• neseriozna firma

Nekvalitný toner, zasekava sa mi každý 3tí papier, dodanie bolo rýchle

• tovar prisiel bez faktury, email kde som ziadal fakturu poslat dodatocnen ereagovali, teraz sa neviem ani dovolat na kontaktne cislo. Odporucit urcite nemozem

Reakcia obchodu Najlacnejšie kvalitné tonery a atramenty

Faktura byla odeslána 6.9.14:47

Neodporúčam, zakúpil som náhradnú náplň do tlačiarne Canon a po vložení je prázdna..... adresovaný email na ktorý nikto neodpovedal...

NEODPORÚČAM !!!!

Reakcia obchodu Najlacnejšie kvalitné tonery a atramenty

Na email s reklamací bylo odpovězeno během 24 hodin dvěma maily, bez reakce ze strany zákazníka

Tovar som nedostal, čo mám hodnotiť a ako odporúčať?

• Rychle dodanie
    • Žiadna komunikácia s reklamáciou
    • Toner bol prázdny
    • Toner nekomunikoval s danou tlačiarňou

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Nemá slovenskú banku a je preto obťažnejšie realizovať platbu do Čiech.
    • Dlhá doba dodania zatiaľ tovar nedošiel.
  • Tovar ani po týždni nedorazil na telefón sa neda dovolať odkazova schránka je plná na mail zatiaľ neodpovedali asi objednám tonery z inej firmy.

• Toner doručený poškodený

Toner doručený poškodený polamany,balenie v poriadku takže prepravou sa nemohol dolamat,skúšal som kontaktovať predajcu telefonicky uvadza na stránke dve čísla ,ale skontaktovať sa s ním nedá ,skúšal som sa ďalej kontaktovať mailom bohužiaľ ani na mail žiadna reakcia ,takže posledný nákup u predajcu samozrejme neodporúčam.

Najhorší internetový obchod s akým som sa kedy stretla, toner síce dorazil, ale nie ten ktorý som objednala. Komunikácia - žiadna, na telefonáty nereagujú, na email neodpisujú. Takže zbytočne vyhodené peniaze. Venujte sa radšej predaju zmrzliny, alebo radšej sa nevenujte predaju - neviete to.

• tovar som si objednal na konkrétnu zásielkovňu, ale nebolo to dodržané, zásielku mi doručil kuriér - prečo je potom voľba spôsobu doručenia