• Dobrá komunikácia, kočík super dali mi zľavu a doprava zadarmo

Tovar bol doruceny rychlo a bez problemov. Komunikacia prijemna, reakcia velmi rychla. Bezproblemovy obchodik. Odporucam.

• super ceny, pekný tovar
    • troška horšia komunikácia, zadáte si akou kurierskou spoločnosťou si chcete poslať tovar, keďže je to tam na výber, ale predávajúci si pošle podľa seba svojou , s ktorou majú vraj oni lepšiu skúsenosť, napriek tomu ,že je tam tovar nad určitu sumu bez poštovného pošlú sumu s plnou sumou poštovného, čo zistite ,až ked Vám pride sms, že Vám budu doručovať tovar, žiadna info o tom, keď volám, nedvihaju, potom odpíše pani na email, že ano, že nejaký chyba v programe v pc,napriek tomu, že mne na email prišla objednavka a potvrdenie bez poštovneho len suma za kočik, ale keď jej tu objednávku vytlačilo musela vidieť že má tam ona započítane aj poštovné, ale budiš .... kontrola asi nič nehovorí, potom, že ale dobierka 1e sa započítava, že keď balik preberiem ten rozdiel 5e poštu pošle naspäť, samozrejme kočik sme prebrali ale suma za poštovne neprišla ani po troch dnoch napriek tomu, že mi predávajúca poslala potvrdenie o platbe na email ale až po urgencii z mojej strany, z môjho pohľadu nespoľahlivý obchod a prístup voči platiacemu zákaznikovi , možno len moja skúsenosť, ale bol to môj prvý a posledný nákup v tomto obchode ....

• Najnizsia cena
    • Produkt skladom
    • Trosku oneskorene dodanie

Napriek pociatocnym problemom s dodanim, nam bol tovar doruceny za jeden den z piatka na sobotu.obchod mal ako jediny objednany kocik na sklade a za najnizsiu cenu. S kocikom sme velmi spokojni, eshopu dakujem a odporucam. aj darcek nas potesil.

Objednala som tovar pre vnúčika na jeho narodeniny. tovar bol na sklade. Po týždni čakania som sa informovala čo je s mojim objednaným tovarom, pani mi povedala, že ešte mi ho neposlala, lebo najskôr chcela poslať objednané kočíky, tie sú dôležitejšie. Ja si myslím, že ľudia objednávajú kočíky vopred, pred narodením dieťaťa. Tovar prišiel neskoro, vnúčik hračku na narodeniny nedostal. Často kupujem tovar elektronicky, ale s takýmto niečím som sa ešte nestretla.

Reakcia obchodu Pre-babatko.sk

Snažíme sa vyhovieť všetkým zákazníkom, objednávky vybavujeme postupne ako prichádzajú, nie že kočíky vopred to popierame.
    To že zákazníčka chcela hračku urgentne do Dublina to sme nevedeli. Je to o komunikácii. Ďakujem

Na eshope bolo napisane, ze produkt je skladom, tak som ho objednala nasledne som sa telefonicky dozvedela, ze vlastne skladom nie je. Tak som pani povedala aby objednavku stornovala. O dva dni mi prisiel dalsi mail, ze ci maju objednavku stornovat. Ziadny velky problem, ale nemam rada zavadzanie. Ked nestihaju aktualizovat, nech to tam radsej vobec nepisu co maju a nemaju skladom.

• Tovar skladom nebol v skutocnosti skladom. Mylne informacie na stranke...

• Seriózna komunikácia a jednanie

Tovar mi nebol doručený, obchod sa doteraz neozval ohľadne dodávky. Jediná reakcia bolo automatické potvrdenie objednávky pred 11 dňami.
    Po doterajších kladných skúsenostiach s inými obchodmi-rýchlosť doručenia, permanentná komunikácia z ich strany, som sklamaná.

Reakcia obchodu Pre-babatko.sk

Bohužial sme nemali jeden produkt skladom, tovar sme dodali.

Výborná komunikácia!

• komunikacia

• Veľmi dobrá komunikácia, ochotný pracovník

• Spokojnosť, ochota, dobrý prístup

veľmi ústretové správanie, mailom upravená objednávka

• Vysoká neprofesionálnost zo strany obchodu
    • Arogancia
    • Ich chybou zmenena cena tovaru
    • Tovar nebol dodaný
    • Objednávku zrušil obchod a tak nedodržal zmluvu vytvorenú medzi zákazníkom
    • Porušil vlastne obchodné podmienky

Reakcia obchodu Pre-babatko.sk

Bohužiaľ bola programátorom zadaná zlá cena tovaru. A Pani chcela kúpiť 3 kočíky za 15€, ktoré mali hodnotu 1200€.
    Museli sme objednávku stornovať. Nedalo sa so zákazníčkou dohodnúť. Preto tá zlá recenzia.