Zatiaľ niesom spokojný vôbec... trvá dlho kým tovar príde to po prvé a po druhé ešte stále nedorazil, takže nemám čo hodnotiť.... zaplatil som 50 eur a nikde nič..... čakám čo bude ďalej.....

Reakcia obchodu www.prehozynapostel.sk

pri tomto tovare sa na našej stránke neuvádza doba dodania, nakoľko tovar aktuálne naskladňujeme. Samozrejme po 3 pracovných dňoch od vytvorenia objednávky sme zákazníka mailom kontaktovali a objasnili dôvod meškania, a tiež upresnili približný termín doručenia tovaru.

Prehozynapostel.sk

• Prvá objednávka bol vybavená rýchlo
    • Na druhú objednávku čakám 10 dní a stále nič

Reakcia obchodu www.prehozynapostel.sk

ďakujeme za recenziu. Mrzí nás dlhšie dodanie tovaru. Tovar, ktorý si u nás zákazníčka objednala bol novinkou v našej ponuke a naskladňovanie trvalo o čosi dlhšie ako sa pôvodne očakávalo. O tejto skutočnosti sme zákazníčku mailom informovali.
    Zákazníčka má už tovar doručený a veríme, že je s tovarom spokojná.

Celé zle

Reakcia obchodu www.prehozynapostel.sk

zákazníčka si vytvorila objednávku na produkt, ktorý bol novinkou v našom eshope. Ihneď po prijatí objednávky sme zákazníčku kontaktovali a informovali ju o predlženom dodaní cca do 6 dní.
    Následne zákazníčka predmetnú objendávku stornovala.

Prehozynapostel.sk

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Obchod som nepoznal, vybral som si ho náhodne. Zatial sa mi ozvali raz, že dodacia doba sa predľžuje o 2-5 dní.

Reakcia obchodu www.prehozynapostel.sk

Mrzí nás predlžené dodanie spôsobené dočasným výpadkom. Z dôvodu veľkého dopytu, sme tovar doskladňovali, o čom sme zákazníka informovali.