• Rýchlosť,informovanosť a serióznosť

• Veľmi rýchla dodávka

Neuveriteľná rýchlosť dodania .....
    Objednal som v stredu pod večer a už vo štvrtok doobeda som mal produkt doma

• predavaju tovar, ktory nemaju fyzicky skladom

Obchod ponuka tovar, ktory skladom nema. Pri objednavke ho vsak maju skladom uvedeny. Aj ked si zaplatite dopravu do dvoch dni tovar vam pride az ked ho obchod dostane od dodavatela. V mojom pripade som cakal 10 dni. Po mailovej komunikacii ked mi prisla odpoved ze bude expedovany na druhy den bol expedovany o dva dni.

Reakcia obchodu profiLEDziarovky.sk

pri každom produkte máme uvedené, či je tovar u nás na sklade, alebo je na našom externom sklade, a vždy je tam uvedené, vzhľadom na skladovú dostupnosť, kedy bude odoslaný. Keď teda objednávku vytvárate, ste o týchto informáciách upovedomený. Vo vašom prípade bol jeden tovar z objednávky na sklade, a druhý tovar bol na externom sklade, preto ste dlhšie čakali, o čom ste boli informovaný aj emailom.
    S pozdravom Profiledziarovky.sk

velky vyber tovaru, super rychle dorucenie uz na druhy den, tovar super kvalita

Objednal som Vianočné LED osvetlenie,jedna sada bola nefunkčná...obchod okamžite reagoval a poslal novú sadu... nefunkčné svetlá posielam späť....

Neskutočne rýchle vybavenie objednávky a dodanie tovaru. Vlastne hneď na druhý deň som mala tovar doma.

• Rýchlosť

• Spokojnosť

• Šitoký výber
    • Poradenstvo
    • Rýchlosť dodania
    • Komunikácia

• Rýchle doručenie a super komunikácia s obchodom.

Obchod a doprava bola super a bezproblemova.

• rýchlosť dodania
    • žiadna

• Som maximalne spokojná s obchodom

Rýchle spracovanie objednavky a odovzdanie prepravnej spoločnosti.Doporučila by som zmeniť ale dopravnú spoločnosť 3 dni za sebou som dostávala sms o doručení a až na tretí deň večer o 18,30 mi bol balík doručený.

• Pohodlne z obývačky

• Všetko ok

Objednal som si. Zaplatil som za dopravu. Požiadal som o dobierku. To sú tiež náklady. Dostal som e-mail, že balík bol odovzdaný na mieste vyzdvihnutia, kde sa dá platiť iba kreditnou kartou. Aký bol teda poplatok za doručenie domov a dobierku? Bol to firemný balík, pre zamestnancov neexistujú žiadne bankové karty.

Reakcia obchodu profiLEDziarovky.sk

Ďakujeme za vašu recenziu na kuriérsku spoločnosť s ktorou spolupracujeme. Poriešime to tak, aby sa to už neopakovalo.
    Každopádne, je treba triezvo uznať, že ako obchod sme v ničom nepochybili. Vždy v maximálnej možnej miere sme prozákaznícky stačilo nás kontaktovať telefonicky alebo emailom a my by sme vybavili druhé doručenie a aj v hotovosti. Namiesto kontaktovania a riešenia daného problému ste nám napísali negatívnu recenziu, nevadí pomôcť vieme zákazníkom, ktorí o pomoc požiadajú. Veríme, že sa to zo strany kuriérskej spoločnosti už opakovať nebude.

Veľmi dobrý obchod rýchle kvalitné vybavenie

• Prvý nákup, rýchle doručenie

Veľmi spokojná rýchle vybavenie objednávky, Ďakujem!