• Profesionalny pristup
    • Ziadne

Vsetko na jednom mieste. Zaujimave clanky a knizky

• Moderny prehladny
    • Nepoznam

Seriozny a spolahlivy obchod. Poradili mi.

• rýchlosť dodanie, dobrá komunikácia s e-shopom

Super, určite nakúpim znova.

• Kvalitny sortiment vzdy skladom

• profesionálny prístup
    • dobré ceny
    • super komunikácia
    • kvalitné poradenstvo

čo viac dodať... keď je práca koníčkom, je to cítiť a je to TOP!

• dostatok informacii o produktoch

prehladna a komplexna webova stranka, velmi dobry customer service

• dobrá cena
    • neviem o žiadnych

oplatí sa

• Veľmi dobrý web.
    • Dostal som tip od známeho.
    • Asi 30min po objednávke mi napísali, že objednávka bola odoslaná.
    • Na druhý deň doobeda som mal balík doma.
    • Navyše mi dali proteínovú tyčinku.
    • Žiadne.
    • Isto budem nakupovať znova.

Bezproblémové vybavenie.
    Okamžité a presné odoslanie.
    Na veľa suplementov super ceny (nehľadiac na +/-1EURo).
    Tovar skladom máte doma na druhý deň.

• Lúbia sa mi
    • Neprišiel som na žiadne

Páči sa mi zmysluplnosť ich existencie. Určite odporúčam

• Príjemná obsluha
    • Dobré rady

Dobré rady a vysvetlenie otázok lajkom ako som naprídklad ja pretože keď som bol v inej nemenovanej predajni bol tam nejaký hromotĺk ktorý vedel otom asi tolko čo ja a nevedel mi poradiť...
    Ja som spokojný s prístupom aj z výberom tovaru aký ponúkate.

• nic
    • na druhy den po objednani tovaru mi napisali, ze je ina cena ak chcem mam si to u nich objednat za viac ako 2nasobnu cenu

neodporucam, prvy krat som objednaval odtial a nikdy viac...

Reakcia obchodu POHYB.sk

Vážený pán B.L. Boli ste informovaný, že prišlo k technickej chybe kedy sa poruchou systému zmenili ceny našich produktov ako napr. energetický gél stál 999EUR a proteínový izolát 2kg stál 0,91EUR. Čo bol bohužiaľ aj váš prípad. Všetky mylné objednávky boli spôsobené našou chybou a ako ospravedlnenie boli ponúknuté najnižšie možné ceny produktov, čo väčšina kupújúcich aj využila. Vám bola ponúknutá rovnaká kompenzácia.
    Akceptujeme vašu reakciu a prajeme vám úspešný víkend.

• skvele ceny, vela dobrych clankov ...
    • slaba komunikacia, ak sa vyskitne problem. Mozno problem riesia ale zabudaju informovat zakaznika.

Urcite odporucam a ak sa ozvete, tak Vam radi vijdu v ustrety.

• Dodacia doba nehnevajte sa ale v dnesnej dobe posielat skatulku z pezinka do vranova 10 dni je neuveritelne ved to som mohol objednat z anglicka mal by som to skor keby mi to aspon logicky vysvetlil niekto preco narusili ste mi pripravu na sutaz som sklamany ked nie ste schopny dodat.tovar do 48 nemate co na trhu robit

Vážený pán S.K.
    Pri vami objednanom tovare bola uvedená poznámka "na objednávku". V obch. podmienkach spoločnosti nájdete, že toto označenie znamená do 10 pracovných dní. Vaša objednávka bola vybavená za 7 pracovných dní. Ak ste požadovali tovar odoslať ihneď bolo možné si vybrať z takmer 4000 položiek, ktoré držíme skladom.
    Z uvedených dôvodov pokladáme vaše hodnotenie za neodôvodnené. Prajeme pekný deň za celý tím POHYB.sk

• Mila obsluha

• TENTO PRODUKT SOM NIKDE INDE NENAŠLA

• Velký sortiment zboží.
    • Perfektní komunikace a rychlost.
    • žádné

• Široký sortiment proteínov

Pekná priehľadná stránka, na ktorej nájdete všetko potrebné a hlavne široký sortiment proteínov a fitness pomôcok každého druhu za prístupnú cenu. Kvalitný tovar s krátkou dodacou lehotou.

• NEODPORÚČAM!!!!!!

Čitala som dobré recenzie, ale obchod ma veľmi sklamal!!!

Reakcia obchodu POHYB.sk

Vážená pani Bc. V.H., vždy keď dôjde k pochybeniu na našej strane, čo sa stať môže a bohužiaľ občas sa aj stane (sme tiež len ľudia). Okamžite pracujeme na odstránení vzniknutej situácie, informujeme vás, a vždy ak objednávku nevybavíme na 110% ponúkame ako kompenzáciu výraznú zľavu alebo benefit natrvalo.
    Vo vašom prípade proces prebiehal rovnako. Naše pochybenie si uvedomujeme a mrzí nás vaše hodnotenie. Dúfame, že nám v budúcnosti dovolíte spoznať náš obchod a tím aj z pozitívnej stránky. Prajem Vám úspešný štart do nového týždňa.

• Bol som spokojný.

NO PROBLEM