to, čo som potrebovala, som našla na jednom mieste
    dodanie trvalo dlhšie, ale zvolila som platbu vopred na faktúru a padol do toho aj štátny sviatok

• Označenie "tovar na sklade" neznamená, že tovar je hneď dostupný. Firma bola schopná určiť dátum vyskladnenia až na výzvu kupujúceho. Vyžiadanie platby za tovar však funguje perfektne. Škoda, dobrá ponuka tovaru, slečna ochotná riešiť problém, ale niečo treba zmeniť.

nedostal som tovar co som objednal uz neviem kolko dni volal som tam a ani telefon mi nezdvihaju

• Žiadna komunikácia. Nulová serióznosť.

Pred 10 dňami som si objednal zátkové chrániče sluchu. Do dnešného dňa neviem v akom stave je objednávka a či vôbec tovar dostanem.

• Volal som do firmy, nikto to nebral. Tovar nemam, email na eschop mi vratilo, ze neprijima. Co mam robit? Ide o objednavku 2019000007.

• Nedodany tovar nezodpovedajú zaťažujú sa

• Velmi mila a ochotna slecna pri preberani tovaru.
  • Uz druhy krat som tovar nedostal v slubovanej dodacej dobe aj ked bol oznaceny ako na sklade. Komunikacia obchodu o zmene ci problemoch ziadna.

• obrovský výber
    • množstvo tovaru skladom

namiesto WC NET BLEACH GEL my prišiel WC NET INTENSE GEL ktorý som vôbec nechcela a tento som si mohla kúpiť aj v drogérii. Neviem prečo poslali tento keď som objednala iný.

• Absolútna nekomunikativnost a tovar nebol dodaný v termine

• Som spokojný s obchodom

Ochotní personál. Ak tovar nie je na predajni, sú ochotní ho objednať. Myslím, že tovar je veľmi kvalitný a za dobré ceny.

Zaslaný bol uplne iný tovar aký som si objednal,neprišlo žiadne upozornenie že tovar nie je na sklade a bude zaslaná náhrada,o náhradu som nemal záujem čiže som nespokojný z objednávkou ďakujem

• Dostupnost tovaru, rychlost vybavenia, komunikacia, cena.
    • ?

100% na spokojnost s tovarom aj sluzbami.

• Vyborne ceny

• možnosť výberu tovaru z domu
    • tovar nie je možné vopred vyskúšať

som spokojná s termínom dodania tovaru, s kvalitou, ktorá zodpovedala popisu a s cenou tovaru

• dopravná spoločnosť s množstvom parcelshopov
    • široký výber tovaru
    • rýchla akceptácia platby na účet
    • tovar pri ktorom je napísane skladom v skutočnosti nemajú
    • Veľmi dlhá doba vybavenia objednávky

Štandardne pri platbe na účet očakávam že tovar je pre mňa pripravený v deň keď ho zaplatím, najmä ak ide o osobný odber, "Dostupnosť: Skladom" a položky pod 2eur.
    Preto zalial neodporúčam.

• dobrá cena aj poštovné
    • xxx

odporúčam