• tovar nebol skladom
    • obchod nekomunikuje ani e-mail ani telefónom
    • klamú zákazníkov
    • je to šmejd obchod

Pri objednávke pri ktorom mi písali, že tovar nie je dostupný a ani nebude a pritom majú písané skladom tak už som sa nedostal k žiadnej odpovedi na vrátenie peňazí kde som písal e-mail, volal na číslo pánovi Petrovi Novomestskému ale odpovedi žiadnej, bohužiaľ som platil cez účet a to bola chyba nemám žiadne peniaze a ani tovar. Čudujem sa že heureka.sk má na tejto stránke tento obchod.

Toto nieje žiadny obchod!
    Predávať niečo čo nemám vie každý , bez vlastného kapitálu.
    Hlavne že na stránke je tovar dostupný .
    Absolutne neodporúčam !

• Dobré ceny rýchle doručenie

Dlhá dodacia doba, 10 dní a ani ťuk o danom tovare

• odpisali, že tovar momentalne nemajú,súhlasila som že počkám,zatial sa neohlásili ...

• dobra cena rychle dodanie

dobra komunikacia

• Tovar prišiel bez problémov a všetko bolo tak ako malo byť.
    • Aj napriek negatívnemu bodu čo som napísal, by som si tovar objednal aj po druhý raz. Túto výčitku berte ako odporúčanie na to, čo by bolo treba zmeniť.
    • Expedícia trvala dva dni, pričom tovar bol označený stavom na sklade. Na takéto zdržanie by som bol do budúcna rád upozornený mailom, nie len vygenerovaným potvrdením o prijatí objednávky. Človek potom dumá či mu vôbec niečo príde, nepridáva to na dôvere a serióznosti v prístupe. A áno, kontroloval som si aj spamový kôš, neprišiel mi žiaden e-mail.

• Dosť dlho už čakám

• Spokojnost

Komunikácia s obchodom ,ceny aj ponuka produktov super

objednavku som robil v pondelok okolo 17:00. tovar bol dodany az v dalsi pondelok aj ked vsetky objednane produkty /3/ boli oznacene "na sklade". v stredu som urgoval objednavku lebo v pondelok sme odchadzali na dovolenku. pan mi slubil, ze vo stvrtok tovar odosle a v piatok ho budem mat. bohuzial sa tak nestalo a tovar bol odoslany az v piatok. snad je to ojedinely pripad, ale urcite som bol z tohto postupu znacne nervozny.

Reakcia obchodu www.podcvicit.sk

Dobry den, velmi nas to mrzi a ak by ste u nas este niekedy robili objednavku pripomente sa nam v poznamke pri objednavke a vynulujeme vam cenu postovneho ako ospravedlnenie. Dakujeme

• Dva týždne neviem o tovare nič, ani nik so mnou nekomunikuje, keď napíšem mail.

Reakcia obchodu www.podcvicit.sk

Dobry den, velmi nas mrzi vasa nespokojnost ale na kazdy jeden email odpisujeme a prosim do buducna si pozerajte aj spamovu schranku, nakolko obcas nase emaily hadze do spamu. Dakujeme

Uz som pisala hodnotenie pred par dnami. Deka picnic CATS mi neprisla. Neprisla mi ani deka, ktoru som si vybrala ako nahradu za nu. Prisla mi deka s inym vzorom.

Veľmi dobrá komunikácia,deka je krásna

• Obchod neinformuje o stave obejdnavky a nereaguje ani na email

Reakcia obchodu www.podcvicit.sk

• Trosku dlhšie dodacia dobam, ale bolo to uvedené aj na stránke, takže OK

dobrý

Dakujem za tovar, a aj za darceky, potesili :)

• kvalita za dobrú cenu
    • doba doručenia

odporúčam,kvalitný tovar za rozumnú cenu

• Veľký výber kvalitných značiek, prijateľné ceny

Veľká spokojnosť

Reakcia obchodu www.podcvicit.sk

Ďakujeme krásne za hodnotenie.