Tovar zaplatený a nedorazil mesiac, v obchode nikto už ani nedvíha telefón. Absolútne neodporúčam !!!!

Reakcia obchodu pohodadomova.sk

Dobrý deň prajem,
    ospravedlnili sme sa Vám i napriek tomu, že ste si zle vyplnili adresu. Obec "Hvozdnics" kuriér na Slovensku nenašiel a tým pádom nám i tak vznikla strata na doprave. Peniaze sme Vám vrátili späť na účet. Budeme radi, ak toto seriózne napíšete na túto stránku. Sme na trhu od roku 2008 a ako jeden z najstarších e-shopov v oblasti TZB. Áno, aj sme spravili chyby, ale nikdy a nikomu sme nedĺžili čo i 1 € ! Preto budeme radi, ak zákazníci napíšu aj dovetok ku recenziám.

Ďakujeme za pochopenie s pozdravom pohodadomova.sk

Tovar som zaplatila a čakám už skoro 3 týždne . Komunikácia so strany dodávateľa žiadna . Taze nakupovanie neodporúčam .

• Nekomunikujú vôbec. Tovar mal byť odoslaný do 5 dní. Doteraz neprišiel.

Nekomunikuju, na maily a ani telefonaty vôbec nereaguju...

• Tovar objednaný, zaplatený a nič.
    • Nedvíhajú telefón.
    • Neserióznosť.

Vyhnúť sa oblúkom. Títo papagáji su podvodníci.

• Tovar som objednala pred mesiacom, doteraz nedorazil napriek info, ze bol odoslany. Na mail, telefonat ani sms so ziadostou o preverenie som nedostala odpoved.

• Objednal som si Produkt asi pred 2 mesiacmi do dnes Mi neprisiel

• Strasne dlhy dodaci cas asi to uz ani nepride hlavne ze bolo uvedene ze skladom 11 dni a stale nic. Po 6 dnoch prva info ze vobec zaregistrovali objednavku a pod rychle reakcie :(
  • Ohodnotenie obchodu prišlo, ale tovar stále nemám a ani neviem čo je s ním. Nikto nedvíha telefón a ani sa neunuvaju odpovedať na mail . Hrozný obchod. Ruky preč od neho !

• Nekomunikuju!!!

Uz by som v tomto obchode nekupoval. Nekomunikuju, nedvyhaju telefon, cele zle.

• žiadna
    • tovar na sklade úhradil bankovým prevodom a po 14-tich dňoch mi objednávku obchod zrušil peniaze vrátili do 48 hodín od zrušenia objednávky
  • Zo strany obchodu žiadna komunikácia, telefón mi dvíhali no o stave objednávky som sa už nedozvedela nič, potom som objednávku zrušila

Ani neposlali a ani nekomunikovali tak som zrušil objednavku

Objednané a zaplatené už viac ako 30 dni, ale tovar stále nemám. Telefón nedvíhajú, na email neodpovedajú, rozmýšľam o podaní na obchodnú inšpekciu. Keď neviem splniť objednávku tak stornujem, peniaze späť a ideme ďalej, nabudúce sa podarí.

Zrušená objednávka bez udania dôvodu.

ziadna komunikacia

Píšu že je to skladom no v skutočnosti ani oni nevedia kde to je

• Stranka celkom ok.
    • Nulova komunikacia (naco dvihat telefon, naco odpisat na mail)
    • Tovar skladom, podla ich vlastnych obchodnych podmienok dodanie do 5 dni. Realita: ani po 10 dnoch sa objednavka neriesi

Obchod som nasiel cez google. Neskor som si pozrel recenzie. Suhlasim so vsetkymi negativnymi recenziami. Bud je to podvodny shop na ziskavanie udajov, alebo absolutny diletantizmus. Podla mojich skusenosti od seriozneho e-shopu milova vzdialenost

• Nedostal som potvrdenie objednávky a zo strany obchodu nie je žiadna komunikácia.

Obchod nekomunikuje, tovar som nedostal a ani neviem v akom stave je moja objednávka.

• doručovanie skladového tovaru trvalo 10 pracovných dní

Reakcia obchodu pohodadomova.sk

Ďakujem Vám za recenziu. Komunikovali sme spolu a aj ste vedeli že v momentálnej situácií je to komplikované s dopravou. Som rád, že tovar máte u seba a namiesto pesimistických reakcií Vám prajem všetko dobré a hlavne veľa zdravia