• Komunikácia

• Dobrá cena, rýchle dodanie

Komunikacia s obchodom super.
    Tovar bol doruceny v top stave.
    Odporucam.

• nizsie ceny
    • dlhsia dodacia doba oproti mainstream obchodom, no nic zasadne, na 4. den som mal tovar doruceny

Kupoval som grafickú kartu, cena bola najnižšia cena na trhu, a to som pozeral aj eshopy v iných krajinách. Bral som posledný kus, tovar ale už reálne nebol na sklade. Obchod ma hneď na to upozornil a upravili sme objednávku na iný model, takisto s najnižšou cenou. Odporúčam.

• Priaznivá cena v porovnaní s konkurenciou,rýchle vybavenie objednávka a rýchle doručenie. Dávam 5 z 5-tich.

Nič mi nenapadá.

• Výborná komunikácia s obchodom

Prehladna ponuka, rychle vybavenie, vcasne dorucenie a to vsetko za vyhodnu cenu pre zakaznika.
    Dakujem za kvalitnu sluzbu.

• Ustretovost
    • Zlava
    • Rychle dodanie
    • Doprava zadarmo
    • Maximalna spokojnost

Som maximalne spokojny s nakupom Macu v tomto eshope. Po telefonate s panom z eshopu mi poslali na mail 60€ kupon na zlavu. Macbook som si objednal v piatok, zaplatil som ho prevodom, v pondelok mi prisla informacia, ze platbu obdrzali a aj ho odoslali, v utorok bol na poste

S nákupom som bol spokojný, avšak tovar mi nevyhovoval. Vrátený tovar bol prevzatý nasledujúci deň a peniaze boli vrátené do 1 týždňa. Obchod jednoznačne odporúčam. Pri objednávke a výbere platby sa dala zvoliť len platba vopred na účet, avšak už som na to bol zvyknutý u konkurenčného eshopu. Následne mi bol tovar doručený na poštu, čo bolo jediné bezplatné doručenie. Bol zabalený v poriadku.

Spokojnost, mozno o den sa predlzilo dodanie, kedze som sa musel pripomenut ohladne bankoveho prevodu. Obj. som zadal a zaplatil v Stredu, v Pondelok po pripomenuti bola odoslana, Utorok dorucena.

• Nízke ceny
    • Výborná komunikácia a poradenstvo
    • Rýchlosť doručenia

Skvelý eshop, všetko prebehlo v úplnom poriadku od objednania až po doručenie. Možno trochu netradičný spôsob platby a vyzdvihnutia na pošte ale funguje to perfektne. Za 2dni som mal balík na pošte. 100% odporúčam

Profesionalne jednanie, tovar rychlo dodany presne ako bolo specifikovane na web strankach. Dobre odvedena praca e-shopu. Rad sa vratim.

• Najlepsia cena
    • V nedelu objednane, v pondelok zaplatene, v utorok odoslane a vo stvrtok som to mal doma
    • Jedine na com by som troska popracoval, je balenie zasielok. Graficka karta prisla v originalnom baleni obtocena bublinkovou foliou a zabalena este do ciernej folie. Skatula prisla lokalne poskodena, co samozrejme cez ciernu foliu vidno nebolo, ale tovar bol samozrejme OK. Keby som si tu skatulu chcel niekde odlozit ci vystavit tak som asi rozmrzely. Skatulu som ale tresol do regalu v garazi a netrapi ma to

Pre mna dalsi neznamy eshop kde sa da s kludom nakupovat. Dakujem

• Drží slovo
    • Originál balenie
    • Tovar ma počkal na pošte, vyzdvihol som, keď som mal čas

Super obchod spoľahlivý

• Lacné produkty
    • Komunikácia obchodu

• Rýchlosť dodania, výhodné ceny.

Eshop môžem len odporučiť. ochotný a milí personál čo sa teraz už často nevidí. Určite to nebol posledný nákup v tomto obchode. za mňa 100% spokojnosť.