Som veľmi spokojný.

• Píšu že tovar expedujú do 48 hodín a ja som objednavala 7.5.2018 a 24.5.2018 píšem tuto recenziu a tovar stále nemám ..

nezodpovedny cakam na jedny topanky 2 tyzdne a nedohladne

11.04 som objednaval druhy tovar a este neni vybaveni, kde sa stala chyba ?

Reakcia obchodu Pracovné odevy 123

Vaša objednávka bola prijatá 11.04.2018 a tak ako sem Vám písali 11.04.2018, nakoľko vo Vašej objednávke je aj zimný tovar, ktorý už nemáme skladom, tak vybavenie objednávky sa žiaľ predĺži. Tovar sme doobjednali ihňeď po prijatí objednávky a robíme všetko preto, aby dodanie prebehlo v čo najkratšom čase.

• Ceny
    • Poslali mi iny tovar, ako som objednal. Lacnejsiu variantu toho, co som objednal, za cenu drahsej. Ci to bol zamer, tazko povedat, ale tu lacnejsiu menej kvalitnu variantu som na ich stranke v ponuke nenasiel. Tak nech si spravi nazor kazdy sam. Nebol to moj prvy nakup u nich, a doteraz vsetko ok, tak skutocne neviem... tovar som poslal spat, tak uvidime, ako to dopadne.

Doteraz som bol s obchodom spokojny. Poslednou objednavkou ma ale presvedcili, ze nieco nie je v poriadku, tak to bol moj posledny nakup.

Reakcia obchodu Pracovné odevy 123

veľmi sa Vám ospravedlňujeme za vzniknutú situáciu. Chyba sa stala na našej strane, nakoľko nám výrobca omylom zaslal lacnejšiu variantu daných rukavíc, načo sme prišli, až na základe Vášho podnetu. Tovar sme okamžite stiahli a vrátili výrobcovi, nakoľko nie je v našej ponuke a ani nemáme záujem o tieto rukavice. Váš podnet bol samozrejme okamžite vybavený. Je nám ľúto, že ste nevyužili možnosť výmeny tovaru na naše náklady. Pevne veríme, že tak ako píšete, všetky predchádzajúce dobré skúsenosti s našim e-shopom prevážia nad jednou chybne zaslanou objednávkou a opäť sa stretneme pri ďalšej objednávke.

www.pracovneodevy123.sk

Rýchle vybavenie aj dodanie objednávky.

ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie. www.pracovneodevy123.sk

Posielala som tovar naspat,pisala som mail,zatial sa mi nik neozval a ani mi neodpisali na mail,tak uvidim.

Reakcia obchodu Pracovné odevy 123

ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie. Na Vašu správu sme odpovedali ihneď 26.01.2018, no niekedy sa stáva, že náš email hodí do spamu (možno to bude tak aj v tomto prípade). Každopádne, nemusíte sa obávať, akonáhle nám bude tovar doručený, určite Vás budeme kontakovať . www.pracovneodevy123.sk

Super eshop, komunikácia so zákazníkom na jednotku, rýchle dodanie tovaru a dobrá kvalita. Ďakujem

• Velkost
    • Neskutocne obuv smrdi a to som ju opakovane cistila a material je akoby som mala nohy v kartone.. no uplne zle ..nikdy viac s tejto stranky

Neodporucam

Reakcia obchodu Pracovné odevy 123

s takouto situáciou / problémom sme sa ešte nestretli. Skúšali sme Vás nájst v našej databáze, no žiaľ neúspešne. Poprosíme Vás ak ste náš klient, nakoľko aj Heuréka Vás uvádza ako neovereného zákazníka, kontaktujte nás a skúsime tento Váš podnet vyriešiť.

promptná komunikácia
    dostupnosť tovaru
    spokojnosť s tovarom
    rýchle dodanie
    bez problémov

ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie. www.pracovneodevy123.sk

• Produkt neviem posudit s dovodu nedorucenia
    • Objednala som si obuv a preslo viac ako tyzden, nic mi neprislo este, na maily vobec nereaguju

Neodporucam

Reakcia obchodu Pracovné odevy 123

Dobrý deň, je nám ľúto, že došlo k danej situácii. Vaša objednávka bola prijatá počas dovolenkového obdobia, kedy náš e-shop fungoval v obmedzenom režime a všetky objednávky boli spracované a odoslané s oneskorením. Dovolenkové obdobie bolo vopred plánované a informácia bola dostupná na našom e-shope a aj na FB stránke. Ešte raz sa Vám ospravedlňujeme za vzniknuté nepríjemnosti a pevne veríme, že sa opäť stretneme pri ďalšej objednávke. www.pracovneodevy123.sk

Odporúčam som spokojný!

ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie. www.pracovneodevy123.sk

• Nedostatocna komunikacia po zaplateni tovaru, po vyse tyzdni sa musim informovat ohladne terminu dodania

Jednoduchá registrácia, objednávka, stručná a jasná komunikácia, slušný kuriér, presne tak to má byť.

• rychlosť

• Komunikácia, pri určitých veciach lepšie ceny.

• Dobré ceny, celkom dobrý výber

Trochu trvalo kým mi tovar došiel, ale pripisujem to predvianočnému návalu.Majú celkom dobrý výber aj za dobrú cenu. Odporúčam tu nakúpiť.

• Kvalitu tovaru

• SUPER KVALITA

ODPORÚČAM VŠETKÝM

So samotným tovarom som spokojná, montérky sú z dobrého materiálu, dobre ušité. Avšak komunikácia s obchodom bola horšia, neodpovedali na maily, dovolala som sa až na 2-krát. Pripisujem to však vianočnému zhnou a množstvu objednávok, ktoré mali. Po skotrolovaní prijatej platby tovar na druhý deň odoslali.