Tovar neprišiel. Žiadna komunikácia zo strany predajcu. Ani peniaze ani tovar. NEODPORÚČAM!!!

• Dlha doba vybavenia objednavky

Tovar objednaný pred vyše mesiacom a nič. Žiadna odpoveď na e-mail. Nikdy viac

Objednavka pred dvoma tyzdnami ziadne informacie v akom je stadiu iba potvrdzovaci mail o objednavke na mail nereaguju

• Vôbec mi neprisiel tovar.
    • Ziadne info o zasielke

10 dní čakám za dodaním tovaru a ešte stále sa ani len neozvali co je s tovarom, a pritom je už vopred zaplatený.

• Čakám už 2 týždeň a stále nič

Zaplatil som za tovar 28.1. dnes je 6.2. a tovar stále nemám, aj som písal email a stále bez odozvy.

• Nulová komunikácia, nedá sa im nikdy dovolať, neodpisujú na správy
    • Tovar mi bol doručený týždeň po lehote
    • Absolútne neodporúčam tento obchod

nekomunikuju.nedvihaju.neodpisiju.
    mrzi ma nesolidnost predaja.

• žiadna, len negatívna skúsenosť
    • pochybná firma
    • Objednala som tovar v decembri 2020, uhradila som požadovanú čiastku, následne som dostala email s tým, že mi stornovali objednávku citujem z emailu "Vaša objednávka bola stornovaná. Z dôvodu vypredania zásob, alebo ukončenia predaja Vami objedaného produktu"
    • Sľúbené vrátenie vopred uhradenej čiastky do troch dni sa neudialo dodnes (od 16.12.2020) ani po dvoch urgenciách!!!! Neodporúčam túto firmu!!! Zvažujem právne kroky.

NEODPORÚČAM OBCHOD

• nemá
    • Tovar skladom, čakal som týždeň
    • Zamenili tovar.

Neodporúčam.

objednany tovar dosial nedorazil.

Dúfam že tovar príde na čas tak ako píšu v objednávke

Tovar mi nebol kompletne dodaný do dnešného dňa aj napriek tomu,že
    som už písal a 4- krát vola.

Tovar bol zaplatený, no neprišiel, nedvíhajú telefóny. Nekupujte tam! Obraciam sa na Slovenskú obchodnú inšpekciu

Dobrý deň p. Eva
    Z Vášho telefónneho čísla sme si nenašli vôbec ani jeden neprijatý hovor, ani e-mail, kontaktovali sme Vás pred sviatkami, že nám chýba jeden produkt, povedali ste že počkáte.

Ďakujeme za neoprávnenú recenziu

Písali,že tovar ma dodávateľ na sklade jeden deň to bude trvať kým to od neho príde. No ale je to objednané od 22.12.2020 už 13 dní a montérky nikde. Neviem aké ho.dnotenie mám dať na tovar. Jaro

Dobrý deň
    Tovar Vám bude dnes expedovaný, ospravedlnujeme sa za nedorozumenie, kuriér ktorý to mal doviesť tak to nedoniesol.

Prajem pekný zvyšok dňa

• Žiadna komunikácia,,,žiadna odpoveď,,,
    • Ignorovanie

Dobrý deň
    Tovar ste si objednávali 15.12 a dňa 17.12 Vám bol expedovaný.
    Bolo Vám poslané aj č. zásielky. kde ste si mohli balík dohľadať.

Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti

Prajeme pekný deň

Uz nikdy viac! Tovar som vyplatila hned pri obkednavani, presli 3tyzdne a ja nemam ani peniaze ani tovar. Aby som neklamala, prisla mi 1/4objednavky v dezolatnom stave. Prasknuta, vytecena flasa, ktora poskodila cely balik, cize na vyhodenie cele.

dobrý deň
    tovar ste si objednávali 9.12. bolo Vám potvrdené, že Vám bude tovar expedovaný do týždňa.
    tovar sme Vám expedovali 17.12. kde ste mali aj č. zásielky.
    Nevieme v ako stave Vám prišiel tovar , keď že sme od Vás nedostali žiadnu informáciu a poškodení balíka a ani naša kuriérska spoločnosť nemá takú informáciu, že balík bol poškodený.

Prajeme pekný zvyšok dňa

Dobrý ,ochotný,rychlý přístup, zboži v dobré kvalite a za dobrou cenu,jsek spokojena.

Dobrý deň p. Monika
    Ďakujeme Vám za recenziu