• + dobre ceny
    • + tovar mi bol doruceny a neposkodeny

- chaos v objednavke (zabudli na mna), prijatie objednavky potvrdene na druhy den
    - objednavka predana prepravnej spolocnosti az po mojom urgovani po tyzdni aj ked bol tovar skladom
    - ospravedlnujuci mail (bez vysvetlenia) prisiel az po info maili z prepravnej spolocnosti informujucom o doruceni

• Neinformuje o zásielka dostatočne

Pisu o doručení do 48 hodín. Týždeň po objednávke a nič. Objednavajte v lepších obchodoch

Dodanie prebehlo celkom rýchlo, ale čo ma zarazilo je že pri dodaní mi nebol odovzdaný doklad o prevzatí a zároven odomňa nebol žiadany potvrdzujúci podpis...

Deklarovali tovar skladom. Dlha cakacia doba na tovar.

• Neda sa im dovolat
    • Stav objednavky do emailu neposielaju

obchod kadí na zákazníkov, totálne absolútne !

Reakcia obchodu price-mag.net

komunikovali sme spolu a vysvetlil som Vám, že špeciálne konektory značky Nakamichi boli u nás v ponuke "na dopyt". Po prezistení dostupnosti u dodávateľa, som Vám volal, že už nie sú v ponuke, takisto sme ich aj my zrušili z našej ponuky.
    Ešte som Vám hovoril, že sa pokúsim nájsť u iného dodávateľa alternatívu v obdobnej kvalite a vy vzápätí napíšete takúto recenziu?
    Ale aj tak Vám ďakujeme za Váš názor :)
    Ben. Janiska

• Obchod ma informoval že môžem vyzdvihnúť tovar avšak nedostal som žiadnu odpoveď na email a ani na telefón kedy tak môžem učiniť.

Objednal som si nabíjatelné akkumulátory , 4 kusy zabalené spolu , a k tomu ešte plastové puzdro. No keď som prišiel pre tovar ,už tie akkumulátory boli rozbalené a vložené do puzdra.Tak môžu byť už použité aj 5 rokov , to už nezistím nijako.

Dobrý deň p. Robert,
    osobne si Vás pamätám, keď ste si prišli pre tovar na osobný odber.
    Čo ma zaráža, že ste ani náznakom nedali vedieť, že ste s niečim nespokojný, a pritom by sa to dalo vyriešiť / vysvetliť priamo na mieste.
    Objednali ste si eneloop batérie v plastovom obale:
    Tieto batérie nakupujeme v cenovo výhodnejšom hromadnom balení po 500ks a dávame ich do plastový puzdier aby sme ponúkli zákazníkom aj iný typ balenia ako je štandardný blister:
    Môžem Vás uistiť, že sú to výlučne nové batérie najnovšej generácie a určite nie sú použité. Bolo by to vidieť na kontaktoch, ktoré by boli po niekoľkých vloženiach do nabíjačky už mierne ošúchané.
    V každom prípade, ak Vám toto ako vysvetlenie nestačí, kľudne sa zastavte najbližšie ak budete mať cestu a za cenový rozdiel Vám vymením Vami objednané balenie v puzdre za originál blistrové balenie a použité batérie si zoberiem pre vlastnú potrebu.
    Ďakujem za pochopenie s pozdravom
    Ben. Janiska

• Dodali mi 8 led ziarovek, 3 z nich vobec nezasvetili. Nekvalitny tovar.

Zatial na moj e-mail s upozornenim na nekvalitny tovar neodpisali.

Tovar mi prišiel otvoreny!!!Volal som s majitelom a povedal že neexistuje aby bol otvoreny.Pan majitel je klamar!Už nebudem nič objednavat s toho obchodu.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

- bol mi doručený iný typ ovládača ako som objednal
    -doručený ovládač nemá "smart" tlačidlo
    - doručený ovládač už bol používaný

• Zdanlivou výhodou bolo,(a naďalej je) že majú v ponuke nabíjacie batérie 3HCCE/4BE. V poznámke ku objednávke som vyslovene uviedol, že objednávam tento typ.
    • V skutočnosti ich ale nemajú a namiesto nich mi poslali typ 3HCDE/4BE, ktoré sú lacnejšie, pričom účtujú cenu drahších.

Treba si dať pozor

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• ziadna komunikacia zo strany obchodu

Dobrý deň "noname",
    objednali ste si tovar so spôsobom platby vopred,
    ale do dnešného dňa 29.11.2015 Vaša objednávka nebola uhradená na náš účet, posielali sme Vám e-mail, viac krát volali na Vami uvedené telefónne číslo v objednávke, ale žiadna reakcia z Vašej strany.
    Tovar je od okamihu Vašej objednávky stále pripravený na expedíciu.
    Upozornenie pre ostatných zákazníkov:
    Pokiaľ Vám nepríde potvrdzujúci e-mail ohľadne objednávky, skontrolujte si aj priečinok nevyžiadanej pošty "SPAM" a hlavne sa informujte telefonicky na čísle 0905523013, kde môžeme najrýchlejšie zariadiť všetky nezrovnalosti ohľadne Vašich objednávok a až potom píše prosím recenzie.

Ďakujeme za pochopenie.
    S pozdravom Váš spoľahlivý e-shop
    www.price-mag.net

• Recenzia bola zmazaná na základe podkladov z eshopu.

• Chýba pravidelná aktualizácia dostupnosti ponúkaného sortimentu.

Neznamená,že to čo ponúkajú aj reálne dostanete.

Dobrý deň p. Drobáčik,
    Vami objednaný produkt mal status "na dopyt"
    Týmto označujeme produkty u ktorých nám dodávateľ nevie zabezpečiť 100% dostupnosť. Sú to produkty výpredajové, málo predávané alebo úzko špecializované. Preto odporúčame aj ostatným zákazníkom, aby sa vopred informovali (telefón, e-mail) či je takto označený produkt aktuálne k dispozícii.
    Ďakujeme za pochopenie.
    P.S: Okrem toho som Vám osobne volal hneď v deň objednávky, že denné svetlá na VW GOLF IV už nemá dodávateľ k dizpozícii.

• ignorácia

Reakcia obchodu price-mag.net

Zákazníčke sme viac krát volali, ale nezdvíhala telefón a taktiež odpísali na e-mail ohľadne jej takmer nepodstatnej otázky. Tovar jej bol doručený v poriadku a v krátkom čase, takže je to z nášho pohľadu nefér recenzia.
    Upozornenie pre ostatných zákazníkov, pokiaľ Vám nepríde odpoveď na Váš e-mail, skontrolujte si nevyžiadanu poštu (SPAM) a hlavne nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0905 523013

• dostupnost tovaru
    • cena dopravy, chcelo by to lacnejsiu alternativu dopravy
    • strasne pomaly beh webovej stranky (obchodu)