Pneumatiky po tyzdni neboli dorucene, komunikacia žiadna ! Nevedia zdvihnuť telefon! Neodporučam

Reakcia obchodu Pneumatikyobchod.sk

Prekvapuje nás Vaša recenzia. Objednávka vedená pod týmto číslom bola prevzatá. Sme malá rodinná firmy nemáme denne stovky objednávok, snažíme sa to robiť poctivo.

Po objednaní pneumatík sa tri dni nič nedialo, ani mi moju objednávku nepotvrdili. Tak som im volal a zistil, že pneumatiky už nemajú na sklade, pričom pri objednávaní boli... Tak som objednávku stornoval.

Reakcia obchodu Pneumatikyobchod.sk

áno vtedy sme mali meškanie, ale do týždňa sme dodali každému aj tie pneumatiky ktoré sme mali externom sklade. Žiadame trpezlivosť od každého v čase sezóny prezúvania.

• Heuréka uvádza nepravdivý stav skladu!

• Ešte stále čakám na tovar

??????

Reakcia obchodu Pneumatikyobchod.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu! Radi by sme Vám však pripomenuli, že daný tovar skladom nemáme, o čom sme Vás aj telefonicky informovali. Uistili ste nás, že trváte na svojom výbere /daná značka/ a ste ochotný čakať.
    Ak máte otázky alebo by ste svoju objednávku zmenili, radi Vám pomôžeme!
    Ďakujeme!

Ponúkaný tovar, ktorý mal byť na sklade,, nakoniec nemali a objednávku zrušili

Reakcia obchodu Pneumatikyobchod.sk

Objednávku č.1793 evidujeme ako doručenú a to dňom 21.11.2017. Bola odoslaná 16.11.2017 /štvrtok/. Nasledoval štátny sviatok a víkend /17-19.11./, takže bola klientovi doručená do 3 pracovných dní / ako to máme uvedené v obchodných podmienkach/.
    Ďakujeme za nákup!