• Dobrá cena
    • Kvalitný tovar
    • Nie je dostupná online platba, iba prevod
    • Slabá informovanosť o stave objednávky

Trochu ma prekvapilo, že od kedy som odoslal objednávku a peniaze som nedostal žiadnu správu o stave objednávky, o tom že prijali peniaze, o tom, že tovar odoslali. Iba mi jedného dňa volal kuriér.

spolahlive

Výborná komunikácia obchodu.
    Rýchle vybavenie objednávky.

Reakcia obchodu podlahy-dvere.eu

Ďakujeme za ohodnotenie nášho obchodu. Teší nás, že ste bola spokojná. Budeme radi , ak nás ešte niekedy navštívite.

bez pripomienok, dobé ceny

Reakcia obchodu podlahy-dvere.eu

Ďakujeme za ohodnotenie nášho eshopu.

Tovar som objednal cez e-schop a obchod prijal objednávku.Po troch dňoch mi zrušili a stornovali objednávku bez akého kolvek vysvetlenia . Neodporúčam

Reakcia obchodu podlahy-dvere.eu

Dobrý deň vážený zákazník.
    Vaša reakcia a hodnotenie nášho obchodu nás prekvapila.
    Dňa 15.04.2021 bola vytvorená objednávka, zvolená možnosť platby - Online platba. Do 19.04.2021 sme čakali na zaplatenie tovaru,
    keďže platba neprebehla, kontaktovali sme Vás mailom, či máme objednávku zrušiť. Na mail ste nám dodnes neodpovedali. Takže 21.04.2021 sme objednávku stornovali.
    Ak bol z vašej strany záujem o tovar ktorý ste si objednal, stačilo nás telefonicky alebo mailom informovať o tom, že máte záujem o kúpu tovaru.
    S pozdravom podlahy-dvere.eu.

• Rychle dodanie, dobra komunikácia.

Reakcia obchodu podlahy-dvere.eu

Ďakujeme za ohodnotenie. Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu na našom eshope.

• Pěkný a kvalitní výrobek

Všetok tovar prišiel poškodený, nakoľko sa jednalo o kľučky, tak to poškodenie je viditeľné. Poškodené sú všetky! Neverím, že si to predajca nevšimol.

Reakcia obchodu podlahy-dvere.eu

Tovar prišiel naozaj poškodený. Nebol dôvod posielať poškodený tovar, nakoľko my si vieme tovar zreklamovať a odoslať nepoškodený. Naša chyba bola, že sme tovar neskontrolovali. To nás stalo dobré meno a zaslúžili sme si zlú recenziu.
    Ospravedlňujeme sa.

Skvelý obchod s príjemnou obsluhou a kvalitným výberom tovaru, nemám žiadne výhrady .

Reakcia obchodu podlahy-dvere.eu

Ďakujeme za ohodnotenie nášho obchodu. Vážime si Váš názor.
    S pozdravom podlahy-dvere.

• Perfektná služba.