Prišla mi neúplná zásielka. Zaplatená na dobierku a chýbajú 3 obrazy. Dala som reklamáciu, tak uvidím ako bude vybavená

Reakcia obchodu Posters.sk

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu a ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti. Veríme, že náš zákaznícky servis vyriešil problém k vašej spokojnosti. Ak sa niekde vyskytne problém, neváhajte nás kontaktovať.

Posters.sk

Objednaný tovar som chcela vrátiť,no bohužiaľ vám nikto nevie už ani len odpísať na mail. Žiadna komunikácia. Neodporúčam.
    Tovar nekvalitný. Prisla mi mapa, ktorá je rozmazana, takže na nej ani len nerozoznáte štáty. Veľmi zlá kvalita, za veľa peňazí. Už nikdy odtiaľto nič neobjednám, škoda peňazí.

Reakcia obchodu Posters.sk

Dobrý deň, je nám veľmi ľúto, že ste získali negatívnu skúsenosť. Ak kontaktujete našu zákaznícku podporu na adrese [email protected], určite s vami situáciu vyriešia.

Posters.sk

Pozor na tento eshop, podvodníci!!! Doteraz mi objednávka neprišla, najprv som objavila v spame mail, že nemajú jeden produkt a mám iný a po pár dnoch, že moja objednávka sa spozdí lebo prepravca neskoro vyzdivhol. Jedno velke klamstvo!!! Na stránke majú napísane že pri kupe 4 produktoch jeden poster zdarma, nic mi neodratalo z kosika- blbost. Dalsie klamstvo, pri zapisani mailu zlava, dalsia blbost. Okamzite som zrusila objednavku, uplny ignor z ich strany. Pri objenavke som to iste pisala v poznamke, ignor, ale poslat mail o chybajucom produkte to maju cas. Este ze som si nechala poslat na dobierku, lebo peniaze by som asi uz neuvidela. Uz nikdy viac tento eshop, otrasne ceny za obycajne plagaty a za nulovy pristup, velky pozor na tento eshop!!!!!!!

Posters.sk

Ľutujem že som si objednal ten obraz. Hneď to išlo do koša. Väčšiu hlúposť som nemohol urobiť. Ešte teraz hreším. Nikdy v živote už.

Reakcia obchodu Posters.sk

Veľmi nás mrzí, že ste neboli s objednávkou spokojní. Odovzdala som váš problém našej zákazníckej podpore, budú Vás kontaktovať. Veríme, že túto nepríjemnosť dokážeme vyriešiť k Vašej spokojnosti.

Vaša Posters.sk

• sýtosť farieb oproti ponuke na web. stránke

obchod má krásnu ponuku, ale intenzita farieb dodaného obrazu jej nezodpovedá

Reakcia obchodu Posters.sk

Ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Vaša úplná spokojnosť je našou prioritou. Aj preto som tento problém odovzdala našej zákazníckej podpore.

Posters.sk

• Objednala som si plastové lišty ktoré mi boli doručené ohnuté. Tieto lišty už nemôžem použiť, pretože sa nedajú vyrovnať mali byť dodané v kartonovom valci, a nie ohnuté v malej krabici!!!

Reakcia obchodu Posters.sk

Veľmi sa ospravedlňujeme za zlé dodanie výrobku. Kontaktujte prosím náš zákaznícky servis, ktorý vám pomôže situáciu vyriešiť.

• Oproti avízovanému termínu dodania meškania a žiadna informácia

Nedodržaný termín dodania

Reakcia obchodu Posters.sk

Veľmi nás mrzí neskoré dodanie zásielky. V podobnom prípade prosím využite tracking link, ktorý je pripojený k emailu alebo sa môžete obrátiť na náš zákaznícky servis.

Objednala som tovar a stále mi nedorazil,bolo to uz vyse tyzdna.

Reakcia obchodu Posters.sk

Dobrý deň, je nám veľmi ľúto, ak zásielka nedorazila včas. Kontaktujte prosím náš zákaznícky servis, ktorý vám pomôže situáciu vyriešiť.

• Bolo mi povedané že mi zásielka príde o tri dni a stále mi nič neprišlo
  • Už niekoľko dní mi len chodí mail, že tovar je na ceste. Som stále v strehu, ale avízo, že príde zatiaľ nemám. Je to vyplatené vopred, a preto sa s tým asi neponáhľajú. Mal to byť darček...

Reakcia obchodu Posters.sk

Dobrý deň, kontaktujte prosím náš zákaznícky servis, oni vám pomôžu situáciu vyriešiť.

Nemali všetok tovar, čiastočne som rušila objednávku.

Reakcia obchodu Posters.sk

Dobrý deň, veľmi nás mrzí vaša zlá skúsenosť. Urobíme všetko pre to, aby sa táto situácia už neopakovala.
    Tím Posters.sk

Objednala son obrazy s ramom, dostala som bez ramu.

Reakcia obchodu Posters.sk

Dobrý deň, táto situácia nás veľmi mrzí. Náš zákaznícky servis vás bude kontaktovať.

• Doba dodania strašná

Reakcia obchodu Posters.sk

Ďakujeme vám za vašu objednávku a spätnú väzbu. Situácia s čakaním nás veľmi mrzí a ospravedlňujeme sa za komplikácie. Situáciu preveríme. Pekný deň, tím Posters.sk

Dotazovala som sa 2 emailami o predpokladanom dátume doručenia objednávky - keďže túto info som nemala nikde v emaili (len potvrdenie o zaplatení). Potom som zistila, že sa spomínaná informácia nachádza v mojom účte na stránke posters.sk (šlo o 1. objednávku takže som nevedela čo všetko uvedú v účte na stránke a čo v emaili). Firma dovtedy ani na jeden email nereagovala (prešli cca takmer 4 dni), rovnako ani na správu na Whatsappe (keďže na stránke majú uvedený aj takýto kontakt). Každopádne, dátum doručenia sa tak či onak prešvihol, tovar nikde. Komunikácia s posters.sk prakticky žiadna (!) Znechutená som obj. stornovala a som veľmi zvedavá či sa mi tých 73 EUR vráti do 14 dní ako to deklarujú v emaili o storne. Na to, že je to "najväčší predajca plagátov a obrazov", tak sklamanie veľké.

Reakcia obchodu Posters.sk

Dobrý deň, táto situácia nás veľmi mrzí a ospravedlňujeme sa za komplikácie. Situáciu preveríme. Pekný deň, tím Posters.sk

Úplná nespokojnosť, tovar bol doručený na dva krát, s tým že zabudli pribaliť veci. Aj v druhej zásielke chýbali veci, aj v tedy sa nastala že vraj komplikácia. A potom mi ani nedodali chýbajúci tovar, peniaze poslali naspäť.

Reakcia obchodu Posters.sk

Dobrý deň, táto situácia nás veľmi mrzí a ospravedlňujeme sa za komplikácie. Situáciu preveríme, aby sa už neopakovala. Pekný deň, tím Posters.sk

• ziadna
    • s obchodom sa neda telefonicky spojit
    • na email vobec nikto nereaguje
    • obchod vobec nesleduje, ci zasielka bola naozaj dorucena zakaznikovi a lebo sa niekde po ceste stratila...objednavku uzavrel...pre nich je to vybavene

Zasielku nemam, nikto nevie z prepavnej firmy kedy pride, ci vobec pride, s obchodom sa neda spojit ani telefonicky ani emailom aby sa tato situacia riesila.... ale zakazka je v obchode uzavreta.

Reakcia obchodu Posters.sk

Dobrý deň, náš zákaznícky servis je vám k dispozícii každý pracovný deň od 7.00 do 15.00 hod. na čísle +420 777 33 44 55 alebo e-mailom na adrese [email protected]. S blížiacimi sa Vianocami dostávame čoraz viac požiadaviek od našich zákazníkov, ak ste už kontaktovali náš zákaznícky servis, odpovie vám čo najskôr. Ďakujeme vám za pochopenie. Pekný deň, tím Posters.sk

Tovar nedoniesli po 6 dňoch, mal doraziť za 1-2 dni

Reakcia obchodu Posters.sk

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za komplikácie. Úprimne dúfame, že zásielka je na ceste k vám. Prípadne kontaktujte náš zákaznícky servis. Pekný deň, tím Posters.sk

Prerodukcie sú málo kontrastné,farebne ,kontrastne sa nezhodujú s prezentovanímy dielamy.Deklarovaná doba dodávky nedodržaná,3+1(zadarmo nesplnené).Sklamanie !!!

Reakcia obchodu Posters.sk

Je nám veľmi ľúto vašej nespokojnosti. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý s vami túto situáciu rád vyrieši. Pekný deň, tím Posters.sk

Obchod absolútne nekomunikuje. Nedvíha telefón, neodpisuje na emaily. Po 12. dňoch stále neviem stav objednávky. Chápem ak by dodanie trvalo dlho, no to že sa s predávajúcim absolútne nedá spojiť a neinformuje o objednávke je nepochopiteľné. Tipujem ze objednávka ani nedorazí.

Nemam co hodnotit nic zatial nedoslo.

Reakcia obchodu Posters.sk

Dobrý deň, ak ste ešte nedostali tovar, kontaktujte náš zákaznícky servis. Pekný deň, tím Posters.sk