-
Neodporúča obchod
- Nekomunikuju, objednane a zaplatene 2 sady, prisla len jedna
V obchode sme spravili tri objednavky, prva nedorazila vobec.
Druhy pokus som si povedal na zaklade recenzii ze objedname este raz, mozno sa objednavka stratila. Objadnane dve sady puklic, na dobierku, po cca 2 tyzdnoch prisiel balik, zaplatili sme dobierku kurierskej spolocnosti.
Po rozbaleni sme zistili, ze v baliku je len jedna sada puklic, samozrejme reklamacia u kurierskej spolocnosti, kde nam ale potvrdili, ze bol odoslany len jeden balik, nie dva. Nakolko boli puklice original zabalene a na baliku bolo na stitku 1/1, cize jeden balik z celkovo jedneho, tak sme telefonicky aj pisomne skusali eshop kontaktovat, do dnesneho dna bezuspesne (cca 6 tyzdnov). Kedze sa jedna o sumu cca 35€ za chybajuce puklice, tak cestu do CR ozeliem, ale pre ostatnych pisem toto ako varovanie, ze tento eshop je absolutne nespolahlivy a nie je ziadna moznost sa s nimi kontaktovat, ruky prec ak tiez nechcete prist o svoje peniaze. -
Neodporúča obchod
- Žiadna komunikácia či už cez mail alebo telefonicky. Objednávku som zrušil..Neodporúčam
Neodporúčam..
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 5 dní
som velmi spokojny
-
Neodporúča obchod
Tovar mi nedorazil už vyše 2 týždne , neodporúčam !!
-
Odporúča obchod
- operatívne doručenie
- výborný prehľad
- pri prípadných otázkach ohľadne samotného výrobku, ak to nie je zrejmé - problematické z popisu, operátor nedokázal odborne reagovať
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 1 týždeň
- Maximalna spokojnost zo vsetkym
-
Odporúča obchod
OK.
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 4 dni
- Veľmi kvalitný tovar
Žiadna nevýhoda .!!!..rýchle doručenie ,tovar krajší ako na foto .
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 1 týždeň
- Siroka ponuka
- Rychle vybavenie objednavky
- Priaznive ceny
-
Neodporúča obchod
Tovar dorazil za 1 týždeň
- Nedodržanie termínu doručenia nakoľko pri výrobku máte napísané dodané do 2-3 prac. dní. Mne bol balík doručený presne na 10. deň.
Pri zakladaní puklíc na disky kolies mi na jednej puklici odletela/ zlomila sa zápatka. Ja som človek, kt. pri všetkých výrobkoch dodržuje návody na použitie. Inak to nebolo ani v tomto prípade. Zhodou okolností bol pri mne kamarát, kt. pracuje v pneuservise a pozeral sa, ako ich zakladám, ale keby aj pri mne nebol, puklice zakladám už roky a nikdy sa mi nič podobné nestalo. Čiže po odbalení a prečítaní návodu som všetky zápatky naolejoval a tak zakladal puklicu na koleso. Ešte pred založením puklíc som všetky disky umyl aj vyutieral handrou, takže tam určite nebola žiadna nečistota. No na jednej puklici sa jedna zápatka zlomila aj napriek dodržaniu návodu na použitie. Pri ostatných troch problém nebol. Teraz ju hocikedy môžem stratiť. Okrem toho tým môžem niekomu spôsobiť vážnu ujmu na zdraví, ak by mi za jazdy odletela! Ak by som na to odlomené miesto dal jednorázovú uťahovačku už by to nebolo estetické, no ja som si puklice objednal preto, aby to bolo pekné na pohľad.
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 3 dni
- objednávka a dodávka až k rukám zákazníka :)
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 2 týždne
- široký sortiment
- dobré ceny
- komunikácia cez email s veľmi milou pani
- veľmi dlhá doba doručenia vzhľadom na fakt, že tovar mal byť na sklade
- správy na Messengeri si nečítajú
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 1 týždeň
Wau rýchly obchodík vcera som objednala a dnes prišlo super
-
Neodporúča obchod
- Žiadna komunikácia...uz 6 dni čakám a nič....ci je balik na ceste,akebo niečo.... ruším objednávku
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 3 dni
- Rýchlosť dodania
- Prehľadnosť informácií o stave a doručení mojej objednávky
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 4 dni
Nakupovala som prvý krát,a určite nie naposledy! Ceny prijateľné! A moje puklice,noo veľmi pekné,krajšie ako na obrázku! Odporúčam
-
Neodporúča obchod
Čakala som na tovar presne mesiac a stále neprišil, aj ked pisali mail o odoslaní tovaru, keď som písala mail kde tovar je prisla mi odpoved, ze cakaju na dodanie, pricom som objednavala veci, ktore boli na sklade.
Ano, je korona a pozastavené objednávky, ale keby mi prisiel aspon informatívny mail, ze sa objednávka oneskori a necakam tak dlho. -
Neodporúča obchod
Tovar este nemam, od objednania sa ani neozvali.
-
Odporúča obchod
- Všetko dobré
- -
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 2 dni
- Rýchle dodanie