• Nedodržanie termínu doručenia nakoľko pri výrobku máte napísané dodané do 2-3 prac. dní. Mne bol balík doručený presne na 10. deň.

Pri zakladaní puklíc na disky kolies mi na jednej puklici odletela/ zlomila sa zápatka. Ja som človek, kt. pri všetkých výrobkoch dodržuje návody na použitie. Inak to nebolo ani v tomto prípade. Zhodou okolností bol pri mne kamarát, kt. pracuje v pneuservise a pozeral sa, ako ich zakladám, ale keby aj pri mne nebol, puklice zakladám už roky a nikdy sa mi nič podobné nestalo. Čiže po odbalení a prečítaní návodu som všetky zápatky naolejoval a tak zakladal puklicu na koleso. Ešte pred založením puklíc som všetky disky umyl aj vyutieral handrou, takže tam určite nebola žiadna nečistota. No na jednej puklici sa jedna zápatka zlomila aj napriek dodržaniu návodu na použitie. Pri ostatných troch problém nebol. Teraz ju hocikedy môžem stratiť. Okrem toho tým môžem niekomu spôsobiť vážnu ujmu na zdraví, ak by mi za jazdy odletela! Ak by som na to odlomené miesto dal jednorázovú uťahovačku už by to nebolo estetické, no ja som si puklice objednal preto, aby to bolo pekné na pohľad.

• Žiadna komunikácia...uz 6 dni čakám a nič....ci je balik na ceste,akebo niečo.... ruším objednávku

Čakala som na tovar presne mesiac a stále neprišil, aj ked pisali mail o odoslaní tovaru, keď som písala mail kde tovar je prisla mi odpoved, ze cakaju na dodanie, pricom som objednavala veci, ktore boli na sklade.
    Ano, je korona a pozastavené objednávky, ale keby mi prisiel aspon informatívny mail, ze sa objednávka oneskori a necakam tak dlho.

Tovar este nemam, od objednania sa ani neozvali.

10 dni a tovar nikde

Po tyzdni od objednavky a platby som zistovala, ci im prisli peniaze... Vraj ano a tovar je hned v ten den expedovany... stav objednavky na webe bol odoslana...Po tyzdni cakania kuriera som sa ozvala, vraj bude tovar expedovany zajtra (???), pani sa v predchadzjuci tyzden pomylila s niekym inym.... potom dalsi email - nemaju 3ks, ale len ks, ci moze byt... nemoze, lebo cena 1 ks bola cca 4,5Eur a postovne 6Eur....to sa neoplati... e-shop ani po problemoch a chybach vyssie nebol ochotny znasat naklady, resp. cast nakladov na prepravu, tak som zrusila objednavku... aspon ze peniaze vratili obratom...

Zdravím já jsem si objednal puklice a nemám žádný mail, anebo SMS co se děje a už 10 dní přešli

Objednala som si 3 pohariky, zial dosli mi len 2 (zaplatila som 3) a ked som volala resp pisala nik mi neodpisal.