Prvý nákup spokojnosť odporúčam

• rychlost a ochota

• Veľmi dobre mi poradili na zákazníckej linke
    • Prekvapivo dobrý pomer cena/výkon

Sortiment a extremne kratka dodacia lehota

• Vyborna komunikacia a ustretovost. Obchodu skutocne zalezi na spokojnosti zakaznika. Rýchle dodacie lehota.

Nákup v tomto obchode odporucam.

rýchlosť dodania

• Overený obchod, rýchle dodanie, produkt bol bezpecne zabalený a prisiel úplne v poriadku. Určite sa naň obrátim v budúcnosti
    • Najlepšie ceny pomer cena-výkon na nete

Objednával som vonkajšie osvetlenie na dom týždeň pred Vianocami, nebol problém s dodaním, prislo to vo veľmi svedomito zabalenej krabici aby sa produkt nepoškodil. Viac skúseností som s nimi zatiaľ nemal, ale táto jedna bola na jednotku.

• Pekná lampa, svieti síce slabšie

• Rýchle doručenie tovaru
    • Rýchle vyriešenie reklamácie

Odporúčam. Tovar doručený poškodený avšak po kontaktovaní obchodu bol hneď na druhý deň doručený náhradný kus. Oceňujem expresný prístup k reklamácii.

Som nad mieru spokojný jak s tovaro , tak s dodaním tovaru.Nečakal som tak rýchle doručenie.Super.Ďakujem

veľmi rýchle dodanie

• Menu prehladne a rychle dodaniep

Som nadmieru spokojný. Rýchlosť vybavenia, doručenie bez problémov, kvalita tovaru všetko na jednotku.

Mnou objednaný tovar vôbec nesúhlasí s popisom a zobrazením tovaru na stránke Profiledziarovky.sk/E-shop.

Reakcia obchodu profiLEDziarovky.sk

Ďakujeme za vašu recenziu, chceli by sme vám pomôcť a prosím kontaktujte nás emailom alebo telefonicky. Zatiaľ od vás neevidujeme žiadnu správu ani telefonát. Tovar vám bol dodaný presne ten, ktorý ste si objednali. Stáva sa, že zákazník neprečíta popis, prípadne si predstaví niečo čo by chcel a jeho očakávania nie sú naplnené čo nás samozrejme mrzí a preto je možné tovar vrátiť a my obratom posielame iný tovar, alebo peniažky za tovar. Nie je žiadny problém. Jediný problém je ak o probléme nevieme a tým pádom zákazníkovi pomôcť nevieme a to sú tí zákazníci, ktorí náš obchod neodporúčajú, ale vlastne ani nevyskúšali náš prémiový prozákaznícky servis. Pokojne nás kontaktujte a radi vás vybavíme k vašej spokojnosti ako ďalších 92% zákazníkov ;)

Pekná svetielka za výhodnú cenu. Spokojnosť.

• Mohli by mať viac variant platby

Rýchle dodanie balíček zabalený tak aby sa nič nepoškodilo a plus milé prekvapenie v balíčku fak ma to potešilo.

• Rýchle vybavenie
    • Za tú cenu Max.spokojnost