Tovar som nedostal. Nikto nereagoval na môj e-mail. Nikto nereagoval na moje telefonáty.

Objednávka vybavená

• Info blok kt.uvadzaju na svojej stranke zrejme nefunguje - nikto mi na mail neodpoveda. Napisala som 2. Ziadna odpoved.
    • Tovar mi nebol doruceny. Nikto sa mi neozval - preco vlastne. Podla infa na stranke maju tovar dostupny - ja cakam uz 10.den.
    • Mailom som objednavku zrusila, no aj tak sa nikto neunuval odpisat.

Za mna - prvy aj posledny nakup cez tuto firmu.
    Konkurencia doruci tovar do 2dni - tu budem cakat este ktovie kolko a CI sa vobec dockam. A to som chcela sprostu wc dosku za 40e!
    Ja tu viac nakupovat nebudem a svoj nazor podam aj dalsim.
    Mozno som mala len take 'stastie',lebo s takymto pristupom by uz davno neexistovali. Grc

• ochota predajcu, technické odporučenie produktu

Objednávka prebehla v poriadku

• Do dnešného dňa neviem čo sa udialo. Poďakovali nám za objednávku a vraj obratom vás budeme informovať o jej vybavení. Čakáme od 10.12.2017 kedy nás budú informovať, ale zatiaľ žiadny obrat nenastal. Viem, že to bola len maličká objednávka, ale mohli napísať že také nevybavujú. Máme smolu, že potrebujeme upevniť len jedno umývadlo.

Reakcia obchodu pohodadomova.sk

Dobrý deň, nakoľko ste uviedli platbu vopred na účet a do dnešného dňa sme od Vás nedostali platbu, nemôžeme Vám tovar zaslať. Objednávky potom automaticky rušíme po 14 dňoch. Ďakujem za pochopenie

• Platil som kartou online, prisiel som o peniaze, tovar nebol dodany. Je to uz 21 dni. Do eshopu sa mi podarilo dovolat raz, pricom mi bolo povedane, ze stav objednavky prezistia. Odvtedy sa neviem dovolat. OBCHOD NEODPORÚČAM. JE TO PODVOD !!!

OBCHOD NEODPORÚČAM. JE TO PODVOD !!!

Reakcia obchodu pohodadomova.sk

Vážený pán Martin. Toto čo ste tu napísali sú závažné obvinenia. U nás nikto a nikdy neprišiel o peniaze i keď mu tovar nedorazil včas, alebo bol poškodený. Takže ak máme ku Vám podlžnosti ráčte napísať, my o stažnosti nemáme ponatia. Alebo sa máme obrátiť na úrad za ohováranie?

• Z obchodu sa mi doteraz neozvali, či je tovar pripravený na vyzdvihnutie a kedy si ho môžem vyzdvihnúť.

• tovar este neprisiel, napriek tomu mi poslete vyjadrenie o spokojnosti

• 100% a rýchle dodanie, resp.okamžité
    • Výborná komunikácia
    • Tovar skladom

Jediný e-shop, kde som našla hľadaný tovar skladom , objednávka vybavená okamžite. Ak budem čokoľvek potrebovať a tento e-shop má v ponuke, určite nakupujem znova . Ďakujem

• Vyborna komunikacia, rychle a bezproblemove dodanie aj mimo oficialneho vydajneho casu. Najlepsia cena (objednavane ventily Schell). Doporucujem!

Vyborny obchod na sanitu a prislusenstvo.

• žiadne, napísali, že bude objednávka vybavená po dovolenke 18 dní a teraz už to je od konca dovolenky 18 dní a obchod na objednávku ešte ani nezareagoval
    • nulová komunikácia

neodporúčam absolútny nezáujem obchodu

• Myslel som si že dostanem tovar omnoho skôr
    • Dodacia doba

Veľmi dlhá doba dodania

• Žiadna komunikácia. Objednaný tovar ešte nedodali ani sa neozvali, už je to 14 dní.
    • Absolutne neodporúčam. Slabiny má všetky aké existujú

Neodporúčam. Radšej nakupovať v hociktorom inom.

Reakcia obchodu pohodadomova.sk

Vaša objednávka bola zrušená z dôvodu nedodržania obchodných podmienok. S pozdravom pohodadomova.sk

Pri objednávke mi za moj objednaný tovar bola vypočítaná iná suma k úhrade za materiál a dovoz, ako priamo na faktúre k úhrade, s čím niesom spkojný - čiastku v takej výške ani neuhradím, prípadne vrátim tovar.

Reakcia obchodu pohodadomova.sk

Dobrý deň viem že sa blížia vianoce a ľudia začínajú byť v strese, ale nechápem za poslednú dobu Vaše unáhlené správanie. Faktúra je zhodná s objednávkou. Prosím do budúcna ak chcete poukázať niečo čo je v rozpore tak si prosím overte všetky informácie. Ďakujem že sme si to aj telefonicky vysvetlili. Faktúra je už uhradená tovar sa nebude vracať :-) Pekný deň a krásne sviatky a hlavne veľa pokoja všetkým želáme.

• - informacia pri tovare o dodacej dobe nie je zjavne pravdiva
    • - obchod na zaslany email nereaguje
    • - zavadzaju pri informacii skladovych zasob, zoberu peniaze a potom s vami prestanu komunikovat...

- 6.11.2016 som objednal a hned zaplatil dva kusy termostatu, ktory bol udajne na sklade (dodnes ma status "na sklade", vid http://www.pohodadomova.sk/vyhladavanie/?search=T6360A1079+)
    - po marnom cakani som 14.11.2016 napisal do obchodu email s otazkou, kedy teda mozem tovar ocakavat
    - dodnes ziadna reakcia! Asi sa mozem rozlucit aj s tovarom aj s peniazmi .... :-(

Reakcia obchodu pohodadomova.sk

Pekný deň prajem náš e-shop funguje od roku 2008 a dovolím si reagovať že nikto, nikdy neprišiel v našej spoločnosti o peniaze. Toto nedorozumenie vzniklo na základe prepravnej spoločnosti ktorá neodovzdala tovar za čo sa ospravedlňujeme. Ako náhle sme sa o tom dozvedeli promtne zareagovali a Váš tovar sme v poriadku odovzdali. Ďakujem za pochopenie a ak budete tak láskavý prosím o info tu že k tomu tak došlo. Ešte raz sa ospravedlňujeme a želáme len dobré použitie dodaného výrobku.

• Množstvo tovaru skladom. Tovar som objednával na celú stavbu výhoda dopravy zdarma a všetko v poriadku zabalené. Platba na účet mi vyhovovala ako sme sa dohodli po dodaní tovaru. Veľké +

Serióznosť a ochota dohody. Ceny sú akceptovateľné možnosť dohodnúť sa ak je väčšia objednávka. Super

Ústretovosť a odborný predajca

• komunikacia zo zakaznikmy ... po mesiaci mi nikto nezdviha telefon a nikto neodpisuje na email samozrejme po mesiaci tovar este nedosiel

odporucam radsej objednat tovar u konkurencie o par centov drahsi