• Ponúkajú tovar ktorý nemajú.

Reakcia obchodu Pneudom

Dobrý deň, žiaľ, v čase zimnej sezóny sa stáva, že tovar sa bleskovo vypredá a na stránke sa informácia objaví až po obnovení, čo sa vykonáva v určitých časových intervaloch.

Objednal som na splatky a doteras nikto sa mi neozval ohladom splatok

Reakcia obchodu Pneudom

dobrý deň, nakoľko ste objednávku nedokončili korektne, ani neprešla do systému splátkového predaja. Ohľadom splátok a zmluvy je potrebné kontaktovať Homecredit.

• ponúkaný tovar nemali

Reakcia obchodu Pneudom

dobrý deň, v čase vašej objednávky pneumatiky skladom neboli, čo sme mali uvedené aj na stránke. Ponúkli sme vám aj náhradný tovar, no nedostali sme od vás žiadnu odpoveď.

Ked nieco neviete dodat, nedavajte si to na eshop.

Reakcia obchodu Pneudom

Dobrý deň, aj na stránke bola uvedená informácia, že je expedícia na otázku. Žiaľ, v hlavnej sezóne sa tovar vypredáva veľmi rýchlo. O situácii sme vás obratom informovali a ponúkli sme vám alternatívy.

nedorucene, ziadne info o stave dodavky = len formular o spokojnosti.

• Nedostupných sortiment

Reakcia obchodu Pneudom

Ľutujeme, že sme nemohli vybaviť objednávku k vašej spokojnosti. Žiaľ, tovar, ktorý ste objednali momentálne nie je dostupný, preto sme vám ponúkli alternatívny, z ktorých ste si však nevybrali.

• Pri nákupe jedného tovaru na splátky všetko prešlo ako má tovar splácam a všetko je Ok. Ale keď som si chcel objednať tovar znova tak odomna žiadajú úplne odveci dokumenty. Tak tým pádom som s pneudom skoncil

Reakcia obchodu Pneudom

Všetko, čo bolo potrebné na schválenie úveru od vás požadovala spoločnosť Homecredit a nie naša firma Pneudom. Nemôžeme nijako ovplyvniť proces, ktorý je potrebný na schválenie úveru. Nemôžeme ho ani urýchliť, ani zjednodušiť. Svoju nespokojnosť, prosím, presmerujte na Homecredit. Ďakujeme.

Bohuzial mi boli dorucene 3 roky stare pneumatiky, bez too aby to bolo kdekolvek uvedene

Reakcia obchodu Pneudom

Dobrý deň. Objednali ste si pneumatiky DUNLOP SP Sport Bluresponse 215/55R16 97H XL (DOT 0115) Dostupné: 2ks. Pneumatiky boli označené nápisom výpredaj, priamo v názve produktu je jasne uvedená týždeň a rok výroby DOT a tiež informácia, že sú dostupné posledné 2kusy. Takže nie je pravdou, že by sme o tom neinformovali.

• Cakacia doba 10 dni

Reakcia obchodu Pneudom

Žiaľ, nie je možné mať úplne všetko na sklade a niekedy vznikne situácia kedy dodacia doba je dlhšia. Zákazníka vždy informujeme, keď dodacia lehota je dlhšia ako zvyčajne. Ospravedlňujeme sa vám za vzniknuté nepríjemnosti.

- Spravil som objednavku cez veekend na tovar na sklade, peniaze mi boli strhnute z uctu, prislo mi potvrdenie o objednavke.
    - V Pondelok mi prisiel mail ze tovar je vypredany, ze si mozem vybrat z alternativneho tovaru a prilozili link.
    - Vybral som si teda z alternativneho tovaru a obratom poslal mail spat.
    - Prisla mi odpoved o par hodin ze aj ten tovar je vypredany.
    - Napisal som managerovi slusny email, ze raz sa samozrejme takato chyba stat moze, ale ze dva krat aby mi ponukli tovar "skladom" a ten tovar skladom nebol mi nepride vhodne serioznej firmy. Nedostal som odpoved.

Reakcia obchodu Pneudom

Žiaľ táto situácia sa naozaj stala. Sezóna je plnom prúde a dostupnosť pneumatík sa mení doslova z minúty na minútu. Naneštastie vo vašom prípade sa to stalo až 2x. Za túto nepríjemnosť sa vám ospravedlňujeme.

Chybou v komunikácii na strane obchodu mi bola spôsobená škoda.
    Nedoverovať.

Reakcia obchodu Pneudom

Ďakujeme za recenziu, ale musíme uviesť niekoľko detailov. Tovar, ktorý ste objednali nebol na sklade, čo bolo uvedené aj na stránke. Najbližšia dodávka vami objednaného tovaru bola 7.11.2017. Tento termín sme chceli s vami prekonzultovať, ale nepodarilo sa nám sa vami spojiť ani po niekoľkých pokusoch. Objednávku ste spravili 26.10.2017 v popoludnajších hodinách. Po 6 minútach od prijatia objednávky sme sa s vami pokúsili skontaktovať, ale neúspešne.
    Veríme, že v budúcnosti sa podobné problémy v komunikácii nebudú objavovať.

Už tam nič nekúpim. Udávali že výrobok majú skladom a potom volali že nie je možné naskladnit.

Reakcia obchodu Pneudom

Dobrý deň, pri tovare MITAS MC 7 120/90-16 63P TL bolo uvedené na našej stránke, že tovar sa nachádza u výrobcu a expedícia je na otázku. Žiaľ, výrobca nám dal informáciu, že daný tovar je momentálne nedostupný. Za nedodanie tovaru sa vám ospravedlňujeme, no nebolo v našich možnostiach to ovplyvniť.

• špecifikacia tovaru je pomerne zla,malo informacii o tovare resp. rozmere atd...

Reakcia obchodu Pneudom

Dobrý deň, pri traktorových pneumatikách, ktoré ste si objednali je naozaj málo informácií, ale, žiaľ, tie nám neposkytuje ani samotný výrobca. Na druhej strane sme sa to snažili vykompenzovať rýchlym dodaním, čo sa nám aj podarilo.

• Zatiaľ žiadne, vystupuje, Ako nekorektny partner.
    • Bol mi dodany iny tovar. Namiesto kruzkou 70,1 na 66,5 ste mi dodali kruzky 70,1 na 66,6. Neexistuje kontrola, kde je zodpovednost?

Zatial pre mna nekorektny partner.

Reakcia obchodu Pneudom

Mohlo ísť o chybu v sklade, kedy skladníci nechtiac vydali iný tovar. Prečo ste však s nami túto situáciu neriešili? O tomto probléme sa dozvedáme až tu.

• Objednal som si čierne disky, tak ako bolo uvedené v popise, avšak doručili mi strieborné.

Reakcia obchodu Pneudom

Fotky plechových diskov sú ilustračné. Žiaľ, od výrobcu sme mali informáciu, že vaše disky budú čierne, ale prišli strieborné. Za túto situáciu sa ospravedlňujeme.

• Overiť si dostupnosť tovaru

Reakcia obchodu Pneudom

Žiaľ, letné pneumatiky (v zimnej sezóne je ich veľmi málo), ktoré ste si objednali boli nedostupné o čom sme vás hneď informovali. Ospravedlňujeme sa vám za vzniknuté nepríjemnosti.

• osobný odber zdarma len v Púchove
    • zaklikol som nahodenie pneumatík na disky, no systém mi to neakceptoval,jeden disk bol poškodený-museli ho v pneuservise vyrovnávať

Z vyššie uvedených dôvodov je len malá pravdepodobnosť, že služby ešte niekedy budem chcieť využiť.

Reakcia obchodu Pneudom

Veľmi sa ospravedlňujeme za vzniknutú situáciu, ale hlavne je nám ľúto, že tento problém ste s nami neriešili. Občas vznikne problém s pokriveným diskom, kedy pri preprave disk spadne z väčšej výšky. Keď takáto situácia nastane ihneď ponúkame riešenia, najčastejšie posielame nový disk. Avšak o tomto probléme sme sa dozvedeli až z tejto recenzie.
    Objednávky s montážou dostávame denne a podobný problém sme nezaevidovali. Avšak netvrdíme, že sa to nemohlo stať, hlavne kvôli nejakému krátkemu výpadku systému a pod.
    Mrzí nás, že ste sa nemohli presvedčiť o našej promptnosti tým, že ste nás neinformovali o vzniknutých problémoch. Veríme však, že v budúcnosti vás presvedčíme o tom, že Pneudom je dobrá voľba.

Nakup v tomto eshope bola zla volba. Potreboval som surne plechovy disk. Dodacia lehota bola ok, lenze doruceny mi bol pokriveny disk. Neviem posudit, ci poskodeny disk poslali uz z eshopu alebo sa poskodil pocas prepravy. Eshopu som hned oznamil, ze disk je poskodeny a ze mi neostava ine, len si uplatnovat reklamaciu. To bolo 1. jula. Vyziadali si fotografie poskodenia, cislo uctu a 7. jula si po disk prisiel kurier. Dnes je 21.jula a na vratenie penazi stale cakam. Dobry eshop sa pozna podla toho, ako sa dokaze postarat o zakaznika, ked nastane problem. V tomto pripade odporucat nemozem.

Reakcia obchodu Pneudom

Dobrý deň, okamžite, ako ste nám nahlásili doručenie poškodeného disku, poslali sme vám druhý - na výmenu.Ten ste však odmietli s tým, že už ste disk kúpili inde. Na doriešenie reklamácie sme museli počkať na vyjadrenie kuriérskej spoločnosti. V zákone určenej lehote na vyriešenie reklamácie sme vám na účet poslali sumu za objednaný tovar. Mrzí nás vzniknutá situácia a za vzniknuté problémy sa ospravedlňujeme.

• Neviem ohodnotiť.
    • Objednany tovar nebol doručeny,žiadne informacie zo strany obchodu z akeho dôvodu.

Neodporučam.

Reakcia obchodu Pneudom

Tovar ste si u nás objednali na splátky. Po schválení úveru sme vám objednávku potvrdili dňa 05.04.2016 s informáciou, že tovar vám bude expedovaný do 7 pracovných dní. Tovar vám odosielame dnes, čo je presne už spomínaných 7 pracovných dní. O všetko ste ale už boli informovaný.

• rýchla reakcia
    • pri kontaktovaní rozvozcu som dohodol doručenie na nasledujúci deň, napriek tomu mi ho zanechal v cenrálnom sklade, doručenie na adresu 10 € mi nebolo vrátené.

Skôr neodporúčam pre nedoručenie na adresu so zaplatením za doručenie.

Reakcia obchodu Pneudom

Dobrý deň, mrzí nás táto nepríjemnosť a ospravedlňujeme sa za ňu. Avšak o tomto probléme sa dozvedáme až od vás a je škoda, že takto. Zodpovednosť za tovar prechádza na kuriérsku spoločnosť okamihom vyzdvihnutia tovaru v našom sklade a nerozumieme prečo kuriérska spoločnosť konala takto. Budeme to s nimi určite riešiť. Sme pripravení vrátiť vám aj sumu za dopravu. Poprosíme vás aby ste nám napísali na náš mail ([email protected]) číslo objednávky aby sme vás vedeli identifikovať a krátky popis celej situácie.