Promptne dodanie

Promptnosť, kvalitné produkty, príjemná komunikacia a ochota

• 8 flasticiek dorazilo uz rozbitych a komunikacia s grafikom bola dost neprimerana

Dali sme si v tomto obchode robit svadobne flasticky pre hosti . Viackrat som sa obchodu pytala, ci by nam vedeli na flasticky nalepit nalepky s nasim vlastnym dizajnom, tato informacia bola potvrdena. Ked som ju vsak zadala grafikovi, a pozadala, aby nam vyhotovil presne nas dizajn a podotykam ze dvakrat nam ho poslal so zlym!! datumom, toto mi odpisal:
    Lenka
    Nehnevajte sa na mňa,len cena práce grafika je 25 e hodina
    Ak to chcete nejako presne ,pošlite mi grafiku 40x45mm presah kvietkov 5 mm a spadovka 2 mm minimálne.
    Celý deň otváram len Vašu grafiku a stále niečo.
    Ak vyberte si písmo,ktoré používame MY a pripravíme Vam to.
    Ak je s tým problém,stačí dat vedieť a vrátim Vam e,ktoré ste už uhradili,ale standardne robíme úpravu 1x a ide do tlače, len pri Vas je to celý deň.
    Vždy sa snažím byť ústretový, viem,že toje Vas jedinečný deň,ale pri nie pri 70 fľaštička je tam viacej úprave ako robíme pre firmu...
    Okrem toho 8 flasticiek rozbitych pretoze kurier si ten balik prehadzoval tri dni medzi svojim kolegom a nebol schopny nam ho dorucit na adresu kde sme pozadovali a bol este v telefone neprijemny...

Bolo to super, aj promtne vybavene, dakujem

Veľká ústretovosť zo strany obchodu pri spracovaní objednávky, expresne dorucenie

• Tovar presne splnil moje ocakavania.

Velmi spokojna

• Skvelá komunikácia
    • Rýchle vybavenie
    • Široký výber produktov

Je to amater, ktory ma nahodene produkty, ktore nema skladom. Ceny su sice lepsie ako vo velkoobchode, ale prave preto, ze su nerealne a objednavku nasledne rusi. Mal by sa tomu venovat clovek, ktory vie co robi. Tento obchod mi teda ziadne potesenie nepriniesol. :(

• Som maximalne spokojná s tovarom aj s dopravou na adresu.Môžem len odporúčať. Ďakujem.

• Super prístup

• Super ponuka

Objednala som si svadobné cukríky pre hostí, na výber bolo veľké množstvo motívov, takže je z čoho vyberať. Po schválení návrhu som ich do 3 dní mala doma. Je super, že som mohla objednať aj menšie množstvo, nakoľko išlo o menšiu oslavu. Som maximálne spokojná :-)

veľmi rýchle vybavenie!

• Velice rychlá a dobrá komunikace. Velmi ochotný prodejce a bleskové zaslání skvěle vytvořeného zboží.

• rýchle vybavenie
    • pekný design
    • dobrá komunikácia

Čokoládky som objednala 25. 8. a 27. 8. už mi boli doručené.

• Veľmi ústretový správca webu. Vyjde v ústrety so všetkým, aj keď na 3krat meníte dizajn fľaštičky

• Ochota a rýchle vybavenie mojej objednávky. Veľká spokojnosť

Tento obchod odporúčam.Veľký výber tovaru,perfektná komunikácia a ochota aká sa v dnešnej dobe tak často nevidí.

• Rychle vybavenie, milý pristup, ochotný personál, kvalitné a pekne veci co vyrábajú