• pohodlný nákup, spolehlivost
    • momentální nejvetší slabinou je malý sortiment, oproti minulému roku je množství nabízeného zboží cca 15% z nabídky do léta minulého roku. Proč se tak výrazne snížila nabídka? Nekdy málo informací k nabízenému zboží.

Spolehlivý obchod.

• - spoľahlivá komunikácia
    • - rýchle poslanie
    • - dobrá cena

• - žiadne dodanie tovaru, mal mi byť doručený pred piatimi dňami a ešte ho nemám
    • - komunikácia katastrofálna

• Dobry prehlad produktov
    • Nema

Obchod je dobry a objednavka rychla

• skvele ceny
    • aj ked je tovar skladom, dodanie trva tyzden

S nakupom som spokojna. Urcite tu este nakupim, len budem mysliet na dobu dodania min. tyzden. Odporucala by som rozsirit sortiment.

• Co ma potesilo bola komunikacia s kurierom
    • Ziadne

Vyborny

• promptné vybavovanie objednávok, v prípade nepredpokladaných záležitostí bezodkladne oslovujú zákazníka

zatiaľ iba pozitívne skúsenosti, bezprostredná komunikácia, ak sledujete portál pravidelne, máte možnosť nakupovať často za zlomkové ceny

• rýchlosť
    • veľký výber
    • pohodlne z domácnosti
    • spoľahlivosť
    • veľa ľudí s rôznym vkusom a nemôžete vyhovieť všetkým

Skúsila som to a osvedčilo sa mi to.
    Preto ho vrele odporúčam ďalším.

• ziadne
    • komunikacia

Cakal som na dva tyzdne na taku informaciu:
    bohužel při balení se přišlo na poškození zboží. Zboží Vám tedy nebylo možné zaslat, je mi líto.
    Poslali jsme Vám o tom i mailem omluvu, ale vypadá to, že jste ji neobdržel. Je možné, že Vám "spadla" do spamu.
    Opravdu se omlouváme za tuto nepříjemnou situaci. Zboží bylo poslední kus skladem, další již nejsou k dispozici, jsou vyprodané.

Kontrolujem si spam, takze predpokladam ze su to klamari. Neodporucam

• Dobre ceny dobra kvalita velky vyber tovaru.

ODPORUCAM NAKUP SPOKOJNOST.

• Výber tovaru

• široký výber

odporúčam každému

• velký výber v pohodlí domova,super veci.
    • zatial som ich nenašla,doporučila by som vacsiu reklamu aby o vás vedelo viac ludí.

Odporúčam navštívit túto stránku každému,kto má rád dobrú hudbu a filmy.

• dobré ceny
    • prehľad tovaru

Doporučujem, ja som bola zatiaľ vždy spokojná

• rôznorodý tovar, kt. nedostať u nás v obchode
    • chýba mi fyzicky katalóg, môžem si ho prelistovať a popozerať aj mimo PC, taktiež ponúknem tovar v práci

s obchodom som spokojná,
    s dodávkou a balením som spokojná
    odporúčam kolegom v práci

• Dobry vyber pre filmovych a hudobnych fanusikov
    • *Chybaju slovenske navody !!! (hoci ciastocne rozumiem navodom v AJ a NJ, jedna sa o porusenie sptrebitelskeho zakona)
    • *Navody su nezmyselne (nedavaju logicky zmysle), tovar nie je na 100% pouzitelny
    • *Spotrebny tovar je z pochybnych cinskych zdrojov (spolu s polskymi distributormi). Sice je lacny, neznackovy, avsak s neistou, kratkou dobou pouzitelnosti
    • * Objednal som MP3 prehravac znacky Kruger&Matz, dosiel mi tovar od neidentifikovatelneho vyrobcu a distributora LECHPOL z Polska.

Oplati sa nakupovat DVD, CD v akcii, neodporucam nakupovat spotrebny tovar a elektorniku z pochybnych polsko - cinskych zdrojov (LECHPOL)
    * Odporucam zverejnit, ze sa jedna o tovar neoveritelnej resp. zatial casom neoverenej kvality (neznackovy tovar s vacsou pravdepodobnostou kratkej zovotnosti)

• dobré ceny
    • občas niektoré objednané položky nevedia dodať

• velmi dobri prehlad vyber viacero druhou tovaru
    • asi žiadne

velmi dobre som

• - super ceny, dostupnosť, veľký výber
    • - nakupujem v obchode často

odporúčam každému nákup v tomto obchode je to super a spoľahlivé

Tovar som tu objednala hlavne preto, ze uvadzali ze je skladom. Navyse aj v potvrdeni objednavky bolo uvedene, ze tovar, ktory je skladom, vyskladnuju na druhy den po objednani. Prislo to az po tyzdni a pol, takze som si to kludne mohla objednat hocikde inde kde to skladom tiez nemali a vyhla by som sa poplatku za dopravu.