Velmi lahke nakupovanie,clovek sa na stranke pomerne jednoducho orientuje.V prip.telefonickych otazok velmi ustretova a mila pomoc.V člankoch sa apeluje na rychlu pomoc lebo zvieratka potrebuju ihneď krmivo ci ine pomocky,no potvrdenie ze tovar dorazil az za niekolko dni na utulok my pride trochu nepochopitelne.Takze asi by som apelovala na ovela rychlejsie dodanie tovaru na miesto nudze..Chce to ale aj oveĺa viac darcov a angažovanosti ĺudi pomahať tym ktory si pomoct nevedia.

Reakcia obchodu Pomôžútulku.sk - nakupuj a pomáhaj túlavým psíkom bez domova.

Dobrý deň Mirka, v prvom rade sa Vám chceme v mene všetkých tuláčikov poďakovať za podporu. Dodanie tovaru zabezpečuje náš dodávateľ, teda priamo zo skladu ide zásielka do konkrétneho útulku. Je to tak nastavené preto aby sme sa vyhli kuriérskym poplatkom a nemuseli sme ku každej objednávke účtovať aj prepravné náklady ktorá sú pri krmive vysoké práve vďaka váhe produktov. Čiže keď splníme stanovenú finančnú hranicu objednávky, tá je dodaná priamo do útulku hneď na druhý deň. Niekedy sa jedná o tonu krmiva a cez kuriérov by to bolo extrémne drahé, ešte raz veľmi pekne ďakujeme za podporu psíkov v útulkoch.

Rýchly a spoľahlivý.

Nemám zatiaľ skúsenosti objednávala som po prvý krát, ale boli veľmi promtní.

Super

tovar bol doručený do útulku

• Široká ponuka produktov
    • Zabezpečí dovoz do útulku
    • Veľká pomoc pre tých čo chcú pomôcť psíkom a hľadajú spôsob

• Přes obchod jsem zaplatila jidlo a věci potřebné útulku,které jim doručil.Tato služba se mi libi-vim za co platim
    • nic

Zatial mi neprisla informacia, ci tovar bol doručený do utulku. Cakam na spätnú väzbu

• Rýchle a spoľahlivé doručenie k adresátovi
    • Jednoduchý nákup

• úžasný obchod, úžasná podpora, kterou vymysleli, mocmoc fandím, protože dělají krásnou věc, úžasné, určitě budu dál podporovat tyto lidičky a pejsky, kočičky DĚKUJI MOC za to co děláte!!!

Pozitívne hodnotím pomoc zvieratkám bez domova

• Prehľadná stránka

Nákup na tejto stránke pomôže dobrej veci

Zatiaľ čo využila služby bol rýchly a spoľahlivý.

• Velmi rychlé vyřízení objednávky a doručení
    • Možnost odeslání přímo do vybraného útulku

Objednány konzervy Tuláčik. Doručení bylo velmi rychlé (na druhý den jsem je měla doma).
    Možnost zaslat pomoc rovnou do vybraného útulku.
    Nakoupila jsem zde po druhé a určitě ne naposled :)

• rychlost v komunikaci

• Platím len za produkt, obchod doručí tovar do útulku zadarmo

• Okamžite vybavené a doručené

• Široký výber tovaru pre zvieratká

Prehľadná stránka, bezproblémová komunikácia, ušľachtilý cieľ. Jednoznačne odporúčam.

Aj malá pomoc je pomoc bezbranným