• Ignorancia zo strany obchodu, pri dožadovaní sa informácií o dodaní produktu.

Reakcia obchodu Pneudom

Ďakujeme za názor, ktorý určite nepatrí nám !!!

• Dobré ceny, osobný odber
    • Predávajú dlhšie skladované gumy

Na mojich som si až doma všimol že sú vyrobené ešte v roku 2011...

Reakcia obchodu Pneudom

Ďakujeme. Všetci predajcovia pneu predávajú len také pneumatiky aké im výrobcovia dodajú. Letné pneumatiky z roku 2011 sú vyrobené až koncom roka ( týždeň 40-až 50). To znamená, že teraz majú najviac 1 rok a 5 mesiacov. Tieto pneumatiky nie sú vôbec staré čo uvádzajú vo svojich odborných vyhláseniach aj samotní výrobcovia.

Nedoporučujem nákup diskov v tomto obchode, nakoľko predávajú nekvalitný tovar a platím za tovar ktorý by mal cene zodpovedať.

Reakcia obchodu Pneudom

Vážený zákazník, ďakujeme za Váš názor, ale musíme napísať, že sa jedná o ničím nepotvrdené tvrdenie. Predávame len kvalitné oceľové nemecké disky značky KFZ STAHLRAD. Disky, ktoré Vám boli dodané sú homologizované pre použitie na Vašom vozidle, čo vieme doložiť s TUV certifikátom. Informácie o značke, rozmeroch, číslo KBA atď si viete overiť, sú vyrazené priamo na diskoch. V prípade, že sa vyskytol nejaký problém s diskami nie je problém nás kontaktovať a prípadne disky reklamovať.

• - nerozumiem,ako môže iný zákazník zrušiť moju objednávku
    • - faktúra je vystavená na 4 pneumatiky a kurier doviezol iba tri

- no nie som nadšený ani trošku

Reakcia obchodu Pneudom

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu, pevne veríme, že sa takáto situácia viac nezopakuje.

• - predpoklada la som, ze slovensky obchod a dokonca este v Puchove je dostatocnou zarukou pre kupujuceho pri ponuke a predaji pneumatik
    • - prehladnost stranky
    • 1. neskorá odozva na objednávku - až po urgenii od objednávateľa
    • 2. deklarovaná odozva do 24 hodín - po skúsenosti je to zavádzanie zákazníka

Neskora odozva daneho eshopu ma nemilo prekvapila. predpokladala som ze obchod v ramci SR a v meste s tradiciou vyroby a predaja pneumatik bude pohotovy. co ma ale potesilo bol zaujem o zakaznika s moznostou dodania tovaru po naslednej objednavke u vyrobcu - len trosku s dlhou cakacou dobou (i mesiac).

Reakcia obchodu Pneudom

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu, no v čase sezóny pri preverovaní problematického tovaru, sa môže stať, že uvádzaná odozva sa môže mierne predĺžiť. Pevne veríme, že sa takáto situácia bude vyskytovať len minimálne.

• neviem o nich
    • platbu za tovar chcú vopred, ja som požadoval platbu kuriérovi na dobierku

tovar ktorý nevidím a chcú odo mňa peniaze vopred ma neoslovil

Reakcia obchodu Pneudom

Ďakujeme za Váš názor, ale Vaše hodnotenie nás neprávom očierňuje. V objednávkovom procese si môžete vybrať z viacerých spôsobov doručenia a platieb. Vy ste si vybrali spôsob platby - platba vopred, samozrejme, ak Vám tento spôsob nevyhovoval, mali ste aj iné možnosti (dobierka - hotovosť/platobná karta, tatra pay,..), prípadne poznamenať do poznámky, že máte záujem o iný spôsob platby, alebo nás telefonicky kontaktovať. No ani jeden z uvedených spôsobov ste nevyužili.
    Považujeme za správne upozorniť, že naším zákazníkom samozrejme ponúkame v našom internetovom obchode počas objednávacieho procesu viaceré možnosti platieb.

• Bola mi napisana sms ze tovar mi doruči kurier v pondelok cely den som cakal zobral si aj dovolenku v praci a cely den nic neprislo ziaden tovar len jedna sms ze tovar bude doruceny pondelok aj s datumom presne a nic som nedostal az na druhy den . Uplne ma zarazil pristup a to som chcel odporucit znamim tento obchod ale uz som povedal čo sa mi stalo tak prešli na iný obchod !

Reakcia obchodu Pneudom

Ďakujeme za Váš názor a zároveň sa ospravedlňujeme za vzniknuté komplikácie, žiaľ dodanie my nedokážeme ovplyvniť, v tomto prípade vznikla chyba na strane kuriérskej spoločnosti. Podali sme reklamáciu a o výsledkoch reklamačného konania Vás budeme informovať. Ešte raz príjmite naše ospravedlnenie.

• dobre ceny
    • na stranke je tovar ktory je nedostupny ale deklarovany ako dostupny

treba si tel overit ci objednany tovar su schopni dodat

• rýchlosť
    • kúpil so 3 roky staré pneumatiky

Reakcia obchodu Pneudom

Uvedená recenzia nás neprávom očierňuje. U objednaných pneumatík bol uvedený rok výroby 09, sú vo výpredaji a majú aj výrazne nižšiu cenu ako nové plášte ! Ako dôkaz môžeme poskytnúť kópiu objednávky / 185/60r15 SP01 DOT 09/. Na našom eshope je to jasne uvedené ihneď za rozmerom. Zrejme to bolo prehliadnuté ale to už my nevieme ovplyvniť. V prípade záujmu nám nerobí problém vymeniť uvedené pneumatiky na nové ale samozrejme s inou cenou.

• jsou to lháři

klidně to zkuste, já už to nikdy neudělám

Reakcia obchodu Pneudom

Ďakujeme ale na toto sa nedá ani reagovať nakoľko to nie je pravda a vôbec nevieme a ani netušíme prečo sme klamári.

• NIE JE JASNE UVEDENÉ, KTORÉ PNEUMATIKY MOŽNO SÚ NA SKLADE A KOĽKO KUSOV.

• Na stránke uvádza, že má tovar na sklade,
    • a po vyplnení objednávky odpíše, že ruší objednávku.

Neodporúčam v ňom nakupovať.

Reakcia obchodu Pneudom

Ospravedlňujeme sa ale v čase "špičky" v sezóne môže nastať tento prípad. V tomto prípade ponúkame alternatívne rozmery, ktoré máme skladom.

• Malá marža pre pneuservisy.

Reakcia obchodu Pneudom

Ďakujeme. Náš eshop je zameraný na predaj konečnému zákazníkovi.

• Pohodlné a rýchle objednanie vybraného tovaru.
    • Objednal som si podľa ponuky, potvrdil som platbu cez Tatrabanku-interne a súčasne som bol vyzvaný na zaplatenie. Zaplatil som a potom mi pracovník tf. oznámil že objednaný tovar nie je a ani nebude. Dohodli sme sa na inom type pneumatík, ale doteraz som tovar nedostal. Som z toho sklamaný.

Nemôžete mať v ponuke tovar, ktorý nemáte zabezpečený. Konkrétne sa jedná o zimné pneumatiky MATADOR MP59 Nordica.
    Po dohode mám dostať SAVA ESKIMO HP, ale neviem kedyto bude.

Reakcia obchodu Pneudom

Za vzniknutý problém sa ospravedlňujeme a pokiaľ to bude v našich možnostiach dodáme náhradný tovar.

• neaktualnost tovaru

najskor pracne vytelefonovat ci je dany tovar dostupnu (naozaj dostupny) a az potom objednat

Reakcia obchodu Pneudom

Ďakujeme za reakciu. Ospravedlňujeme sa ale ak sa celé Slovensko naraz rozhodne kupovať pneumatiky niekedy sa stane že je viac rezervácií ako je tovaru v tedy sa stane že na eshope je tovar skladom ale už je rezervovaný.

• nejasne dodacie lehoty -> najskor treba objednat a potom sa clovek dozvie, ze pneu nebudu dodane

Reakcia obchodu Pneudom

Ďakujeme za reakciu. Za nedodanie objednaného tovaru sa ospravedlňujeme. V čase absolútnej "nákupnej špičky" pneumatík dochádza aj u našich dodávateľov/ výrobcov/ k posúvaniu resp. rušeniu objednaného tovaru.

• doba skladom, zistil som ze doba pneumatik na uvedom DOT dosahuje až 3 roky. Takže pneumatiky nepovažujem za nové ale skladové teda odležané pneummatiky.

V nemeckom teste pneumatiky,sa počítaju za nové pneumatiky 2 ročné, maximálne v 2 roky na sklade.Kedže som ich kupil z roku 2009, kde nastala chyba?kupil som odležané pneumatiky!!!!Neodporúčam!

Reakcia obchodu Pneudom

Súhlasíme a aj systém v sklade je nastavený tak aby do skladu ani zo skladu neišli pneu staršie ako 2 roky. Za chybu sa ospravedlňujeme. Ak nám zavoláte uvedené pneumatiky Vám na naše náklady vymeníme.

• dostupnosť tovaru
    • veľká nevýhoda je platená doprava

Pneumatiky som dostal rovnaké, čo sa týka výrobcu a dátumu výroby. Lenže dve z nich majú dezén a drážky medzi ním veľmi lesklé, akoby nalakované. Nie som s tým vôbec spokojný, nevyzerá to dobre, akoby to boli iné pneu, budem to musieť na aute nejako skombinovať, nechcel som už tovar vrátiť, jednu zásielku som už odmietol, je to zrejme chyba pracovníka v sklade.

Pneumatiky majú byť všetky úplne rovnaké, je to chyba a nevýhoda internetového obchodu, uprednostním už len kúpu osobne v predajni.

Reakcia obchodu Pneudom

Ďakujeme za reakciu. Pneumatiky sú priamo od výrobcu a v sklade nie sú žiadno "upravované" a vôbec nie lakované. Vami zakúpené pneumatiky sú vyrobené v roku 2011 a boli dodané na náš sklad v 09/2011. Uvedené "dizajnové" odlišnosti sú celkom normálne a vznikajú v posledom procese výroby pneumatiky / lisovanie/.Vôbec nemajú vplyv na kvalitu pneumatiky. Po pár najazdených km niekedy aj metroch rozdiel v lesklosti dezénu zmizne.

• po 10 dňoch od objednávky mi stále nebol tovar doručený

Reakcia obchodu Pneudom

Naše call centrum Vás pravidelne informuje o stave Vašej objednávky. Ospravedlňujeme sa meškanie spôsobené nedodaním tovaru od nášho dodávateľa.

• slabá komunikácia

Reakcia obchodu Pneudom

Ďakujeme aj napriek negatívnej reakcii. Prijímame Vašu reakciu, ale ľutujeme, že nemôžeme napraviť chybu nakoľko došlo k zrušeniu objednávky.