• Nemozem hodnotit nakup v tomto obchode,tovar mi stale neprisiel.

Reakcia obchodu prodoshop.sk

Ospravedlňujeme sa za zdržanie pri vybavení Vašej objednávky.

• Dodanie v nedohľadne, objednávka zadaná 12.02.2024

k čerpadlu nie je priložený žiadny návod na použitie a pripojenie , ani popis zdroja a obrazovky v slovenskom jazyku. Ani v žiadnom inom. Ani na Vašej stránke. Zdroj má pripojenie cez zásuvky, ktoré nie sú štandardom na Slovensku, na stránke žiadne upozornenie.

Reakcia obchodu prodoshop.sk

- Pri záložnom zdroji je zásuvka na 230V, ktoré je štandardom na Slovensku, preto nevieme čo viac dodať.
    - Návody na použitie štandardne posielame ako prílohu v e-maili o expedovaní objednávky. Preverili sme to a pán zákazník má pravdu, že sa pri tomto záložnom zdroji neodosielali správne. Opravili sme túto chybu na našej web stránke.

Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti.

Prodoshop.SK

• Výrobok je neodborné skompletizovalny t kus zlé natočený,hadica zalomena, manometer a spínač nevhodné umiestnený,ak by som výrobok videl tak ho nekúpim.

Reakcia obchodu prodoshop.sk

Z tejto domácej vodárne sme už predali stovky kusov.
    - Nerozumieme nevhodnému umiestneniu manometra a tlakového spínača, ktoré pán zákazník spomenul v recenzii.
    - Za nás sú umiestnené správne a funkčne, resp. za 20 rokov sme na tento detail nedostali ani 1 dotaz od zákazníkov s požiadavkou na iné umiestnenie.

Mrzí nás zalomenej flexi hadice a dotiahnutie t-kusu.
    - Zo strany pána zákazníka sme okrem tejto recenzie nedostali žiadnu reklamáciu, žiadnu informáciu o tejto skutočnosti.
    - Preto Vás len chceme poprosiť o zaslanie fotiek a reklamačného formulára.
    - Vzniknutú situáciu vyriešime k Vašej spokojnosti.

Prodoshop.SK

• Jedna otravna firma ktorej reklamy po zakupeni jednej ponorky neustale vyskakuju v prehliadači

Reakcia obchodu prodoshop.sk

Ďakujeme za spätnú väzbu. Zapracujeme na úprave kampaní.

Prodoshop.SK

Tovar v skutočnosti vyzeral inak. Tovar som vrátil, lebo som sa ho bál použiť.

Reakcia obchodu prodoshop.sk

Nerozumieme dôvodu tejto reakcie.

Pán zákazník zrušil objednávku bez udania dôvodu a až v recenzii spomenul, že čerpadlo vyzerá inak.
    Z tohoto konkrétneho čerpadla sme už predali tisícky kusov do niekoľkých krajín (SK, CZ, HU, RO) a fotky čerpadla boli v poriadku.

Prodoshop.SK

Doteraz mi nebola doručená faktúra.
    Vôbec neodpovedaju na email LP

Reakcia obchodu prodoshop.sk

Preverili sme túto situáciu.
    > Faktúra bola pánovi zákazníkovi odoslaná v e-maili o expedovaní jeho objednávky. Môže sa stať, že tento e-mail skončí v spame.
    > Pán zákazník nám písal e-mail so žiadosťou o doplnenie faktúry o 12:26. Odpoveď na e-mail s priloženou faktúrou dostal v ten istý deň o 13:06. Odpovedali sme mu do 40 minút.

Prodoshop.SK

• Po zaplateni objednávky som očakával odoslanie v daný deň keď bola ráno zaplatená a tovar mali uvedený skladom. Po telefonáte na dalsi den mi pani najprv tvrdila že objednavka odisla predchadzajuci den po naliehani nech mi da cislo zasielky nakoniec ze odisla rano na dalsi den a nakoniec informácia ze vobec zasielku odoslali mi prislo az o 8h neskor. Neviem preco tak zavadzaju. Stacilo povedat ze prepacte nestihli sme dnes podvecer to odide. Sklamali tak viac nie.

Reakcia obchodu prodoshop.sk

Mrzí nás vzniknuté zdržanie.
    - Pán zákazník tovar objednal v nedeľu podvečer
    - V pondelok ráno sme pánovi zákazníkovi potvrdili, že zásielku v pondelok aj odošleme. Kvôli veľkému množstvu zásielok sme to nestihli.
    - Objednávka bola odoslaná v utorok ráno.
    - V stredu doobeda bola doručená

Prodoshop.SK

• ponuka tovar ktory nema

Objednal som ventil na vodu ,objednal som zle potreboval som menší.
    ventil som rozbalil a zabalil ,nepoužil nepoškodil. Zavolal som na reklamačne oddelenie ,kde mi bolo povedane ,aby som tovar poslal naspať, ventil som v ten istý deň poslal naspať a zároveň na odporučenie reklamačného pracovníka som objednal správny ventil .Ventil číslo 2 prišiel na druhy deň. Na moje prekvapenie ventil č.1 mi prišiel tiež pretože závada zle objednaný tovar nie je dôvod na reklamáciu. Dovoláte sa len na info linku s reklamačným oddelením komunikujete mailom .
    A doklad o kúpe faktúra mi prišla až na moju žiadosť.
    Obchod určite nedoporučujem .
    Keď sa vyskytne mimoriadna situácia infolinka ju nevie spracovať a vyhovárajú sa na reklamačne oddelenie žiadna snaha vyriešiť situáciu k spokojnosti zákazníka ,žiaden priateľsky prístup.

Reakcia obchodu prodoshop.sk

Mrzí nás vzniknutá situácia a ospravedlňujeme sa za zdržanie pre zákazníka.

Zároveň by sme radi vysvetlili ako situácia vznikla. Máme za to, že chyba nevznikla na našej strane.

> Pre vyriešenie nesprávnej objednávky sme pána zákazníka požiadali, aby nám zaslal formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy a zároveň si rovno v novej objednávke objednal správny ventil.
    > Pán zákazník nám neposlal formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy, ale reklamáciu.
    > Reklamáciu musíme evidovať, spracovať a zdokumentovať podľa platných zákonov a z toho dôvodu je aj komunikácia k reklamáciám vedená len cez e-mail. Reklamácie u nás aj pre iné zákonné požiadavky spracuváva separátne oddelenie.
    > Z našej strany teda neišlo o neochotu voči zákazníkovi, ale o dodržanie zákonom vyžadovaných krokov.

> Kvôli chybe v zadanom e-maili v objednávke nebol pánovi zákazníkovi doručený email o expedovaní objednávky, kde bola priložená faktúra. Posielali sme ju ešte raz na správny email.

Prodoshop.SK

Miesto objednaného tovaru a potvrdenej objednávky na Ponorné čerpadlo mi bolo doručené kalové čerpadlo. Takže som zásielku neprevzal. Na moje telefonáty nikto nereagoval, resp. po prvom zvonení bolo spojenie prerušené a na ďalšie telefonáty sa mi ani s uvedeným tel.číslom nepodarilo spojiť.

• Kvalita materiálu 100 %
    • Dlhé doručovanie objednávka doručená na 2 krát,nedorucena karta výhod

• Chýba slovenský návod. Je iba poľský, anglický a nemecký. Na reklamáciu na stránke neodpovedali.

Tovar je zlé zakótovaný na internete, rozmer medzi otvormi je 125 ale v skutočnosti je iba 120mm. Takže to nemôžem použiť.

Reakcia obchodu prodoshop.sk

Rozmery príruby pre tlakovú nádobu sme skontrolovali a máme to presne uvedené ako 12mm. Nie sme si vedomí toho, že sme to mali na e-shope nesprávne. Kontaktujte nás na [email protected] a zistíme, ako Vám vieme pomôcť.

Prodoshop.SK

• Žiadna informácia o stave objednávky a termíne dodania

Reakcia obchodu prodoshop.sk

v objednvávke má zákazník zvolenú platbu prevodom. Zatiaľ nebola uhradená, preto sme ju neexpedovali a zákazník teda nedostal ani info o termíne dodania.

Prodoshop.SK

Nádoba mi bola doručená v avizovanom čase, ale to bolo jediné pozitívum. - kartónový obal bol poškodený, zjavne viackrát už použitý
    - nádoba nebola v kartóne vôbec zaistená, skrátka volne ložená, pričom bola natlakovaná na 4 bar
    - v dôsledku pohybu v kartónovom obale mala od kovových spiniek kartónovej krabice niekoľko škrabancov
    - ku tlakovej nádobe nebola priložená žiadna dokumentácia, čiže
    - bez atestu
    - bez certifikátu
    - bez tlakovej skúšky
    - bez záručného listu
    - bez návodu

Reakcia obchodu prodoshop.sk

Ďakujeme za vašu recenziu. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti. Väčšina bodov nie je chybou, preto rovno doplňame aj bližšie informácie:
    - Tlaková nádoba je v kartóne od výrobcu. Nepoužíva sa viackrát. Prakticky žiadne kartóny pri žiadnych produktoch nepoužívame na viackrát.
    - Ak je obal poškodený, hneď pri preberaní na to treba upozorniť a balík nepreberať. Tým pádom to riešime s prepravcom ako poškodenie balíka pri preprave. Ak balík preberiete, potvrdzujete, že bol pri preberaní od kuriéra v poriadku.
    - Tlakovanie nádob sa robí vo výrobe. 4 bary sú úplne v poriadku. Pri prvom použití nádoby je treba tlak skontrolovať a nádobu natlakovať na tlak, ktorý potrebujete.
    - Dokumenty:
    >> bez atestu: A-testy sa už 20-25 rokov nevydávajú
    >> bez certifikátu: nádoba má CE certifikát
    >> bez tlakovej skúšky: nádoba prechádza tlakovou skúškou pri výrobe, takže u nás sa tlaková skúška nerobí, nemá robiť
    >> bez záručného listu: mohlo sa stať chyba na našej strane - preverujeme to a zabezpečíme nápravu
    >> bez návodu: návod je v elektronickej podobe. Posielame ho vždy v e-maile o expedovaní objednávky zákazníkom.

• komunikacia ok ,

tak cerpadlo prislo hned prve zapojenie ukazalo vady , prva vada hadica od tlakovej nadrze bolo tesnenie roztrhnutne stade kvapkala voda , na fotke je iny tlakovy spinac prisiel uplne iny ,po zapojeny motor zatial ide tlakovy nevypinal kupil som novy tlakovy ten vypina. taha len 6-7 m hlbky viac nezvlada, radsej som mal kupit ponorne cerpadlo za tu cenu ; dufam zepojde,ziadni navod ,

Reakcia obchodu prodoshop.sk

s pánom zákazníkom sme viakrát komunikovali ohľadom toho, aké čerpadlo potrebuje. Uistil nás, že ho potrebujeme na čerpanie vody z hĺbky do 8m. Po dodaní objednávky nás kontaktoval a z komunikácie sa ukázalo, že hĺbka z ktorej potrebuje čerpať vodu je väčšia ako 8m. Na mieste, kde zákazník vravel spomína chýbajúce tesnenie, testenie ani nemá byť. Je tam tesniaca pasta. Návod je v elektronickej podobe a zákazníci ho majú v e-maili o expedovaní objednávky.

S pánom zákazníkom naďalej komunikujeme a snažíme sa upresniť detaily o tom, aké je presné použitie čerpadla, ako presne ho zapojil atď, aby sme mu pomohli vyriešiť všetky jeho dotazy.

Prodoshop.SK

• mali ste priznať, že cez ani medzi sviatkami nepracujete

Reakcia obchodu prodoshop.sk

zákazníkova objednávka bola prijatá už 15. decembra, ale platba neprešla. Zákazníka sme skúšali kontaktovať kvôli zmene spôsobu platby. Kvôli tomu, že sme sa s ním nevedeli spojiť, bola jeho objednávka zrušená 21. decembra ráno.

Prodoshop.SK

Objednal som si 2 produkty a z toho jeden bol označený ako s dopravou zadarmo. Ale dopravu zadarmo som nedostal

Reakcia obchodu prodoshop.sk

veľká časť nášho sortimentu má špeciálne ceny prepravy kvôli hmotnosti a veľkosti čerpacej vodotechniky. Presne ako píše náš zákazník, jeden produkt v jeho objednávke bol s dopravou zadarmo, avšak druhý nie. Preto mu za celú objednávku bola účtovaná aj cena dopravy, ale bola znížená o prepravu za produkt, ktorý mal dopravu zadarmo.

Prodoshop.SK

• Vložka proti vodnému kameňu sa rozpadla

Reakcia obchodu prodoshop.sk

veľmi nás mrzí táto nepríjemnosť. Zákazník nás však ohľadom výmeny/reklamácie nekontaktoval, takže sa to dozvedáme iba teraz z recenzie.