• Do tohto casu tu boli uverejnene asi najlepsie ceny tovarov,resp.najnizsie,nez inde...

Avsak skoda,ze tu koncia prevadzku.Ak by fungovali nadalej,tak by som ho odporucal.Aspon mi dali vediet,ze pre horespominane dovody,mi nemozu vyhoviet.

• komunikácia, prehľadnosť, ochota

Široký sortiment, prehľadnoť, super komunikácia - sľúbili mi prezistiť dodaciu lehotu a ozvať sa do 15 minút a presne to aj splnili.

• Pre mňa žiadne
    • Nedokáže zabezpečiť púonúkaný tovar

Každý má svoj rozum.

Ďakujeme za Váš názor.
    Avšak musíme sa ohradiť proti Vášmu tvrdeniu, že sme objednávku zrušili bez udania dôvodu.
    Naopak všetky dôvody Vám boli podrobne vysvetlené mailom, ktorý sme Vám zaslali.
    Garantujem Vám, že sme urobili všetko preto, aby Vám bol tovar dodaný. Vrátane niekoľkých telefonátov.
    Len na vysvetlenie:
    objednali ste si alu disk 1ks. Tento disk bol z ukončenej série a viac sa nevyrába. Náš dodávateľ disponoval poslednou sadou (t.j.4ks) týchto diskov. Dodať 1ks a rozbiť celú sadu preto nebolo možné.
    Presne takto vám to bolo vysvetlené mailom.

• priehladnosť

odporučam

• Dobrý výber tovaru.
    • Tu bol vybraný produkt lacnejší.
    • Nie sú v katalógu náhradné diely.

Zatial so kúpil len jeden produkt,ešte som ho nevyskúšal.Preto ho neviem posúdiť.Aj napriek tomu by som ho odporučil známim.
    Som veľmi spokojný s rýchlosťou dodania.

Ďakujeme za Váš názor.

• Rychlost dodania, prijemna komunikacia.

Ďakujeme za Váš názor.

• dobrá cena - úspora času
    • zatial žiadne

bola som spokojná a budem ho odporúčať

odporucam

Ďakujeme za Váš názor.

• Dobrá cena, a aj komunikácia.

Odporučam, nakupuvať.

• dobrá cena
    • dodacie lehoty

dobrá cena, ale treba čakať dlho na tovar

Ďakujeme za Váš názor.

• prehľadnosť, doprava a komunikácia

• Prvá výhoda : Váš obchod ponuka možnosť nakúpiť u vás bez registrácie,
    • Číže dám do košíka čo potrebujem, zadám svoje údaje a čakám balíček.
    • Načo sa mám registrovať keď možno najskôr o 5 mesiacov sa človek dopracuje k tomu že
    • zas niečo objedná od toho on-line shopu, dovtedy aj tak zabudne prihlasovacie meno
    • a aj heslo.
    • Druhá výhoda : Vás obchod ponuka možnosť dodania tovaru na dobierku slovenskou poštou.
    • Je to fakt výhoda pre tých ktorý pracujú, a majú aj iné veci na starosti než čakať kuriéra. Keď poštár ma nezastihne doma tak mi nechá oznamenku v schránke že mám balík na pošte a môžem si preň prísť cez pracovne dni od 08:00 – 17:00 alebo, sobotu od 08:00 do 12:00, ale kuriér mi nenechá oznamenku. Buď si hocijako vybavím aby som bol doma keď ide alebo nemám balík. Číže darmo niektoré on-line shopi lietajú nad zemou sloganmi ,,U nás doprava zdarma s kuriérom“ keď pre mňa to znamená starosť, tak radšej zaplatím 5 € len nech mi to pošlú slovenskou poštou.

Ďakujeme za Váš názor.
    V našom obchode si môžete určiť aj adresu doručenia, ktorá je odlišná od fakturačnej adresy. To znamená, že ak si vyberiete prepravu kuriérom, môžeme Vám tovar doručiť aj na túto adresu. Napr. aj do práce, ak máte dobrého šéfa :-)

• prehladny, dobra komunikacia (e-mail, telefonicky)
    • zatial som nepostrehol

treba skusit, ja som bol spokojny aj s cenou aj s dobou dodania, aj s komunikaciou,

Ďakujeme za Váš názor.

• Dobrá cena - a odozva inzerat.
    • že nemá tento tovar /fotoaparat samsung Ex1/

Obcod je dobý, tým že informuje zakáznika,nie len e-mailom ale aj aj telefonický.

Ďakujeme za Váš názor.
    Prosíme zákazníkov, aby tovar, pri ktorom je uvedené info v obchode, neobjednávali bez toho, aby sa informovali. Predídeme tým nedodaniu, resp. neskorému dodaniu Vášho tovaru.

• Ústretovosť
    • Ochota

Môj prvý nákup bol perfektne zorganizovaný v časovej tiesni - všetko prebehlo OK.