• Rýchle dodanie cez DPD.Spokojnosť.

Ďakujeme za Vašu recenziu!

• Rýchlosť, promtnosť, ochota.

• Všetko ok

• Rýchle dodanie tovaru
    • Výborná komunikácia s obchodom

• Spoľahlivý , tovar prišiel v poriadku

• Ochota personálu

• Rychle dorucenie
    • Dobre jednanie so zakaznikom

Ďakujeme za Vašu recenziu!

• Heuréka uvádza nepravdivý stav skladu!

• Ešte stále čakám na tovar

??????

Reakcia obchodu Pneumatikyobchod.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu! Radi by sme Vám však pripomenuli, že daný tovar skladom nemáme, o čom sme Vás aj telefonicky informovali. Uistili ste nás, že trváte na svojom výbere /daná značka/ a ste ochotný čakať.
    Ak máte otázky alebo by ste svoju objednávku zmenili, radi Vám pomôžeme!
    Ďakujeme!

• Ochotný personál
    • Veľký výber
    • Dobré ceny
    • Osobný Odber

Super personál. Dostala som moja obejdnávka rýchlo! Nakupoval som viackrát a bol som vždy spokojný.

Ďakujeme za Vašu recenziu!

V ponuke bol tovar, ktorý sa už nevyrába.
    Oceňujem spôsob komunikácie a po dohode som objednávku zrušil.

• rychla vybavenie objednavky
    • ziadna

Ďakujeme za Vašu recenziu!

• obnjednane gumy v pondelok vecer utorok vybavena zakazka vo stvrtok rano o 8,30 dorucene ku mne domov. gumy vyrobene v tom istom tyzdni takze boli ako sa hovori este teple ked som ich dostal . ja za mna spokojnost
    • nic

velka spokojnost . odporucam

Ďakujeme za Vašu recenziu!

Ponúkaný tovar, ktorý mal byť na sklade,, nakoniec nemali a objednávku zrušili

Reakcia obchodu Pneumatikyobchod.sk

Objednávku č.1793 evidujeme ako doručenú a to dňom 21.11.2017. Bola odoslaná 16.11.2017 /štvrtok/. Nasledoval štátny sviatok a víkend /17-19.11./, takže bola klientovi doručená do 3 pracovných dní / ako to máme uvedené v obchodných podmienkach/.
    Ďakujeme za nákup!

• -cena
    • -nedorucene na cas (ak nie ste schopny dorucit do 3 dni / ani do 4-5 / nepiste ze dorucite do 3 dni, jednoduche)
    • -ich web je bieda

- Dokonca som dostal aj telefonat s uistenim ze pneu dostanem nasledujuci den. --- NIE, od pondelka do piatku nestihli dorucit.
    - Aj DPD je na drogach a nevie ze 24 hodin by malo asi byt 24 hodin ? 24 hodinove dorucenie som obdrzal teda na 4 den. A ani fajka zdarma nebola alebo take nieco... hamba.

Reakcia obchodu Pneumatikyobchod.sk

Vážený Pán Nespokojný Zákazník!
    Ako prvé sa Vám ospravedlňujeme, ale dané "bolestné" v našich službách zahrnuté nemáme..
    Ďalej, uprostred prezúvacej sezóny, keď je počet objednávok taký vysoký, sa stáva, že zásielky meškajú. Aj kuriéry DPD sú iba ľudia a robia, čo je v ich silách.
    V Obchodných podmienkach méme uvedené, že doručenie do 3 pracovných dní platí od schválenia objednávky, o čom dostane zákazník automaticky oznámenie /ako sa stalo aj v tomto prípade/.

• pokus o informovaní meškania tovaru
    • prečítaj nižšie

Tovar som si objednal v stredu 1.11.2017.
    Na stránke písali, že tovar je skladom 20 kusov.
    Najneskôr mi tovar mali doručiť v pondelok teda 6.11.2017. Takže som objednal prezutie na utorok.
    Obdržal som telefonát, že pneu nie sú na sklade ("vraj 20ks skladom") a že mi tovar bude doručený na 100% v utorok. Ok nevadí, tak som si zobral volno na utorok a samozrejme nikto sa neobťažoval ma ani kontaktovať a tovar mi nedoručili takže mi termín prepadol.

V stredu/štvrtok som bol v práci tak som zadal PRESNÚ alternatívnu adresu (kde som musel odviesť peniaze) a zase mi prišla sms že adresu nenašli. Je štvrtok 9.11.2017 - 8 dní po objednaní a tovar nemám doma ani na alternatívnej adrese a nikto mi nedvíha telefón.

Absolútne nezvyknem písať negatívne recenzie ale NEODPORÚČAM daný obchod a radšej Vám radím priplatiť si 2 € z iného eshopu.

Nízka cena je na úkor kvality služieb a za týmto si stojím.

Vážený Zákazník!
    V našom e-shope neuvádzame, koľko pneumatík máme skladom /uprostred prezúvacej sezóny sa to mení doslova z minúty na minútu/.
    Okolnosť, ktorá sťažuje doručiť objenaný tovar je tá, keď zákazník uvedie adresu, na ktorej ho v danom čase kutiér nezastihne, a opakovane sa ho nepodarí TELEFONICKY zastihnúť, aby sa nedorozumenie mohlo čím skôr vysvetliť.

• Veľká ochota a jednanie zo zákazníkom.

Rychke dodanie a siroky vyber pneu skladom.

Ďakujeme za Vašu recenziu.

• Rýchlosť, odbornosť, cena.
    • Neviem o nich

Profesionálny prístup + kvalita služieb + rýchlosť dodania za najnižšiu cenu

• prehlad,vyborna komunikacia,spolahlive dodanie

odporučam