• komunikacia

Neodporúčam.

• -relatívne veľký výber
    • -doprava (aj do SR)nad určitú sumu zdarma
    • -nekomunikácia
    • -doprava aj u položiek ktoré sú skladom trvá dlho - (dôvod tzv. pošta bez hraníc)

Tovar prišiel s poprelamovaným obalom disku pod originál fóliou, škoda pre ktorú sa však neoplati všetko vracať kôli poštovnému aj času. Na môj mail(jediná! slovenská e-mail adresa pre všetko uvedená v ich kontaktoch) neodpovedali, z adresy pre českých zákazníkov prišla krátka odpoveď s prísľubom riešenia na ktoré (ne)čakám do dnes.

• tovar-konkrétne silikónové rukavice boli v ponuke v zelenej farbe ale mne prišli v oranžovej a v ponuke nebolo ani naznačená možnosť výberu farby

*páči sa mi pestrá paleta výberu tovaru
    *hoci som v predchádzajúcej objednávke tovar vracala, nebol problém vrátenia peňazí
    *v podstate by som ho odporučila aj ostatným, len by mal byť oveľa transparantnejší
    *áno preto, že je rýchlo vybavená objednávka aj doba dodania a nie (to čo už som uviedla)

objednala som si 2ks farebné kriedy na vlasy pre dve vnučky,zaplatila som za dve ks a ked som otvorila zásielku bol tam jeden ks .
    Hned som dala vedieť na
    Anastázia Mihályová <[email protected]>
    13. 5 (pred 3 dňami)

komu: obchod
    Moje zákaznícke číslo je 81483820.
    Práve som obdržala balík,v ktorom som si objednala 1ks CD Leonarda Cohena
    2ks barevné kriedy na vlasy.
    S poľutovaním musím oznámiť,že pri otvorení zásielky som obdržala len 1ks barevných kried na vlasy.
    Neide o peniaze,ale mám dve vnučky a potrebujem 2 ks,nie 1ks.Prosím o dodatočnú nápravu,keďže som zaplatila za 2 ks.
    Celková suma 25,76 euro.
    Za porozumenie ďakujem.

• - žiadne dodanie tovaru, mal mi byť doručený pred piatimi dňami a ešte ho nemám
    • - komunikácia katastrofálna

• ziadne
    • komunikacia

Cakal som na dva tyzdne na taku informaciu:
    bohužel při balení se přišlo na poškození zboží. Zboží Vám tedy nebylo možné zaslat, je mi líto.
    Poslali jsme Vám o tom i mailem omluvu, ale vypadá to, že jste ji neobdržel. Je možné, že Vám "spadla" do spamu.
    Opravdu se omlouváme za tuto nepříjemnou situaci. Zboží bylo poslední kus skladem, další již nejsou k dispozici, jsou vyprodané.

Kontrolujem si spam, takze predpokladam ze su to klamari. Neodporucam

• Dobry vyber pre filmovych a hudobnych fanusikov
    • *Chybaju slovenske navody !!! (hoci ciastocne rozumiem navodom v AJ a NJ, jedna sa o porusenie sptrebitelskeho zakona)
    • *Navody su nezmyselne (nedavaju logicky zmysle), tovar nie je na 100% pouzitelny
    • *Spotrebny tovar je z pochybnych cinskych zdrojov (spolu s polskymi distributormi). Sice je lacny, neznackovy, avsak s neistou, kratkou dobou pouzitelnosti
    • * Objednal som MP3 prehravac znacky Kruger&Matz, dosiel mi tovar od neidentifikovatelneho vyrobcu a distributora LECHPOL z Polska.

Oplati sa nakupovat DVD, CD v akcii, neodporucam nakupovat spotrebny tovar a elektorniku z pochybnych polsko - cinskych zdrojov (LECHPOL)
    * Odporucam zverejnit, ze sa jedna o tovar neoveritelnej resp. zatial casom neoverenej kvality (neznackovy tovar s vacsou pravdepodobnostou kratkej zovotnosti)

Tovar som tu objednala hlavne preto, ze uvadzali ze je skladom. Navyse aj v potvrdeni objednavky bolo uvedene, ze tovar, ktory je skladom, vyskladnuju na druhy den po objednani. Prislo to az po tyzdni a pol, takze som si to kludne mohla objednat hocikde inde kde to skladom tiez nemali a vyhla by som sa poplatku za dopravu.

• Ziadne
    • Dodali mi kratsie natacky ako som si objednal. Kratsie o 5 cm

Nedoporucujem !!!! to je asi tak vsetko

• slaba komunikacia, tovar ktorý je skaldom vraj posielaju na druhy den ,no až na moje urgovanie ho odslali po takmer 2 tyžnoch a tyžden cestoval

nikdy viac

Tovar objednany , nedodany , na mail neodpovedali .

• tovar mi aj napriek dostatočnému predstihu neprišiel do Vianoc,čo mi dosť prekážalo

• objednavka pred 10 dňami potvrdena ale nedodana ani žadne informacie

už by som tam asi nenakupovala

• nevalidne informacie o dostupnosti tovaru na stranke a popri tom ani ma neinformovali a nedostupnosti tovaru.

Objednal som si len take veci, ktore mali skladom. Napriek tomu som z 2 tyzdne tovar stale nedostal.

• ziadne
    • neuveritelne dlha doba dodania. aj napriek tomu ze tovar bol na sklade, trvalo im 1 tyzden (!!!!) kym tovar odovzdali dopravcovi!!
    • prvy a poslednykrat som tam nakupoval.

ak mate nervy, tak si tam nakupujte...

• ?
    • Nekomunikácia, nefunkčné telefónne čísla.Tovar , ktorý som objednala mali mať na sklade, objednávku hneď potvrdili, ale tovar neodoslali. Po viac ako týždni som im písala mail, keďže tel. číslo nefungovalo, na to som nedostala odpoveď, ale nasl. deň prišla správa, že tovar odosielajú a bude mi doručený do 7 dní. Vzhľadom na to, že som pri objednávke uviedla, že tovar potrebujem mať do Vianoc, sedem dní uplynie na Silvestra. Možno budem prekvapená a tovar stihne prísť, ale už nedúfam. Po sviatkoch je mi už na nič a rozmýšľam, že zásielku ani nepreberiem. Druhý krát tam už nakupovať nebudem.

Úplná nespokojnosť.

• potešila ma ponuka výberoviek tekkno!
    • zasielku ZA063685165SK som objednal a ešte stale som ju nedostal čaka už dva týždne

obchod dobrý, drahe poštovné

• Ponuky by boli, ale dodanie zatiaľ totálne zlyhané.
    • Nedodal objednaný tovar, ani nekomunikuje, čo sa deje...

Čo povedať na obcod, z ktorého ponuky si vyberiete a tovar nie je dodaný...Je to vôbec obchod?

• neviem
    • Nie je mozne sledovat stav zasielky... ani telefonicky, lebo na uvedene cislo sa nedovolate

Ak nenajdete tovar inde, tak mozte skusit kupit tu a cakat a cakat a cakat, ze vam bude dodany. Stav vasej objednavky sa vsak nedozviete.