• neaktualizovane stranky

tovar mi bol doručený, ale je vadný a napriek tomu že som objednal na www.... SK stránke tovar musím poslať poštou do CZ a to nie je lacná vec !!!

Reakcia obchodu Projektory-Lampy.sk

Dobrý deň pán Petrik, mrzí nás, že máte s lampou problémy. To sa bohužiaľ v tomto obore občas stáva a bude vám vymenená za nový kus.
    Že sme firma z Českej republiky nájdete napísané hneď na niekoľkých miestach nášho webu., rovnako to, že náklady na poštovné vám budú pri reklamácii uhradené.

• ???
    • po objednaní som tovar nedostal,ale zaslali mi upomienku na nezaplatenie faktúry, napriek tomu že platbu mali už týždeň u seba

rozpačitý

Vážený zákazník,
    chápeme dôvod Vašej nespokojnosti, bohužiaľ sme platbu neevidovali včas kvôli výnimočnému výpadku v systéme. Vážime si, že ste objednávku aj napriek našej chybe nezrušili a dúfame, že v budúcnosti nám dáte možnosť tento nevydarený dojem napraviť.

• siroka ponuka
    • termin dodavky. pri objednavani je uvedene 1-2 tyzdne. Potom sa ozvu, ze dodavka do 35 dni.

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše hodnotenie.
    Ospravedlňujeme sa za nemožnosť dodať lampu v štandardnom termíne. Dlhšia doba dodania bola spôsobená vypredaním konkrétneho tovaru a teda nutnosťou čakať na vyrobenie nových kusov.
    Zvlášť u Originálnych lámp s modulom toto môže trvať aj niekoľko týždňov a výrobca lámp bohužiaľ dobu dodania nijak negarantuje.
    Ak nastane takáto výnimočná situácia, zákazníka vždy informujeme a ponúkame mu iný, dostupný variant, popr. možnosť odstúpenia od zmluvy.

• Lampa pre EPSON 85 od Vás vydržala iba 7 mesiacov ateraz čakám koľko vydrží ďalšia Vaša lampa.

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše hodnotenie.
    Je nám ľúto, že Vám lampa vydržala iba 7 mesiacov. Výrobcom garantovaná životnosť lampy je 2000-3000 hodín prevádzky v ideálnych podmienkach, čo zodpovedá približne 3-4 mesiacom nepretržitej prevádzky. Ak lampa obsahuje výrobnú chybu, tá sa spravidla prejaví na začiatku poprípade po prvých desiatkach odsvietených hodín a taký výrobok je možné v prvých 3-6 mesiacoch v závislosti od typu lampy úspešne reklamovať.
    Zákazníkom, pre ktorých je spoľahlivosť lampy prioritou, odporúčame skôr originálne a generické lampy, ktoré sú spoľahlivejšie, ako lampy kompatibilné.

• Objednal som si originálnu lampu k TV, prišla mi kompatibilná a s iným zapojením. Vrátil som ju a vrátili mi bez problémov peniaze. Zbytočne som však prišiel o asi 20€ na poštovnom z a do ČR. Nakoniec som ju musel kúpiť inde

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše hodnotenie.
    Lampa, ktorú ste od nás objednali a následne dostali bola originálna výbojka od autorizovaného výrobcu značky Ushio. Táto výbojka sa od Vašej pôvodnej líšila práve svojou značkou. Lampy od rôznych výrobcov sa nemusia vždy zhodovať vo všetkých detailoch ,svojim vzhľadom alebo zapojením môžu byť iné, čo samozrejme nemá vplyv na ich funkčnosť. Pokiaľ si zákazník objedná holú výbojku,
    ale nie je si celkom istý jej inštaláciou, radi s čímkoľvek poradíme a pomôžeme.
    Cena poštovného zo Slovenska do Česka pravdepodobne môže dosiahnuť aj 20 €, avšak zákazníci väčšinou volia služby Slovenskej pošty, ktorej ceny sa pohybujú okolo 6 - 8 € za balík vrátane poistenia.