Zla cena na e - shope

• vsetko bolo v poriadku

Vsetko prebehlo podla dohody a ocakavani. Kvalitny material skladom ci uz tazneho zariadenia a aj elektroinstalacie tiez aj odborna a precizna praca. Vsetko mi bolo vysvetlene pracovnikom tprezlivo ako aj zaskolenie na pouzivanie. Tovar bol skladom, rychle objednanie terminu instalacie do tyzdna cca. Za mna plna spokojnost.

• Bez akehokolvek upovedomenia mi poslali iny produkt ako som si povodne objednal. Na fakture boli polozky ktore tam mali byt v skutocnosti, ale dodali iny produkt..

Moznost nakupu na splatky

• Super komunikácia, poradia, rychla montáž

Obchod, komunikácia a balenie - OK zdvihák - 12€
    Spôsob dopravy - platba - veľmi drahá!!!! 11€

Profesionalny pristup od objednania az po realizaciu, po online objednavke sa obratom so mnou spojili, odporucili mi lepsie riesenie a po odsuhlaseni dohodli termin realizacie. Super pristup, kto zvazuje poradenstvo/montaz tazneho zariadenia urcite odporucam.

• Telefonicky dohodnuté, veľká ochota náhrady iného tovaru. Maximálna spokojnosť.

• super kvalita a cena, rychlost dodania

rychla reakcia

• výber tovaru

Som spokojný tovar je kvalitný

Tovar a prístup na 1
    trochu zlá orientácia kde nájsť predajňu - výdaj tovaru

Tovar čo bol v ponuke sa už nedal dodať, musel byť dodaný náhradný tovar a o 6,2 eur drahší. Doba dodania sa samozrejme predĺžila o cca 2 dní. Nemrznuca zmes bol poškodený obal a vytieklo (chýbalo) cca 0,5l. Na základe takých skúsenosti by ste si v takom obchode objednali ešte nejaký ďalší tovar?

Reakcia obchodu Popcar EU

Vážený zákazník, ospravedlňujeme sa Vám za vzniknutú situáciu, ktorá vznikla na strane prepravcu, ako náhradu Vám posielame nové balenie nemrznúcej zmesi.
    Pre informáciu zhrnieme, že hneď po obdržaní objednávky sme Vás telefonicky kontaktovali a informovali sme Vás o aktuálnom stave, vybrali ste si náhradný tovar a súhlasili ste s vyššou cenou a termínom dodania. Je nám ľúto, že sme Vás neuspokojili. Za prepravu materiálu sa Vám ospravedlňujeme, bohužiaľ pri preberaní tovaru je potrebné si tovar skontrolovať . Len na vysvetlenie, máme aj kamennú predajňu, preto sa môže stať pri sezónnom tovare, že je niekedy položka vypredaná. Veríme, že sme vašu skúsenosť čiastočne napravili. Prajeme pekný deň.

• moznost platit kartou pri osobnom odbere

Som nad mierou spokojný

• Výborná komunikácia