• Spĺňa požiadavky

• Expresná dodávka

• kvalitné promtné
    • velky vyber za skvelé ceny

Hneď mi volali a ospravedlnili sa za výpadok tovaru

• Sortiment

Super rýchla dodávka
    Dobrá cena

• Maximalna spokojnost
    • Rychle vybavenie objednavky
    • Profesionalny pristup
    • Bezkonkurencne ceny
    • Nenasla som ziadne nevyhody, mozem len odporucat, urcite budem pravidelne nakupovat

• rýchle doručenie
    • veľmi dobrá komunikácia s obchodom
    • prehľadná stránka
    • úplná spokojnosť
    • ŽIADNA

• dobré ceny
    • rýchle odoslanie tovaru

Rýchlosť, dobrá komunikácia, ústretovosť.

• Tovar doručený do 24 hodín od objednávky!

• Tovar som vracal, majitel obchodu komunikuje, co dnes pri e-shopoch nie je zas az taka samozrejmost, takze za to velke plus

• Dobre ceny

Spolahlivost,dobre ceny

• rychle dodanie
    • dobre ceny

• Dobré ceny a rýchle dodanie

Bolo to všetko OK

• Rychlo doručene, Tovar v poriadku. Maju tovar ktorí inde nemali dostupný konkrétne baterky do hodiniek.
    • Trošku priliš veľka krabička na poslanie bateriek ktore boli od vyrobcu zabalene v krabicke s rozmermi 1*1*5 cm a dat na to krabicku mnohonasobne vačiu plus fakturu nie je veľmi eko. TO čo urobila prepravcova spolocnost bol dalsi extrém. Tu krabick,u ktoru mi poslala tato firma zabalila do dalsich papierov a plastu, kde si drzo tvrdili, ze idu cestou k uhlikovej neutralite na obale, ktori obaloval smetie a potom krabicu v ktorej bol produkt (v dalsej krabici) s fakturou . Tym chcem povedat aby sa aj jedna aj druha spolocnost zamysleli ci to ma sedliacky rozum balit nieco co je perfektne zabalene od vyrobcu takto ako mantak do x obalov a tvrdit ze sa snazime o uhlikovu neutralitu.... Moj mozog zastal ked som to uvidel.

Reakcia obchodu price-mag.net

ďakujem za pozitívnu recenziu :), chápem na čo narážate a z Vášho uhla pohľadu to ak chápem, ale vysvetlenie je úplne jednoduché:
    Na krabičku s rozmermi 1x1,5cm v žiadnom prípade nedokážete nalepiť štandardný prepravný štítok s Vašou adresou, čiarkovým kódom, QR kódom a všetkými potrebnými informáciami a náležitosťami, aby bola zásielka korektne doručená.
    Faktúru v papierovej podobe sme zo zákona zatiaľ povinný zasielať v každej zásielke, ak by sme tak neurobili, hrozila by pokuta. Tu sa treba obrátiť na našich zákono-tvorcov.
    Ohľadne uhlíkovej neutrality je kuriérska spoločnosť DPD na vrchole možností v rámci konkurencie, preto spolupracujeme výlučne s touto ponukou, viac info, viď. link:
    V každom prípade ďakujem za nákup u nás v e-shope.
    Ben. Janiska

SKVELA KOMUNIKACIA S OBCHODOM A PANOM MAJITELOM.

• Obchod bez problému

Želám veľa spokojných zákazníkov;)