Tovar zasielany z CR, tento obchod je len re sell point, Tento isty produkt je dostupny na viacerych eshopoch - na tomto je najdrahsi, objednala som ho kvoli svk predajcovi

Popis objednaneho tovaru nezodpovedal tovaru kt bol doruceny, nizka kvalita tovaru (zapach) - tovar budem vracat

Dlha dorucovacia doba

Reakcia obchodu preBABO.sk

Objektívna a pravdivá kritika pomáha skvalitňovaniu služieb. Táto spätná väzba však, žiaľ, nie je ani pravdivá, ani objektívna, ale vysoko nekorektná. Takáto spätná väzba dehonestuje prácu ľudí.

Vecne:
    - cena sa vždy vyvíja, ale najdrahšia určite nie je (priebežne kontorlované)
    - ak náhodou niečo nezodpovedalo predstavám zákazníka je potrebné kontaktovať zákaznícky servis s otázkami a tie bude zákaznícky servis riešiť rovnako ako akékoľvek iné; nekontaktovanie zákazníckeho servisu, ale verejné očierňovanie obchodu určite nie je hľadanie odpovedí na otázky
    - sme presvedčení, že kvalita tovaru je určite v poriadku; v tomto konkrétnom prípade sme o tom presvedčení s úplnou istotou, pretože objednaný tovar sa veľmi dobre predáva; ak by predsa len náhodou vznikli nejaké otázky, prípadne pripomienky, nech sa páči, je potrebné kontaktovať zákaznícky servis, aby sme mohli pracovať na potrebnom riešení
    - termín dodania je absolútne v poriadku, objednávka bola vybavená plynule bez akéhokoľvek zdržania a včas (objednávka vytvorená vo štvrtok 18.04.2024 v priebehu dňa o 12:19, zásielka bola odoslaná v piatok 19.04.2024, doručenie zásielky prebehlo v pondelok 22.04.2024) - rýchlejší postup ani nie je možný; miesto odoslania nie je prioritou, ale rýchlosť vybavenia je prioritou - to je výsledok pre zákazníka

Za spätné väzby sme našim zákazníkom vďační. Táto však, žiaľ, nie je korektná.

Zákaznícky servis preBABO.sk

• Objednávka vytvorená 17.oktobra hneď aj uhradená dnes je 26.októbra stále čakám na uvedené telefónne číslo v potvrdzujucom meili sa nedá dovolať ‍♀️

Reakcia obchodu preBABO.sk

Telefonické spojenie bolo nadviazané 23 minút od prvého pokusu zákazníčky a následne boli podané potrebné a požadované informácie. Žiadny zákazník nám nie je ľahostajný. Práve naopak, záleží nám na spokojnosti našich zákazníkov, pretože si ich vážime.

Zákaznícky servis preBABO.sk