• Žiadna
    • Nulová komunikácia
    • Klamstvá ohľadom dostupnosti tovaru
    • Nemám peniaze ani tovar !

Obchod som si vybrala z dôvodu veľkého výberu, a že mali mnou hľadané veci údajne dostupné do 48hodín. Objednávku som zaplatila a prišiel mi mail že veci im prídu na sklad do troch dní. To už som spozornela... nehovoriac o tom že prešiel viac než týždeň a tovar nikde... keď som to pripisovala chaosu okolo pandémie, išla som na ich fb stránku aby som sa pozrela či tam nie je nejaký oznam o meškaní. Miesto toho som tam našla negatívne recenzie od ľudí s rovnakými skúsenosťami.

velmi ochotna, mila a informovana predavacka- pokladnícka.velmi odporúcam

• Aj keď bol tovar naskladneny obchod mi ho neposlal a zrušil moju objednávku.

Po troch týždňoch vám oznamia že tovar nepríde, to bola ich prvá komunikacia.

Objednávka bola zrušená obchodom po cca 10 dňoch od prijatia objednávky bez predchádzajúcej komunikácie

• Ako mam hodnotit,co my neprislo

• Uvádzajú tovar skladom a pritom ho nemajú.

Uvádzajú tovar skladom, nechajú si zaplatiť a pritom to skladom nemajú. Nikto z obchodu nekomunikuje, až pokiaľ som nenapísal recenziu. Potom mi obchod objednávku stornoval.

• neprehľadný eshop, veľa tovaru čo nie je na sklade

Neseriózny obchod a zavádzajúci obchod.

• Výborná komunikácia

• Chápem aká situácia nečakane nastala v dôsledku koronavírusu - ale v prípade, že už nie je tovar na sklade - tak to uvediem v eshope.

Objednávala som len tovar uvedený v eshope ako skladom - aj napriek tomu mi obchod po troch dňoch objednávku stornoval.

Tovar uhradený, ale nedodaný. Napísané 3x mail bez odpovede. Telefon mi zdvihli až na 3x a odporucili mi zavolať na druhy den. Rano mi povedali, ze moj balik bol strateny - odcudzený a že mi peniaze do 3 dni vratia. Platba bola vratena do jedného dňa.

Nemôžem hodnotiť keď tovar ho nemali. Ale peniaze mi obratom vrátili.

• Tovar vyzerá byť kvalitný
    • Doručenie až po 2 týždnoch pričom všetko mali skladom
    • Žiadna faktúra v balíku ani v e-maili

Čakal som rýchle doručenie, nabudúce si radšej objednám veci z Ameriky ktoré mi rýchlejšie prídu ako z Kostolišta do Bratislavy :-)

tovar este nedorazil

• Tovar mi poslali až o 9 pracovných dní. A všetko bolo skladom. Neodporúčam a na e-maily neodpovedali.

Obchod svojvolne zrusil polozky v objednavke a zaslal len cast objednavky. Bez akehokolvek upozornenia alebo informacie.

• Objednal som tovar ,aj zaplatil ešte minulý rok 23.12.2020 a do dnešného dna mi nebol doručený ,len samé výhovorky ,dovolia si aj zavádzat že už tovar je na ceste u kuriera ,samozrejme tam o ničom nevedia ,ešte mi pošlú aj neplatný link na pohladanie u označeného kuriera , naposledy už ani telefón nezdvíhajú. Tak som dal podnet na políciu aj na obchodnú inšpekciu nech to prešetria a zatočia s takými grázlami a učinia aby to bolo pre príklad výstrahy aj pre ostatných vagabundov !!!!! Odrádzám a vystríhám každého nech u nich nikto nenakupuje .Sú to podvodníci !!!!!!!!!! Nedoporučujem tento obchod ,ak tak je patrné nazvat ????

• Ustretovy
  • neviem sa dopátrať v akom stave vyhotovenia je moja objednávka 1634206 ktorá bola zaslaná ešte 13.01.2010 dík za info

• Veľmi rýchle doručenie.