Doručeno přímo do útulku...tak snad došlo v pořádku.
    Děkuji za pejsky.

Vše v naprostém pořádku.

• Je to skvelá pomoc pre útulky.
    • Neviem konkrétny dátum doručenia

už 2x jsem takto poslala pro pejsky na Slovensku-útulek si vybere co mu chybi a já to přes ten to obchod vyberu a zaplatim a oni to za mě doručili

Mozem len odporucit ❤️

neviem správne vypísať v akom stave je objednávka, išla do OZ Pomáhaj a chráň v Humennom.

• dodávajú veci do útulkov, môžem tak pomôcť útulkom po celom Slovensku

• Velmi rychlé doručení
    • Možnost nakoupit pro osobní potřebu i pro útulek

No problem

Objednavka prebehla absolutne bez problemov. Tovar bol urceny pre utulok Tulacik a ja len mozem podakovat tejto organizacii za ich vynimocnu a nenahraditelnu pracu.

• Ocenila som jednoduchosť objednávania.Po jednom kliknutí sa mi otvoril obchod so všetkými údajmi.

veĺmi korektné jednanie

Spoľahlivý a rýchly.

Pomáhá útulkům, to je pro mě důležité.

• Výhoda je,že nemusím zakúpený tovar prebrať ale zavezie sa to priamo do útulku. Aj tí čo nemajú čas môžu pomôcť.

tovar bol bezpečne dovezený do útulku a môj nákup bol zverejnený na stránke.

Vyber je velmi pekny v obchodiku. Manazment mate vyborny aj reklamu. Nemam vyhrady voci Vasej praci.

POMOZ UTULKU SPOLUPRACUJE S UTULKAMI, CEZ SVOJ OBCHODIK . AJ S MOJIMI PRISPEVKAMI NAKUPUJE PRE UTULKY KONZERVY A POMÔCKY, KTORE POTREBUJU. VELMI RADA POMAHAM, LEBO AJ TIE NASE ZLATICKA CHCU SLUSNE ZIT, TAK AKO MY.

Reakcia obchodu Pomôžútulku.sk - nakupuj a pomáhaj túlavým psíkom bez domova.

Ďakujeme Betka, okrem toho každým nákupom podporujete aj prevádzku Útulku Tuláčik ktorý tento eshop prevádzkuje a my Vám za to z celého srdca aj v mene všetkých tulákov ďakujeme.

Velmi lahke nakupovanie,clovek sa na stranke pomerne jednoducho orientuje.V prip.telefonickych otazok velmi ustretova a mila pomoc.V člankoch sa apeluje na rychlu pomoc lebo zvieratka potrebuju ihneď krmivo ci ine pomocky,no potvrdenie ze tovar dorazil az za niekolko dni na utulok my pride trochu nepochopitelne.Takze asi by som apelovala na ovela rychlejsie dodanie tovaru na miesto nudze..Chce to ale aj oveĺa viac darcov a angažovanosti ĺudi pomahať tym ktory si pomoct nevedia.

Reakcia obchodu Pomôžútulku.sk - nakupuj a pomáhaj túlavým psíkom bez domova.

Dobrý deň Mirka, v prvom rade sa Vám chceme v mene všetkých tuláčikov poďakovať za podporu. Dodanie tovaru zabezpečuje náš dodávateľ, teda priamo zo skladu ide zásielka do konkrétneho útulku. Je to tak nastavené preto aby sme sa vyhli kuriérskym poplatkom a nemuseli sme ku každej objednávke účtovať aj prepravné náklady ktorá sú pri krmive vysoké práve vďaka váhe produktov. Čiže keď splníme stanovenú finančnú hranicu objednávky, tá je dodaná priamo do útulku hneď na druhý deň. Niekedy sa jedná o tonu krmiva a cez kuriérov by to bolo extrémne drahé, ešte raz veľmi pekne ďakujeme za podporu psíkov v útulkoch.

Rýchly a spoľahlivý.