• nakúpil v obchode price-mag.net pred 6 mesiacmi

• Neda sa im dovolat
    • Stav objednavky do emailu neposielaju
  • nakúpil v obchode price-mag.net pred 1 rokom

obchod kadí na zákazníkov, totálne absolútne !

Reakcia obchodu price-mag.net

komunikovali sme spolu a vysvetlil som Vám, že špeciálne konektory značky Nakamichi boli u nás v ponuke "na dopyt". Po prezistení dostupnosti u dodávateľa, som Vám volal, že už nie sú v ponuke, takisto sme ich aj my zrušili z našej ponuky.
    Ešte som Vám hovoril, že sa pokúsim nájsť u iného dodávateľa alternatívu v obdobnej kvalite a vy vzápätí napíšete takúto recenziu?
    Ale aj tak Vám ďakujeme za Váš názor :)
    S pozdravom
    Ben. Janiska

• nakúpil v obchode price-mag.net pred 1 rokom

• Obchod ma informoval že môžem vyzdvihnúť tovar avšak nedostal som žiadnu odpoveď na email a ani na telefón kedy tak môžem učiniť.
  • nakúpil v obchode price-mag.net pred 1 rokom

Objednal som si nabíjatelné akkumulátory , 4 kusy zabalené spolu , a k tomu ešte plastové puzdro. No keď som prišiel pre tovar ,už tie akkumulátory boli rozbalené a vložené do puzdra.Tak môžu byť už použité aj 5 rokov , to už nezistím nijako.

Dobrý deň p. Robert,
    osobne si Vás pamätám, keď ste si prišli pre tovar na osobný odber.
    Čo ma zaráža, že ste ani náznakom nedali vedieť, že ste s niečim nespokojný, a pritom by sa to dalo vyriešiť / vysvetliť priamo na mieste.
    Objednali ste si eneloop batérie v plastovom obale:
    Tieto batérie nakupujeme v cenovo výhodnejšom hromadnom balení po 500ks a dávame ich do plastový puzdier aby sme ponúkli zákazníkom aj iný typ balenia ako je štandardný blister:
    Môžem Vás uistiť, že sú to výlučne nové batérie najnovšej generácie a určite nie sú použité. Bolo by to vidieť na kontaktoch, ktoré by boli po niekoľkých vloženiach do nabíjačky už mierne ošúchané.
    V každom prípade, ak Vám toto ako vysvetlenie nestačí, kľudne sa zastavte najbližšie ak budete mať cestu a za cenový rozdiel Vám vymením Vami objednané balenie v puzdre za originál blistrové balenie a použité batérie si zoberiem pre vlastnú potrebu.
    Ďakujem za pochopenie s pozdravom
    Ben. Janiska

• nakúpil v obchode price-mag.net pred 1 rokom

• Dodali mi 8 led ziarovek, 3 z nich vobec nezasvetili. Nekvalitny tovar.

Zatial na moj e-mail s upozornenim na nekvalitny tovar neodpisali.

• nakúpil v obchode price-mag.net pred 2 rokmi

Tovar mi prišiel otvoreny!!!Volal som s majitelom a povedal že neexistuje aby bol otvoreny.Pan majitel je klamar!Už nebudem nič objednavat s toho obchodu.

• nakúpil v obchode price-mag.net pred 2 rokmi

Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• nakúpil v obchode price-mag.net pred 2 rokmi

- bol mi doručený iný typ ovládača ako som objednal
    -doručený ovládač nemá "smart" tlačidlo
    - doručený ovládač už bol používaný

• nakúpil v obchode price-mag.net pred 2 rokmi

• Zdanlivou výhodou bolo,(a naďalej je) že majú v ponuke nabíjacie batérie 3HCCE/4BE. V poznámke ku objednávke som vyslovene uviedol, že objednávam tento typ.
    • V skutočnosti ich ale nemajú a namiesto nich mi poslali typ 3HCDE/4BE, ktoré sú lacnejšie, pričom účtujú cenu drahších.

Treba si dať pozor

• nakúpil v obchode price-mag.net pred 3 rokmi

Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• nakúpil v obchode price-mag.net pred 3 rokmi

• ziadna komunikacia zo strany obchodu

Dobrý deň "noname",
    objednali ste si tovar so spôsobom platby vopred,
    ale do dnešného dňa 29.11.2015 Vaša objednávka nebola uhradená na náš účet, posielali sme Vám e-mail, viac krát volali na Vami uvedené telefónne číslo v objednávke, ale žiadna reakcia z Vašej strany.
    Tovar je od okamihu Vašej objednávky stále pripravený na expedíciu.
    Upozornenie pre ostatných zákazníkov:
    Pokiaľ Vám nepríde potvrdzujúci e-mail ohľadne objednávky, skontrolujte si aj priečinok nevyžiadanej pošty "SPAM" a hlavne sa informujte telefonicky na čísle 0905523013, kde môžeme najrýchlejšie zariadiť všetky nezrovnalosti ohľadne Vašich objednávok a až potom píše prosím recenzie.

S pozdravom Váš spoľahlivý e-shop
    www.price-mag.net

• nakúpil v obchode price-mag.net pred 3 rokmi

Recenzia bola zmazaná na základe podkladov z eshopu.

• nakúpil v obchode price-mag.net pred 3 rokmi

• Chýba pravidelná aktualizácia dostupnosti ponúkaného sortimentu.

Neznamená,že to čo ponúkajú aj reálne dostanete.

Dobrý deň p. Drobáčik,
    Vami objednaný produkt mal status "na dopyt"
    Týmto označujeme produkty u ktorých nám dodávateľ nevie zabezpečiť 100% dostupnosť. Sú to produkty výpredajové, málo predávané alebo úzko špecializované. Preto odporúčame aj ostatným zákazníkom, aby sa vopred informovali (telefón, e-mail) či je takto označený produkt aktuálne k dispozícii.
    Ďakujeme za pochopenie.
    P.S: Okrem toho som Vám osobne volal hneď v deň objednávky, že denné svetlá na VW GOLF IV už nemá dodávateľ k dizpozícii.

• ignorácia

Reakcia obchodu price-mag.net

Zákazníčke sme viac krát volali, ale nezdvíhala telefón a taktiež odpísali na e-mail ohľadne jej takmer nepodstatnej otázky. Tovar jej bol doručený v poriadku a v krátkom čase, takže je to z nášho pohľadu nefér recenzia.
    Upozornenie pre ostatných zákazníkov, pokiaľ Vám nepríde odpoveď na Váš e-mail, skontrolujte si nevyžiadanu poštu (SPAM) a hlavne nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0905 523013

• dostupnost tovaru
    • cena dopravy, chcelo by to lacnejsiu alternativu dopravy
    • strasne pomaly beh webovej stranky (obchodu)
  • nakúpil v obchode price-mag.net pred 4 rokmi

• Objednal som si presný tovar (diaľkový ovládač), bol mi poslaný iný - síce kompatibilný, ale bez predchádzajúceho upozornenia o zmene.

Reakcia obchodu price-mag.net

Zákazníkovi sme poslali presne taký ovládač, ako je vyobrazený v ponuke.
    Pri ovládačoch je poznámka:
    "Diaľkové ovládanie nie je originál, ale plne kompatibilný náhradný diaľkový ovládač."
    Doporučenie pre ostatných zákazníkov:
    V prípade vašej nespokojnosti nás vždy kontaktujte e-mailom, alebo telefonicky a my sa vám vrámci našich možností budeme snažiť vyhovieť podľa vašich potrieb.
    V každom prípade vám garantujeme vrátenie sumy za nevyhovujúci tovar.

• nakúpil v obchode price-mag.net pred 5 rokmi

Recenzia bola zmazaná na základe podkladov z eshopu.

• nakúpil v obchode price-mag.net pred 5 rokmi

• Tovar bol zjavne predtým používaný. Evidentne nebol nový!!!

Sklamanie

Reakcia obchodu price-mag.net

v každom prípade sa ospravedlňujeme a po telefonickej konzultácii so zákazníkom sme zistili, že problém bol v ošúchanom obale (krabičke) v ktorom bol zabalený úplne nový kus výrobku a nakoľko zákazník chcel tento produkt použiť ako darček, tak samozrejme chápeme jeho sklamanie.
    Pre ostatných zákazníkov:
    Vždy po prebratí tovaru a akýchkoľvek nezrovnalostí nám prosím dajte v prvom rade informáciu (telefonicky, e-mailom).
    Všetko sa dá vyriešiť, aby ste boli spokojní :)

www.price-mag.net

• nakúpil v obchode price-mag.net pred 5 rokmi

Nerelevantné hodnotenie bolo odstránené.

• nakúpil v obchode price-mag.net pred 5 rokmi

• Na stránke si robili reklamu: nákup nad 50 € poštovné zdarma. Nákup som mal cez 77 € a poštovné si pripočítali 5 €.

Nedôveryhodný.

Reakcia obchodu price-mag.net

áno zákazník si objednal za 77€, ale v procese platby zadal možnosť "na dobierku, poplatok 5€"
    Dopravu zadarmo poskytujeme iba pri platbe vopred a treba si dať pozor pri výbere spôsobu platby a zvoliť:
    "Platba vopred pri objednávke nad 50€"
    V tomto prípade platíte iba za objednaný tovar bez žiadnych ďalších poplatkov.
    V každom prípade, keby zavolal a informoval sa, určite by sme sa dohodli, alebo vysvetlili situáciu :)