť trhnutý na hlavu. Ako fakt keď si predstavím, že to niekto neumytými paprčami pchá do toho filmu tak mi s toho moc dobre nieje (určite niesom sám lebo to bolo zrejme vyberané z nejakého väčšieho balenia). Nehovoriac o tom, že nemám s kadiaľ vedieť, že je to naozaj ten produkt a nie nejakí bordel keď to nieje zabalené v originál obale (a inak pochybujem, že tovar takéhoto druhu je takto povolené posielať). Takže keď to mám zhrnúť tak docela bieda. Okrem produktu čo som si objednal (to však nieje zásluha eshopu kedže proták nevyrábaju oni) bolo všetko ostatné na dosť úbohej úrovni. Ja osobne už u nich zrejme nebudem nakupovať

Reakcia obchodu PROTEIN4YOU

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu. Napriek tomu, že je recenzia kritická považujeme ju za konštruktívnu. K dodacej lehote. Vami objednaný tovar bol na sklade, čo je prípad, kedy objednávku expedujeme okamžite. Avšak v deň, kedy ste si tovar objednával, bola v objednávkovom formulári informácia o prerušení expedície t.j. s faktom, že balík pôjde o jeden pracovný deň neskôr ste bol vyrozumený. Čo sa týka balenia, vami objednaný proteín výrobca balí do veľmi slabých obalov (proteín je výborný ale obal za moc nestojí). Aby sme predišli poškodeniu, balík vždy vystužíme tak aby obal výrobku bol čo najmenej namáhaný. Pokiaľ som dobre rozumel tovar prišiel v poriadku preto balík účel splnil. Čo sa týka pribaleného darčeku, išlo o vzorku od výrobcu Kompava. Nikto Vám to ručne nebalil ani nikto s tovarom nijak nemanipuloval, priamo výrobca takto svoje vzorky balí. Ak neveríte, prosím kontaktujte nás a ja vám pošlem dokumentáciu priamo od výrobcu. Okrem týchto vzoriek samozrejme posielame aj iné vzorky a šejkre, ale to až pri objednávkach s vyššou hodnotou. Napriek všetkému veríme, že budete s produktom spokojný a ak by ste v budúcnosti mali záujem, kľudne nás aj telefonicky kontaktujte a osobne sa dohodneme na konkrétnych darčekoch alebo spôsobe zabalenia.

• Dorucovanie postovym kurierom

Reakcia obchodu PROTEIN4YOU

Dobrý deň, mrzí nás nízke hodnotenie našich služieb. Tovar sme Vám expedovali hneď v nasledujúci deň, žiadne problémy s doručením neboli evidované. Okrem poštového kuriéra je možnosť voľby aj kuriér spoločnosti Geis. Ak máte nejaké konkrétne námietky na akúkoľvek časť procesu vybavovania objednávky, prosím dajte nám vedieť, radi Vám v budúcnosti vyhovieme. Žiaľ bez udania dôvodov vašej nespokojnosti nedokážeme na Vašu kritiku konštruktívne reagovať.