Odpudzovač kemo je šmejd za týždeň mi nanom hlodavcd zožrali prehrýzli plusový kábel.

Objednal som si červené led kontrolky a poslali mi modré.
    Čo je k tomu treba ešte dodávať?

Reakcia obchodu price-mag.net

priznávame, stala sa chyba. Každý tovar má jedinečný kód produktu.
    V balení s kódom pre červené LED kontrolky nám dodávateľ zaslal LEDky s modrým svetlom, čo sme nemohli tušiť, keďže v obale nesvietia.
    Upozornili sme na to dodávateľa, aby nám poslal tie ktoré mali byť v obale.
    V každom prípade sme Vám už poslali tie správne červené.
    Ospravedlňujeme sa za zbytočné komplikácie.

price-mag.net

• Nefukcna hracka bez wifi.

Reakcia obchodu price-mag.net

najskôr je potrebné niečo reklamovať, počkať ako sa predajca zachová a potom môžete neodporúčať obchod, alebo písať negatívne názory.
    O Vašej nespokojnosti s produktom sme sa dozvedeli až prostredníctvom tejto recenzie.
    Škoda, že ste nás vopred nekontaktovali, mohlo to byť už vo Váš prospech vyriešené :)
    98% zákazníkov nás odporúča, 4,9 z 5,0 celková spokojnosť s obchodom, atď... vážime si všetkých zákazníkov, aj Vás, tak nám napíšte na [email protected] a vrátime Vám peniažky, alebo vymeníme produkt za nový kus ;)
    www-price-mag.net

• Na mobilne telefónne číslo nikto nereaguje
    • odpudzovač nefunguje

Dopravca zásielku nedoručil že bola odmietnutá je to klamstvo.

• Nie sú ochotní vybavovať reklamáciu

Tovar po vyskúšaní viac sa nedal zapnúť. Hneď som to vrátil naspäť. Majú reklamačnú dobu 30 dní, ale už vyše 2,5 mesiace som nedostal žiadnu odpoveď, ani nereagujú na e-maily. Predávajúci nemôže ignorovať reklamácie.

Objednala som si venrilátor aj s dialkovým ovládaním, prišlo to až po týždni a bez dialkového.

• Už týždeň čakám a žiadna odozva z obchodu.

Bolo doručené neúplné otvorené balenie

• komunikuju iba e-mailom aj v den dodavky

Reakcia obchodu price-mag.net

Vážený zákazník, keby sme vedeli, že sa chcete aj porozprávať, tak Vám bez problémov zavoláme ;)

Tovar mi bol doručený avšak vydržal len dve použitia a reklamácia už mala byť vybavená prešlo mesiac a pol, ale stále sme nedostali ani tovar ani peniaze z mojej strany sklamanie :(

Pekný deň,
    v tomto prípade sme naozaj urobili chybu, čakali sme dlho na opravu Vami reklamovaného produktu (nebola k dispozícii náhradná chybná súčiastka) a taktiež bol daný produkt vypredaný u dodávateľa, takže sme nevedeli poslať nový kus.
    Stále sme dúfali, že v autorizovanom servise zoženú potrebný komponent na zrealizovanie opravy, nakoniec sme Vám vrátili celú sumu aj s dopravou na Váš bankový účet po 2 mesiacoch čakania.
    Ospravedlňujeme sa ešte raz a ďakujeme za pochopenie.
    www.price-mag.net

• Bez komunikácie

10 dní a nič

Reakcia obchodu price-mag.net

máte pravdu - bez komunikácie.
    Tovar bol vzhľadom na COVID19 vypredaný u dodávateľa, naskladnenie bolo neznáme.
    Viac krát sme Vám volali na telefónne číslo uvedené v objednávke, ale neúspešne. Naspäť ste sa neozvali.
    Chceli sme Vám ponúknuť kvalitnejšie batérie za rovnakú cenu, ako boli Vami objednané.
    Na mail ste tak isto nereagovali.
    Na komunikáciu 1 nestačí.
    Prajeme veľa šťastia v inom e-shope.
    www.price-mag.net

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

Tovar prišiel poškodený čiže je nefunkčný na oznámenie obchod nereagoval

Dobrý deň Jan,
    Vaše oznámenia sme nezaregistrovali, o vzniknutej skutočnosti sme sa dozvedeli až po napísaní tejto recenzie, potom sme sa s Vami spojili, vystavili dobropis a vrátili celú zaplatenú sumu aj s dopravou na Váš bankový účet .
    Balík by sa mal ihneď po doručení skontrolovať a v prípade poškodenia neodkladne volať kuriérovi alebo prepravnej spoločnosti.
    Zásielky sú poistené!

Bohužiaľ, nemám dobrú skúsenosť s obchodom. Čo sa týka objednávky a poslania tovaru, tak to hodnotím pozitívne, ale ostatné? Objednal som si SOLIGHT diaľkovo ovládané zásuvky set 3 + 1, 3 zásuvky, 1 ovládač. Hneď, ako som to nahodil som zistil, že mi jedna zásuvka iskrí a škrčí. Samozrejme, že to chcem dať reklamovať, ale nevedel som, či stačí poslať len tú pokazenú zásuvku, alebo to mám poslať komplet celé. Najradšej by som poslal iba jednu. Preto som sa chcel na to opýtať a poslal na ich dve emailové adresy správy. Doteraz sa neozvali. Môžem to skúsiť aj telefonicky, ale už teraz mám nechuť ďalej niečo riešiť. Našťastie, cena nebola závratná a dve z troch fungujú. Mrzí ma to, ale moja skúsenosť s týmto obchodom nie je moc pozitívna. S pozdravom.

• Lupa zväčšuje namiesto 4 krát cca. 1.5 krát.

• Strašne dlho som čakal pokiaľ mi tovar dorazil

Reakcia obchodu price-mag.net

tovar pri ktorom bolo uvedené do týždňa, ste si objednali v Stredu 30.10.2019 o 19:03.
    Vo Štvrtok sme tento produkt objednali u dodávateľa.
    V Piatok 1.11.2019 bol sviatok.
    V Utorok 5.11.2019 nám prišiel tovar od dodávateľa a ihneď sme Vám ho odoslali.
    Podľa údajov od prepravcu ste balík prevzali v Stredu 6.11.2019.
    Takže aj napriek sviatku ste ho dostali v rámci týždňa, tak ako bolo uvedené v ponuke pri produkte, v podstate do 4 pracovných dní ;)
    Ben. Janiska

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl.: 8.3.2 OP Heureka.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

baterky co som objednaval su stare.odpad zabaleny v sacku. rovnake ktore pouzivam denne vyse roka vydrzia dlchsie