• Nakoľko mi poslali účet kde som mal aj zaplatiť na účet.A účet nebol v poriadku nakoľko som mal poslať peniaze na účet CZK a nie v eurách ! Poslali mi iný účet ale účet IBAN nesedel ako mi poslali emailom už mi aj bolo podozrivé a už som to neriešil a zrušil objednávku.Chceli mi poslať na dobierku ale už,by som platil kus viac.Tak som objednávku zrušil. :(

Tovar nedodany a peniaze zatial (>tyzden od nakupu) nevratili napriek niekolkonasobnemu urgovaniu.

Kupoval som original baterie do HTC EVO 3D a samsung S2. Obe kupene baterie vydrzali menej ako povodne stare 5 rocne baterie, ktore boli povodne v mojich zariadeniach.

• Sú to podvodníci!

Ruky preč od tohto obchodu! Za tovar som zaplatil, napísali, že ho odoslali, ale tovar neposlali a na moje výzvy nereagujú.

Reakcia obchodu PowerGuy.sk

Pěkný den, velmi nás mrzí Vaše negativní zkušenost s naším obchodem. Zaučováním nového personálu došlo na naší straně k pochybení při vyřízení Vaší objednávky, která Vám však byla přesto doručena. V předvánočním shonu náš přepravce nestíhal včas vyřizovat zásilky. Doufáme, že jste navzdory komplikacím s doručeným zbožím spokojen. S pozdravem Tým PowerGuy

Namiesto dvoch baterii po zaplatení a otvorení zásielky bola len jedna. Telefon nikto nedvíha a na mail nikto neodpovedá. To je podvod podĺa môjho názoru.

Reakcia obchodu PowerGuy.sk

Krásný den, za vzniklé komplikace se Vám velmi omlouváme a s radostí sjednáme nápravu či Vám vrátíme peníze. Pokud Vám dorazila pouze jedna baterie, jedná se o naší expediční chybu, nikoliv úmysl, a baterii Vám pošleme dodatečně. Návrh postupu jsme Vám zaslali do e-mailu. S pozdravem Tým PowerGuy

• asi žiadne
    • nekomunikuje so zakaznikmi,
    • možno je zrušeny,
    • neviem čo s takym obchodom

už nikdy nepojdem na ich stranku,
    neodporučujem tu nakupovat

Reakcia obchodu PowerGuy.sk

Pěkný den, dovolte mi omluvit se za telefonickou nekomunikaci z naší strany, která byla zapříčiněna výlukou za účelem naskladnění nových produktů. Když jsme jeden den po Vašem objednání 1.12. připravovali objednávky k odeslání, Vaši objednávku jste již zrušil. S pozdravem Tým PowerGuy

• Faktura pre slovenského plátcu DPH.
    • a posledny

Kurier, nam nebol ochotny dodat tovar vraj on nevie kde to je, mame si ist pre tovar na postu, je okaslany taky kurier, nech ide predavat hot dog-y pred Tesco, ked nepozna adresy. Ja som si objednal kuriera, nebudem chodit pre tovar na postu.

• Bohuzial ako jediny co som nasiel ponuka powerbanky pre notebooky.
    • Neprijemna skusenost pri vrateni tovaru a ocividne neschopnost si priznat chybu.

Dorazne neodporucam nakupovat v tomto obchode, dodali mi pouzity (alebo opravovany) a hlavne - nefunkcny tovar. Ked som im ho poslal spat, mi preplatili iba 25% postovneho (pricom ma vopred na to neupozornili) a este aj napisali, ze po dokladnom prevereni tovaru nezistili, ze by bol predtym pouzity/opravovany. Hlavne, ze som ho uz vybalil oskrety a cely ochytany. Uplny nonsens, s takymto niecim som sa este nikdy nestretol.

Reakcia obchodu PowerGuy.sk

Vážený pane, naozaj nemáme dôvod predávať pouzite tovary. Ako ste napísal, na Vami zaslaných fotografiách tak Powerbanku samotnom sme nenašli ziadne popisované známky poškodenia. Avšak reklamáciu sme vybavili kladne a peniaze Vám vrátili i s poštovným 2,99 eur. PowerGuy.sk

• NEPLATIT NIC VOPRED!!!!!

Majú tam asi bordel.Nekomunikujú.

• Dobra cena
    • Ziadna komunikacia,
    • Klamu,
    • Aj ned maju na stranke uvedene, ze poskytuju zlavu 10% na ISIC, tak mi zlava poskytnuta nebola. Napriek tomu, ze som im poslala naskenovany doklad a pri objednavke som v poznamke zdoraznila, ze mam narok na zlavy. Poznamku uplne odignorovali.
    • Fakturu poslali v ceskych korunach

Ziadna komunikacia zo strany obchodu. Neodpovedali na maily. Neodporucam obchod.

• dodali úplne iné typy batérií, sú nepoužitelné
    • nekomunikujú, na e-maily neodpovedajú

v žiadnom prípade neobjednávať !!!

• - nezistené
    • -objednávky spracúvajú len v pondelok a vo štvrtok
    • -batériu som potreboval veľmi súrne, objednával som v pondelok o 10,15, ale vybaviť ju išli až vo štvrtok

- ak vám tovar nesúri, možno v pohode
    - nakoniec som kupoval v inom shope - dodávka na druhý deň o 3 eurá lacnejšie. Na jednu baterku do mobilu celkom slušný rozdiel.

• Ceská faktúra s IČDPH CZ, mena euro. Naučtované dph! Rozpor s daňovými predpismi SR. Plátca dph /SR nemôže uplatniť plnenie dph. Preto pozor pri nákupe.

Niečo v tej firme po finančnej stránke nehraje. Neodporúčam.